Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Potencijalno...

Povedite racuna. Clanica o kojoj je rec je imala vise predmeta na nalogu. Predmeti su obrisani, konkretno se secam belog Zara odela. Zadnji log pre 3dana, u medjuvremenu je poslat test upit sa mog, nije odgovoreno i nakon toga je brisano sa naloga. Apsolutno se ne izvinjavam ako je sumnja neopravdana, jer je postalo skroz normalno da nekad neko od nas nesto posumnja i proveri, s' obzirom da nam svaki potencijalni prevarant srozava sajt, nama kao prodavcima remeti celokupan rejting i renome prodajne platforme, a kao kupcima lako moze da nam izbije pare i dzepa bez potrebe. Ko hoce da se svadja oko "neosnovanosti", nek nadje drugu temu. Clanica koja mi je poslala pp oko zapazanja, nek se javi ako zeli, ako nece, ne mora. Sve ukupno, povedite racuna o ovome. Hvala na paznji. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/809f9f2dcd1654d51eddec50f94fee78.jpg)
2023 10 30
Hvala!
2023 10 30
Nema na cemu. Vidim da se ostale clanice prave Toša sada, ali nema veze. Za neki dan ce se samo kazati svima. ;)
2023 10 30
Za ovih 10 godina na krpicama mi je nekolicina clanica bez utisaka predlozilo da mi posalje predmet postom bez otkupa i nakon sto se uverim da je to to,da posaljem novac na racun. (Jer inace ne saradjujem sa clanicama bez utisaka) Na to sam uvek dobijala veliko hvala,nekoliko puta cak i poklon. Pre mesec dana se jedna devojka toga setila i javila mi se. Ona je sada veoma uspesna na krpicama,ima bas puuuno utisaka i seca se njene prve saradnje sa mnom. Takodje,ako mi se nesto bas svidi a taj neko nema utiske,predlozim da posalju bez otkupa. Predlozim!! Samo predlozim. Racunam da neko kapira da 60 utisaka vredi daleko vise od krpice od 1000 din. Do sada je 100% clanica prihvatilo bez problema. Zapravo jedna nije. Ta saradnja mi je jos uvek u secanju,a ima i zasto.. jako zam zelela tu haljinu,ali mi je devojka bila jako sumnjiva. Isto je neko otvorio temu o njoj (ne bi me cudilo da je Dzo😃) jer se sumnjalo da je prevarant i da joj to po ko zna koji profil. I samo zbog toga sam joj predlozila isto. Onda sledi natezanje danima,da ne duzim.. jedno izuzetno bezobrazno stvorenje. Nije htela da posalje nikako,ja u tom trenutku 40 utisaka na krpicama,oko 90 da kp,i na limindu podosta... ima moje ime prezime i adresu,telefon.. ja od nje nista. Kad sam joj rekla da se sumnja da je prevarant i sve ostalo.. resila je da posalje iz besa. Pitala me koju vel. hocu jer ima vise haljina,ja sam rekla m. Haljinu je poslala, sa isecenom etiketom i nesrecno prisevenom vel. S. Srecom uvukla sam se u s. Novac je naravno dobila odmah. Kao i sve osobe sa kojima sam ikad saradjivala. Nedelju dana kasnije je blokirana. Tu istu haljinu,koju je tada prodavala za 900 din. (u butiku je bila 3500) je prodala jos tacno 7 puta. Dzodzo,imas pravo jednom da pogadjas koja clanica je postupila isto?? 😏
2023 10 30
Vise ih je bilo sa istim sistemom "naplate" jednog predmeta vise puta razlicitim clanicama koje se zalete. Ono sta je simptomaticno je da UVEK puste par dana da predmeti "odleze" kao i ovi sada, da se nakupe one moliiiiim te odgovori miiii, posalji mi broj racuna da ti uplatim, mnoooooogo mi se svidjaaaaaaa, samo vidi zez sto je sa istog loga(preko kompa) brisala predmete u medjuvremenu. I da bas meni ne odgovori na poruku tj upit ;) Mozda da licitiram na period vezano za haljine? 😂 Da nije Šid ili Sremska Mitrovica u pitanju? Mada se ja secam i Loznice.
2023 10 30
S velikimrazlogom sam ispricala pricu o jedinoj devojci koja je uzasno odreagovala na slanje bez otkupa i ispostavilo se da je prevarant... jer doticna o kojoj je tema je meni odgovorila na poruku, ali jako nekulturno. Uvek se moze odgovoriti normalno i kulturno. Jel moze popust? - jok dzabe cu ti dam!!! (Izvini trenutno ne,ali ako budem planirala javicu ti) Jel moze zamena? - jasno pise da ne radim zamene!!!! Jel umes da citas??? (Trenutno ne,novac mi je bas potreban,mozda drug put?) Moze rezervacija do petka,mnogo mi se svidja haljina a plata je u petak? - ne. ( stvarno ne praktikujem rezervaciju,dosta njih je rezevisalo pa me ispalilo,nadam se da me razumes) Ove baletanke sto si mi poslala su 38 a ne 39 kako pise u oglasu? -ne zanima me ne primam reklamacije! (Ja se izvinjavam hajde da nadjemo kompromis?) Jel mozes da nosis najlonke pa da mi ih prodas nosene za 5000? - bolesniku mater ti biiip biiip biiip biiip (zaista primamljiva ponuda ali ja sam vise sportski tip i nosim pamucno sinteticke h²o kineske carape na patike i to bas vonja kad se izujem,ne bi ti se svidelo..) Koje god pitanje da navedete ja cu vam uvek naci kompromis kulturnog odgovora. I tako rade kulturne normalne osobe,cak i na bezobrazna,neprimerena pitanja. Prevaranti su paranoicni,pod stresom i tenzijom. Cak i na najnormalnije pitanje odgovaraju drsko i prepotentno. Ovo je apsolutno moje hipoteticko zapazanje za ovih 10 godina internet kupovine. A posebno se odnosi na "krpice". Imam 60 utisaka,fali najmanje 20 neostavljenih,i i najmanje 30 ponovljenih saradnji sa predivnim zenama sa kojima sam vec saradjivala. Znaci moja hipoteza sa nekih 100tinak saradnji u roku od 10 godina. Nije neka posebna kolicina saradnji,ali dovoljno da namirisem prevaranta i izbegnem ikakvu prevaru na ovom sajtu.
2023 10 30
> lovesilver: > Jel mozes da nosis najlonke pa da mi ih prodas nosene za 5000? - bolesniku mater ti biiip biiip biiip biiip (zaista primamljiva ponuda ali ja sam vise sportski tip i nosim pamucno sinteticke h²o kineske carape na patike i to bas vonja kad se izujem,ne bi ti se svidelo..) Hahahahaha ovo je vrh 🤣🤣🤣🤣
2023 10 30
Svi koji se secamo bankara,znamo da je bio izuzetno kulturan,po stranu ti cadnjikavi fetisi..
2023 10 30
lovesilver sa nekim osobama se jednostavno ne moze fino ma koliko pokusavali
2023 10 31
Pa i to je tacno. Ajde da je to samo na krpicama,ne bi bilo strasno.. tako je inace u zivotu,sa svima. I uvek sam za to da fino koliko god to moze,da ne dodje do teskih reci... Ali sa ovim mojim esejima sam konkretno mislila na taj prvi kontakt. Jer na najnormalnije pitanje odmah BAM!! Odmah sevanje! Odmah napad... i glupo je da ovde objasnjavam sta su odlike normalnih ljudi a sta odlike prevaranata. A pogotovo kad prokljuvis prevaranta,reakcije su uvek iste.
2023 10 31
Vidim da je vecini cool i ok sto imamo nesto potencijalno problematicno. Bitno je komentarisati teme da li je proradilo slanje posiljki ili npr o ostavljanju baksisa. U sto marki da ce ova postexpress problematika slanja biti jedan od izgovora nedolaska paketa u slucaju clanice. Znaci, imamo vecu mogucnost za razne malverzacije. Sa srecom svima. Ja odoh da se bavim nekim lepim stvarima poput sklapanja namestaja za bebu i tim slatkim uredjenjima. Nemoj posle da bude da nije nigde receno i da niko nije upozorio, pa smrc jadne mi kako nas niko ne stiti. Pritom, ovde nisam ja ta, nego clanica koja je imala vremena da zapazi, ja sam samo kurir cele price. Da mogu da lockujem temu za dalje, uradila bih to, nekad vidim da neke stvari nemaju svrhu, najvise sto ne podnosim je kad se ljudi prave ludi na ocigledno. Naravno, mogu i da obrisem ovo, ali necu. Neka uskoro bude svakoj koja cuti podsetnik da je cutala.
2023 10 31
https://mojekrpice.rs/fashionbebe-342779 To je ova clanica?
2023 10 31
> Esprit21: > https://mojekrpice.rs/fashionbebe-342779 > To je ova clanica? To sam i ja htela da pitam jer ima više članica sa tim nikom pa me zbunilo. Ili sa bekap profilom a ista članica.
2023 10 31
Ma ovde je po pitanju prevara kako se ko snađe i primeti na vreme. Toliko su razradili prevare na sajtu, da samo čekićaju članice koje su nove i ne znaju za njihove fore. Mislim da svakako ne bi odgovorili nekome sa 100+ utisaka, već da su im ciljna grupe ove od ispod 50 i 20 utisaka.
2023 10 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4d7a21a97709876f4df2e2bc4f2174c2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f69cae369abb21a66305dd6bda477a07.jpg) https://mojekrpice.rs/items/zene/10545160/ugg-tazz-porucivanje https://mojekrpice.rs/nadjaaa123-313822
2023 10 31
1 2