Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nestali utisci

> Lanana: > Procitala sam naziv teme kao “nestali ulosci” 🤦🏽‍♀️ 🤣🤣🤣🤣🤣
2023 09 19
Meni je nestao jedan, navodno dupliran i pisala sam Adminki i ne mogu da se natezem jer mi ne kaze ime clanice, a nasla bih prepisku 101% i pokazala da je saradnja dogovarana i izvrsena. Ovakve stvari podrzavam da se rade kada su novije clanice u pitanju, tj kada je neko banovan sa sajta zbog muljanja, kradje, pa dosla opet i cimala stare saradnje za utiske, jer tako su u zadnjih mesec dana dve nakrkale utiske i pocele da pricaju o postenju, bile su i teme na forumu o njima. Mislim, da kmezim za jedan obrisan utisak, pa koliko mi ih samo nije moglo biti ostavljeno jer mogu max dva, a sa tom jednom clanicom sam imala npr 8 saradnji... Sajt ne podrzava jedinstvene utiske, kao npr limundo gde se svaka saradnja oceni i vidi se npr 100saradnji, od cega po predmetu ide utisak, i vidi se da li je bilo saradnji sa 100clanova ili 50, prosto je ovde takav sistem i to je to. I ako neko ima negativne, ne mozemo da kliknemo na negativne da vidimo kada i zasto su dobijene nego moramo da bunarimo, nije isto ako je neka dobila ocenu od admina za dupliranje oglasa ili npr prodaji fake parfema. Mozda se i to nekad izmeni, bilo bi lepo, godinama se kuka za tu opciju i nista. Meni kao prodavcu takodje nije isto ako neka ima negativne za nepodizanje paketa ili los opis predmeta, dok je nekoj koja je kupac od iste clanice obrnuto. Sustinski, gledati svoja posla, praviti lepe jasne fotke predmeta, stavljati ok cene da se brze proda sve sta je višak i paziti na svoje ocene da ne dodje do negativne da nema sta da se bunari tu i to je to, utisak gore dole, svakako nekad neka clanica iako zadovoljna saradnjom nece ostaviti pa ce opet faliti.
2023 09 19
Meni su se vratili da obrišu još jedan. ,:) Sad je već potpuno nelogično, nije da prodam 500 predmeta dnevno pa da ne znam ko mi je kada ostavio utisak. Jedino ako brišu stare naloge, pa utiske zajedno sa njima, nije mi ovo najlogičnije… Kako mogu uopšte proveriti naloge članica koje, kao npr. ja su na sajtu 10+ godina? Meni je to bespotrebno gubljenje vremena, da sam htela, prevarila bih nekog do sada sigurno. 😅 Mislim, cenim entuzijazam da se rade promene na bolje, ali meni je ovo potpuno nebitna stvar na sajtu. Čak i da je u pitanju onaj rejting na sajtu, trenutno je ta lestvica toliko visoko, ako se ne varam preko 1500 utisaka imaju te devojke i mnogo pratilaca, to retko ko može da dostigne…
2023 09 19
I meni a imam pokrice za sve,danas nije bila lenja i obrise jos jedan,ista devojka je kupila 2 para obuce u razmaku par dana,ne smem izbaciti potvrde kao dokaz posto su na njoj podaci.Ma uzas sta rade.Izvini ali kao prodavcu treba da vam je bitno,na zalost ne ostavljaju utiske ali i ovo sto imam sakate i brisu.Stari clanovi znaju kako to funkcionise a novi koji kupuju ne haju za utiskom,bitno je da kupe.4 mi je obrisala,valjda joj je dosadno😂😂😂 Bolje dajure prevarante i kopije parfema kojih je pun sajt,naravno ne razumeju se oni u to ,samo traze Batch🤗
2023 09 21
Dok sam ovo pisala odeee jos jedan,ukupno 5😂😂😂😂😂
2023 09 21
Najgora sam od sve dece 🤣🤣🤣🤣
2023 09 21
Sve naopako. Gde su da brišu lažnjaka na forumu koji spamuje potforum?
2023 09 23
Evo i meni se brišu konstantno po 1-2, nikako da pređem 330, odnosno, kako dođem na 328 ili 329 tako mi se vrate na 327 i ni makac od tog broja :')
2023 09 23
> MissDiva: > > georginas: > > Meni je nestalo par utisaka, a dodat mi je negativan od strane admina, u kome stoji "Ostavljanje utisaka protivno pravilima sajta - lazni utisci" (?!) > > Malo je reći, da sam u šoku. > > Ovaj sajt je postao teška sprdnja...maltretira se pošten svet, a prevaranti podržavaju. > Woow!! :o i meni isto .... nagrada što sam 10 godina na sajtu, a nikad lošu reč nisam dobila niti od jedne članice . . . bitno da mi je zalepljen negativni utisak od Admina, a taj/ ta ista se nije udostojila niti objašnjenja, niti da mi odgovori na poruku ...mnogo višestrukih saradnji i poklona svima - a gde su utisci za to ... pomalo je tužno
2023 09 28
1 2 3