Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Mišljenje o administratoru

Ako pises na par dana, neces doci na red. Adminke gledaju od starijih poruka ka novim da odgovaraju. Tako da uvek onda guras svoju poruku na vrh konverzacija, a one idu odozdo da odgovaraju, tj od najstarijih.
2023 10 15
Ja imam zamerku na brisanje predmeta i pisanje negativnih utisaka od strane administratora, pritom bez objasnjenja sta sam pogresila. Trudila sam se sve da ispisujem, dobila negativnu i ooet ne znam u cemu je problem.
2023 10 19
Ovo sa reklamama ubija! :(
2023 10 20
O tome sam upravo pisala, neko im prijavi nešto i oni brišu bez razloga oglas. Pitala sam se ranije zasto, a onda dosla u situaciju da cujem da se neki član javi u inbox da mu nešto smeta, posle toga admin obrise predmet. Na sajtu imate razgledače koji nisu završili kriminalistiku, ali vole da se bave time na bilo koji način. Mogu da sumnjaju da nečiji predmet nije original, da im smeta nečija cena predmeta, da su ljubomorni sto imate luksuznije predmete ili super slike. Da im ide super prodaja, ne bi bilo svega toga, ali moraju da upotpune vreme. Sto se tiče reklama, bas su napadne, ali kako je sajt besplatan, nemam pravo da se bunim
2023 10 20
Zelim da druge clanice cuju moju pricu i shvate koliko ovaj sajt nama ne pruza bezbednost i koliko ume da bude opasan.Ukratko cu ispricati svoju pricu. Jedna clanica je zelela da kupi torbu sa mog profila,ali je pre nje torbu kupila druga clanica.Clanica koja je ostala bez torbe mi je ostavila negativan utisak,dosta uvreda i pretnji na moj racun i pretnju tuzbom-samo zato sto sam svoju torbu prodala kome sam ja zelela da prodam.Ako Vam pretnje tuzbom zvuce apsurdno za takvu stvar,niste jedine,i meni je zvucalo nebulozno,i odmah sam videla da se radi o nesrecnoj i psihicki nestabilnoj osobi.Ipak to nisam shvatala ozbiljno,jer nisam znala sta mi sledi.Admin je ispostovao svoju duznost,skinuo je negativan utisak koji sam dobila od doticne.
2023 10 22
Zatim je doticna clanica,posto nije nahranila sujetu,javila se sa laznog profila(sa kog je prevarila vise ljudi)narucila moje patike sa profila,i ostavila lazne podatke(posto su podaci izmisljeni,moje patike u vrednosti 6500 dinara(placene 24hiljade) su zavrsile ko zna gde i idalje ih nisam vratila),a ako ih vratim snosicu troskove duple postarine i stajanja u posti-sto je i bio cilj doticne clanice.Clanici sam dala sansu da ispravi gresku(koju je indirektno priznala) i rekla je da ce ispraviti.Umesto da ispravi,ispricala je adminu ko zna sta,i kao slag na tortu moj stari profil Shrinesss je blokiran,a ta opasna osoba koja preti,vredja,laze,koristi jedan profil da skuplja utiske a ostale profile za prevare,idalje slobodno prodaje na krpicama bez ijednog negativnog utiska(iako je vise devojaka njoj ostavljalo negativne utiske,posle 1-2 dana svaki negativni utisak je bio brisan,kao i svaki negativni utisak koji sam joj ja ostavljala-2 puta). Admin zna za celu pricu,dobio je sve dokaze(koje i sam moze da proveri) ali njegov odgovor je bio krajnje nezainteresovan-“Sto se nas tice,iza tih profila moze da stoji bilo ko”.A sto se njih tice,verujem da lako mogu da provere ko stoji iza kog profila!Ali sajtu nije u interesu da nas zastiti kad smo prevarene,zato se morate cuvati same i paziti sa kim saradjujete❤️
2023 10 22
Još uvek nema odgovora ... probala sam sve opcije :( obratila sam se na sve moguce adrese bukvalno nema odgovora ni reakcije bukvalno ulozim trud, vreme i posle 4-5 dana samo sve obrisano i blok vidim da druge članice prave slične prekršaje ali im profili i dalje rade.....
2023 10 23
Alis lepo ti je to staro zdanje na profilnoj.. 😊 Procitah negde,"ne mogu profi fotke" ??? Sta se podrazeva pod "profi fotke"??
2023 10 23
Pa evo ovako u mom slucaju su ćerkine slike koja se bavi modelingom i slikao je profi fotograf, slike nisu nigde objavljene na netu. Njene su i njenom booku su....al se vidi da je profesionalac slikao u studiju.
2023 10 24
Znaci ako sam fotograf i imam profi opremu ne mogu da pravim kvalitetne fotke i koristim ih na ovom sajtu??
2023 10 24
Bas tako ......
2023 10 25
Nije ipak. Postavila sam opsirno pitanje adminu. Imam profesionalnu opremu i stvarno mi je bio sok da to ne moze. Mozete stavljati profesionalne fotografije ali da te iste nisu sa interneta. Pre deset godina bilo je dozvoljeno da jedna,peta po redu fotka moze biti sa interneta. To je cesto zloupotrebljavano,kacile su se slike koje uopste nisu bile iste kao predmet vec slicne,onda su se stavljale vise od jedne,a neretko i svih pet. Sad to vise nije dozvoljeno. Ako imate licnu opremu i pravite kvalitetne gotografije,ili to neko uradi za vas,platili vi to ili ne,te fotke mozete kaciti na krpice.
2023 10 27
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/25bd152c4fe56b153657cf4803c216e1.jpg)
2023 10 30
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f807663be8fafd85ed50f72cf37b70ee.jpg)
2023 10 30
Btw, secate se one teme gde smo kacili ove totalno komercijalne profile i one sa bas puno nedozvoljenih stvari? Gde je ona? Tada su admini cak i reagovali na te linkove, bila im je pomoc jer su tada bili zainteresovani da ucine nesto po pitanju komercijalne prodaje. Sad je sve preplavljeno komercijalom. Nemam nista protiv da mi bude izbrisan predmet koji krsi pravila (naprotiv, uvek sam za pravila ista za sve i neki red), ali da se brise neciji jedan predmet, a previdja ovolika zatrpanost komercijalnim profilima, bas je otislo predaleko. Ergo, komercijalni profili su postali ne samo dopusteni, povlasceni su, nedodirljivi :(
2023 10 31