Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam nekad dodje da sve pobacate?

Trenutno ludim jer nemam prostora, prodaja ide slabo, ni vakum kese me ne spašavaju više. Imam sigurno 10ak jakni koje hoću da prodam, sve su nove ili kao nove, stigne mi poruka za razmenu 😭 Spustim cene na 4500, sve plaćene minimum duplo i opet ništa. O obući da ne govorim, pola nisam ni slikala. Pokušavam da rasprodam sve, I da ostavim par jakni, par čizama itd (samo ono što nosim), ali me ide nikako. Kad otvorim ormare ne mogu ništa da nađem jer su prepuni, i tako. Uglavnom otvorila sam temu da izbacim frustracije i da pitam, ima li vas još ovakvih ili samo ja nisam normalna? 😅😅
2023 10 05
Ima nas još takvih. 😂 Tri žene u kući, i garderobe i obuće tona. Što kažete, nisam sve ni fotografisala. A inače prodajem samo stvari koje više ne nosimo. Dosta sam toga i poklonila, redovno doniram, recikliram itd. Ali opet ih ima previše. 😂 Kao što ste se vi nadali za jakne, ja sam se nadala za haljine i majice, ali slaba prodaja. Tj. kod mene je nekako konstantno, 1-2 stvari u 7-10 dana se proda. 😊
2023 10 05
Mene više mrzi i da slikam i sve. Evo upravo sedim i kukam sama sa sobom. Na ivici sam da pobacam sve od nervoze. Sve iz sezonu u sezonu i samo što prodam, nešto dodam i tako u krug. Mislim da treba prvo da prestanem da kupujem, jer sad od kad imam bebu ko šta radi ja samo vrtim online prodaju uz kuvanje, peglanje, spremanje uveče.
2023 10 05
A najgore od svega što sam se ponudila tetki da prodam neke stvarčice, a ona mi donela 4 džaka i ne znam ni gde da stavim, ni kad da slikam jer danju ni nemam vremena za to... U ž a s.
2023 10 05
> Ejndzi: > Mene više mrzi i da slikam i sve. Evo upravo sedim i kukam sama sa sobom. Na ivici sam da pobacam sve od nervoze. Sve iz sezonu u sezonu i samo što prodam, nešto dodam i tako u krug. Bukvalno isto ,:) Kao sto je @Anast. rekla, isto doniram, recikliram u H&M-u itd, ali zato i kupujem, po radnjama, ovde na sajtu, gde stignem. Imam bilion vakum kesa i kutija iz Ikee, vise ni ne znam gde je sta. Kad neko odluci da kupi predmet, otvorim 6 vakum kesa da nadjem i kao da je pala bomba, nemam gde da se okrenem. Onda kao uzmem da preslazem, organizujem itd, ali dzaba kad nemam mesta, uvek se svede na isto.
2023 10 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c54552030bea2e09a6dd0be7daf5f851.jpg) Prodala par stvari, mnogo vise poklonila, jos vise ima za slikanje i kacenje, ali nemam kad. Ormari puni, pokusavam ovih dana da ih bolje slozim i organizujem, mesta skoro da nema, a ja i dalje kupujem i narucujem.
2023 10 05
Kod mene kuci kao u butiku nesto prodam nesto poklonim ali kao rupa bez dna😂 uvela sam sebi pravilo da smem da kupim jednu stvar tek kad prodam 3-4 jer bukvalno nemam vise gde da drzim 😂
2023 10 05
Lakše ću da zaspim sa saznanjem da nisam jedina sa mukama ovog tipa 😅
2023 10 05
I kod mene isto majka, otac, muz, sin i beba plus donese sestricina sta ne nosi plus donese sestra sta ne nosi pa kod mene je totalan haos kao magacinn svaki dan slazem te decije ormane te moje pa onda dodje majka i kaze evo ti ovo ja ne nosim a ja poludim ajde da makar ide prodaja nego jok poklanja se uglavnom 😑
2023 10 06
Nekad se prosto nema volje ni za čim, a kamo li za slikanje, merenje i pisanje oglasa koje ionako retko ko pogleda. U početku bude uzbudljivo, ali kad to splasne posle ide malo teže. Nekad opet krene motivacija, pa onda opet tajac, i sve tako u krug. Mene kad baš zamrzi da nastavim sa ovim, samo se setim šta mi je novac od prodaje omogućio. Vama koji imate poslove, a prodajete čisto da se otarasite stvari možda ne znači mnogo taj dodatni dinar, ali recimo meni kao studentu je to jedini lični prihod i omogućava mi da uštekam malo za fakultet i hobije.
2023 10 06
A sta se desava sa prodajom? Čini mi se da je ovo do sada najveći tajac?? Bar od kada sam ja tu.. Meni dodje da sve prodam odjednom, ali ne znam koja prodavnica bi otkupila? 🤷‍♀️ O bacanju da ne govorim 🙃
2023 10 06
Iako mi je za prodaju ostalo relativno malo stvari, samo dve vece kese, imam apsolutno isti osecaj. U krevetu imam 4 vakuum kese sa garderobom plus veliku plasticnu kutiju od 47l koja je puna haljina jer ih ne nosim toliko cesto. Sam garderober mi nije mnogo veliki, delim ga sa mamom i onda to izgleda grozno. Gomile i gomile stvari od kojih ja vrtim doslovno tri kombinacije. Strasno bih volela da mogu da pocnem sve ispocetka da sve pobacam i onda kupujem ispocetka pazljivo a ne da bacam pare bezveze. Da ne pominjem koliko stvari imam sa etiketom plus stvari koje su kao nove koje su mi velike jer sam smrsala i koje odbijam da izbacim jer se bojim da cu se ugojiti ponovo pa da ne bacam pare na odecu ponovo. Plus nemam neki izgradjeni stil, volim malo i girly, volim skandi, edgy, mix svega i onda je tu totalna ludnica
2023 10 06
Ja sam prestala opsesivno da kupujem i ogranicila sam se na to da kupim samo ono sto mi se bas bas svidja ili mi bas treba, nevezano za cenu. Nekad ovde nadjem super povoljne komade, a nekad kupim torbu u Manualu, kao pre neki dan.. Nema pravila, ali sam se dovela, koliko toliko, u red sa prostorom i stvarima. Takodje poklanjam i drugaricama, i ovde, i recikliram. Mislim da smo postali previse zavisni od nepotrebnih stvari i da nas to negde gusi u zivotu. Ne mozemo sve cuvati, nema potrebe, a ne mozemo sve sto zelimo ni prodati, prosto ne ide.. Ja sam uvek za opciju poklanjanja, jer ljude zaista moze da usreci kada dobiju nesto sto im se svidja. Ja sam ove godine bas dosta stvari poklonila i drago mi je sto sam uspela, pre svega Sebe da oslobodim, a onda sve ostalo...
2023 10 06
Potpisujem prethodni komentar, jednostavno sam prestala da kupujem, samo neophodne stvari uzimam. Naravno želja postoji ali postoje i mnogo bitnije stvari i prosto ne znam sa svim ovim poskupljenjima da li će ostati novca za krpice. Više poklanjam poznanicima ako mi nešto suvišno.
2023 10 06
I ja sam prestala da kupujem, jer sam se zatrpala kao hrčak. Rešila sam da izbacim sve stvari iz ormara, jer 90% ne nosim, i da krenem od početka sa popunjavanjem istog.
2023 10 06
1 2 3