Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li se ovde nesto proda???

> sestreSG: > Da li uspete da prodate ovde nesto? Sve gore i gore je!! Pođite od toga kad ste poslednji put nešto kupili ovde, tako i drugi... Kriza je, većina nema para. Naravno da se proda svašta ovde koliko pratim, ali ide tačno određena roba koja je u prodavnici preskupa i onda se pre odlučuju ovde polovno da uzmu nešto povoljnije ili neke marke kojih u prodavnici nema uopšte kod nas. Prosečne stvari ne idu kao pre, jer ih ima na svakom ćošku.
2023 10 31
Ne bih rekla da je novac u pitanju jer se prodaju abnormalno skupe stvari… Ne bi se nudila šanerska Mona i UGG da ovde nema kupaca toga.
2023 10 31
Apropo Mone, ako se pitate odakle toliko torbi. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7c0662cbb77eba918b7deb82b913e413.jpg)
2023 10 31
Nistaaaaa cak ni razmene
2023 10 31
> MissDiva: > Ne bih rekla da je novac u pitanju jer se prodaju abnormalno skupe stvari… Ne bi se nudila šanerska Mona i UGG da ovde nema kupaca toga. Napisala sam da ide roba koja je preskupa u prodavnicama, znači da ni ovde nije džabe i markirano, što takođe ima cenu. Za to ima kupaca. Za prosečne stvari ne, jer većina nije pri parama, a većina nosi običnije stvari i pre će da kupe u second hand-u i tržnom centru, ako im baš nešto treba.
2023 10 31
> DoliBlack: > > MissDiva: > > Ne bih rekla da je novac u pitanju jer se prodaju abnormalno skupe stvari… Ne bi se nudila šanerska Mona i UGG da ovde nema kupaca toga. > Napisala sam da ide roba koja je preskupa u prodavnicama, znači da ni ovde nije džabe i markirano, što takođe ima cenu. Za to ima kupaca. Za prosečne stvari ne, jer većina nije pri parama, a većina nosi običnije stvari i pre će da kupe u second hand-u i tržnom centru, ako im baš nešto treba. Ja uzela pantalone bele Dzeparice u News Yorkeru pred kraj ležanje sezone za 1200. Nmg da gresim dušu, ostao je Xxs koji sam ja kupila i ogromne veličine.. zelene takve su bile već preko 3000 . I onda u prodavnici probam, vidim kako stoji za malu razliku u ceni . Poštarina je ogromna .. ai stvar je sto su u manjim gradovima krenuli da se otvaraju stop shopovi i samim tim veća je dostupnost ljudima iz manjeg mesta da kupe garderobu .
2023 10 31
> AppleRed: > Apropo Mone, ako se pitate odakle toliko torbi. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7c0662cbb77eba918b7deb82b913e413.jpg) očekivano. x-)
2023 10 31
po meni je ogroman problem SAM SAJT ( to sam u vise navrata na razne nacine rekla 467347624624867 puta) znaci filteri ne rade, samim tim neces videti 100000 stvari - bar ja. al da generalno ja sam probala i sad sam odustala od 95 posto stvaari da prodajem planiram da doniram nekom centru na Ledinama a samo cu ostaviti nesto bas premium (ako uspem da okacim posto sajt ne radi)
2023 10 31
> JasnaIsailovic: > po meni je ogroman problem SAM SAJT ( to sam u vise navrata na razne nacine rekla 467347624624867 puta) > znaci filteri ne rade, samim tim neces videti 100000 stvari - bar ja. > al da generalno ja sam probala i sad sam odustala od 95 posto stvaari da prodajem planiram da doniram nekom centru na Ledinama a samo cu ostaviti nesto bas premium (ako uspem da okacim posto sajt ne radi) Isto i ja, bluzice majicice iskreno mrzi me da slikam i prodajem za 150 din, objavila sam na stranici nekoj u Va da poklanjam i cao .
2023 10 31
Ja isto nista nisam prodala… Mozda moje cene nisu realne,za takve kvalitetne stvari,ali uvek stojim na radpolaganju da se dogovorimo. Stvari su dostaaaa ocuvane,neke skoro pa nove,i dobila sam samo jednu poruku u vezi kupovane nekog kaputa,na kraju je i ta devojak odustala…. Svaki dan ulazim u nadi da ce neko pisati,ali nistaaaa. I takodje mislim,da su neke stvari koje u radni mozes kupiti za 2500 ovde stave 2000,pa pre cu otici i kupiti novu i ona koja se meni svidja a ne tu koju su mi oni ponudili☺️
2023 11 01
Ja sam članicama nudila da same ponude cenu, da i ja okvirno vidim koliko bi one platile za nešto. Pa i da nema veze sa mojoj konkretnom cenom koju sam stavila. Ispostavilo se da većina “razgleda” po sajtu, raspituje se tako ali nemaju uošte potrebu, niti nameru da bilo šta kupe, da nije cena uopšte u pitanju. Valjda da ih želja mine. ,:) Do danas, nikad nisam tako posmatrala na stvari. Lično kupujem tako što pitam za broj računa, ostavim podatke za dostavu. Eventualno ako mi nije jasno nešto oko stanja predmeta i to je to. Obavestim kada planiram da uplatim novac. Nisam znala da postoje ljudi koji se “raspituju” za kupovinu stvari za koje nisu konkretno zainteresovani, nego eto, da pogledaju. Meni lično ne smeta, samo ne razumem poentu gubljenja vremena po sajtu. Verovatno napišu nekoliko poruka dnevno na razne adrese, to im valjda zadovolji potrebu - kao da su nešto “kupile”… Ne znam… ,:)
2023 11 01
pa ne znam verujem da je ljudima generalno problem sto ti je hrana maltene daleko skuplja od stvari, a stvari ima i previse na sve strane da se kupi, velika je konkurencija svakako. ne treba ocajavati svakako nadam se da niko ne zivi od ovoga
2023 11 02
> MissDiva: > Ja sam članicama nudila da same ponude cenu, da i ja okvirno vidim koliko bi one platile za nešto. Pa i da nema veze sa mojoj konkretnom cenom koju sam stavila. > Ispostavilo se da većina “razgleda” po sajtu, raspituje se tako ali nemaju uošte potrebu, niti nameru da bilo šta kupe, da nije cena uopšte u pitanju. > Valjda da ih želja mine. ,:) Do danas, nikad nisam tako posmatrala na stvari. Lično kupujem tako što pitam za broj računa, ostavim podatke za dostavu. Eventualno ako mi nije jasno nešto oko stanja predmeta i to je to. Obavestim kada planiram da uplatim novac. > Nisam znala da postoje ljudi koji se “raspituju” za kupovinu stvari za koje nisu konkretno zainteresovani, nego eto, da pogledaju. > Meni lično ne smeta, samo ne razumem poentu gubljenja vremena po sajtu. Verovatno napišu nekoliko poruka dnevno na razne adrese, to im valjda zadovolji potrebu - kao da su nešto “kupile”… Ne znam… ,:) To objašnjava dosta toga u zadnje vreme 😂
2023 11 02
1 2