Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dobar krojač

Mučim muku sa krojačima, nikad ne urade kako treba, tipa hoću da skratim farmerice i kažem da se suze dole, oni ih samo skrate. Nekad uzmu meru pa skrate više, uglavnom retko sam zadovoljna ishodom. Htela bih i da mi se sašiju neke stvari, tipa haljine i suknje ali sa ovakvim iskustvima ne bih se usudila. Pa ako neko ima preporuku za dobrog, pouzdanog krojača u Beogradu, pišite 😊
2023 09 25
Dobar dan! Od srca preporučujem krojačicu Lejlu, njen mali lokal je na pijaci u Zemun Polju. Daleko mi je ali se isplati jer je rad uvek savršen. Baš sam pre par dana odnela nekoliko svojih i ćerkinih stvari na korekciju. Žena ima pune ruke posla, kao i uvek. Javite iskustva, ukoliko se odlučite da odete.
2023 09 26
> ShopingBeograd: > Dobar dan! Od srca preporučujem krojačicu Lejlu, njen mali lokal je na pijaci u Zemun Polju. Daleko mi je ali se isplati jer je rad uvek savršen. Baš sam pre par dana odnela nekoliko svojih i ćerkinih stvari na korekciju. Žena ima pune ruke posla, kao i uvek. > Javite iskustva, ukoliko se odlučite da odete. Hvala puno 😊 Meni je daleko jer sam u Pančevu, bar za sitne prepravke, ali kad budem odlučila da šijem neke stvari koje planiram, potražiću je.
2023 09 26
Meni je Zemun Polje takođe daleko. Probala sam na nekim bližim adresama, ali u ovom slučaju destinacija nikako ne igra ulogu. Veoma je teško naći dobrog krojača/krojačicu, ja sam srećna što znam da uvek mogu da odem na pravo mesto. Ovo je moje lično iskustvo i rado sam ga podelila sa Vama. Takođe sam u potrazi za dobrim obućarem u Beogradu, još uvek. Postojao je jedan čarobnjak, vrhunski obućar u Dalmatinskoj, na žalost, preminuo je pre par godina. Od tada nema nade da se nešto može uraditi a da to ne bude ulepljeno, uništeno, čudno urađeno. Ako imate obućara, pišite. Dolazim u Pančevo, samo recite :-)
2023 09 26
> ShopingBeograd: > Meni je Zemun Polje takođe daleko. Probala sam na nekim bližim adresama, ali u ovom slučaju destinacija nikako ne igra ulogu. > Veoma je teško naći dobrog krojača/krojačicu, ja sam srećna što znam da uvek mogu da odem na pravo mesto. Ovo je moje lično iskustvo i rado sam ga podelila sa Vama. > Takođe sam u potrazi za dobrim obućarem u Beogradu, još uvek. Postojao je jedan čarobnjak, vrhunski obućar u Dalmatinskoj, na žalost, preminuo je pre par godina. Od tada nema nade da se nešto može uraditi a da to ne bude ulepljeno, uništeno, čudno urađeno. > Ako imate obućara, pišite. > Dolazim u Pančevo, samo recite :-) Nemam lična iskustva sa obućarima ali sam čula za jednog. Obućar Gagac iz Niša. Ima stranicu na fejsbuku, šalju mu obuću Poštom iz cele Srbije. Jedino što je gužva, pa se verovatno čeka malo duže. Ne mogu lično da ga preporučim, ali mi deluje da je dobar. 😊
2023 09 27
Gagac je top obucar, znam najmanje 10 zena koje se kunu u njega. Meni je pendzetirao djonove, sirio obucu, sjajan je, prepedantan majstor. Isto na pijaci Bosko Buha je odlican i jeftin majstor za rajsfersluse, ako nekom iz Nisa znaci info.
2023 09 27
Isto pitanje, treba mi preporuka za dobrog krojača i obućara, ali za Novi Sad. Znači, da krojač može nešto i da se sašije, a ne samo ravno skrati. Unapred hvala :D
2023 09 28