Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kad bi moglo besplatno

Ja bih joj vratila pare na račun pa nek kupi kod nekog drugog.
2023 09 19
Zena me zvala i za skrivenog broja hahahahaha
2023 09 19
> Her_Fashion: > Ja bih joj vratila pare na račun pa nek kupi kod nekog drugog. Mislim da to baš i želi,da joj vrati novac ali pošto ne sme da odustane od saradnje onda je izaziva.. Tako deluje.
2023 09 19
Nesto slicno sam i ja dozivela, ali ovo vase je jos gore. Meni je zena ovde podigla pritisak, a u pitanju nije bila ni kupovina, ni prodaja nego usluzna kupovina. Nivo maltretiranja neverovatan, sa sve insinuacijama da cu da je prevarim jer ono sto je htela nije bilo dostupno u radnji. Pa onda paranoja gde nije sacekala ni 24h, ma ni jedan jedini platni promet da prodje nego brze bolje govori da nije leglo i trazi dokaze o uplati da bi joj nakon samo pola sata uplata legla. Ljudi nisu normalni, misle ako uplate novac za nesto da su mali Bogovi, da imaju kontrolu nad tvojim vremenom, zivotom, da si na baterije, bez posla, zivota, obaveza, bez prava da se naspavas nego da im sluzis.
2023 09 19
Sad kad sam pazljivije procitala zbog onog "da nema za bacanje" i "da je bila prevarena" da nisu iste osobe u pitanju, jer je i meni ova isto rekla kada sam joj javila da to sto je ona zelela nema u radnji, rasprodalo se i pitala je da li zeli nesto drugo. Cak sam budala i slikala stvari na isti fazon da vidi jer mozda joj se svidi nesto drugo na isti fazon. Da ucinim uslugu ispadoh prevarant jer radnja nema to sto ona hoce. Toliko me je iznervirala da nemam volje da odgovorim drugoj clanici koja mi je odgovorila za stvar koja me interesovala. Skroz sam izgubila volju da nesto kupim zbog tamo nekog pacijenta
2023 09 19
Moguce da je ista, ali kao prevarena 4 puta a opet bira da posalje novac iako sam rekla moze i pouzecem
2023 09 19
I ova je meni rekla da je bila prevarena. Pa ako zaista jesi onda nemoj da uplacujes novac i trazis usluznu kupovinu pa maltretiras nekog posle toga. Ako nemas poverenje sedni u autobus ili taksi, dodji i kupi. Ako vec uplatis onda se ne ponasaj kao da si kupila tu osobu, njeno vreme i da ti je od sada pa nadalje sluga. Neki kao da namerno ovo rade, mozda im pricinjava zadovoljstvo.
2023 09 19
> Ejndzi: > > Her_Fashion: > > Ja bih joj vratila pare na račun pa nek kupi kod nekog drugog. > Mislim da to baš i želi,da joj vrati novac ali pošto ne sme da odustane od saradnje onda je izaziva.. Tako deluje. Moguće, u svakom slučaju ne bih uopšte htela saradnju sa takvom osobom. Ko zna šta će da bude kad primi paket pa krenu zamerke itd. Nisam lično imala takva iskustva ali sam svašta pročitala ovde na forumima, tako da me ne bi iznenadilo.
2023 09 19
Ubedljivo sam se na Fejsbuku načitala i nagledala raznoraznih slučajeva 😂
2023 09 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/70f7bb2b48a732ad2a4e1a1fe8ad03c6.jpg) Upravo ovo videh, nemam reci
2023 09 19
Znači nikad ne prodavati ništa na fejsu, ali nikad... 😁 Horor...
2023 09 19
U lokalu gde radim radim je pre neki dan žena, nakon moje izjave _"SA URAČUNATIM POPUSTOM, cena je xxx"_ pitala "a je ima neki dodatni popust?" Sestro slatka kakav dodatni, hoćeš da ti ja platim možda? Mene bi sramota bilo da pitam za bilo kakav popust, ako nije istaknut, a kamoli za dodani na već dobijeni... I uvek mi na živac ide činjenica da što ljudi više para imaju to su spremni da se više cenjkaju, mada verovatno zato i imaju... :') Ali eto, meni je to oduvek bedno ponašanje i ne bih volela da sam takva pa taman nikad para nemala.
2023 09 20
1 2