Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li je ok da šaljem poruke kome se svidi predmet?

Zdravo, da pitam za misljenje? 🙂 Ukoliko je neko kliknuo da mu se svidja moj predmet, da li je u redu da korisnici posaljem poruku sa nizom cenom? Da li to nije "gusenje"? I da li vama lično ne bi smetalo? Cilj nam je da prodamo i da nam stvari ne stoje, naravno, ali ne bih da "napadam" potencijalne kupce 🙂
2023 11 01
U redu je da posaljete jednu poruku.Evo primera kad nije u redu, meni salje za parfem clanica, kaze u omiljenima vam je, ja udjem, nemam taj parfem u omiljenima, kad ona salje sliku gde se vidi da mi je u omiljenima u medjuvremenu ona skrinsotovala i obrisala parfem.Tacno ko da nesto mulja,a nudi parfeme koje i nema u oglasima.E to je vec gusenje.
2023 11 01
Ja volim obaveštenja o sniženjima predmeta koje pratim, a šaljem ih i drugima za svoje stvari. Dosta toga se proda na taj način, i isto tako sam ja spremna da kupim kad me nešto stvarno interesuje. Doduše, skoro sam imala neobičnu situaciju, gde je članica podigla cenu predmeta koji pratim i javila mi se da kaže kako je cena "korigovana" i da mogu čak da ponudim svoju. Kakva ponuda, šteta propustiti
2023 11 01
Mislim da je ok skroz, ja ponekad šaljem kad imam vremena i volje, ali iskreno samo sam jednom tako prodala predmet. Čak sam i primetila da većinu toga što sam prodala kupac nije ni imao u Omiljenim, već samo naidju I odmah kupe.
2023 11 01
Ja smatram da nije ok ,svi mi kliknemo “zelim” kada smo pri novcu ili zelimo da uzmemo,smatram da nema poentu,kada je neko zaista zeleo predmet ,kupio bi.
2023 11 01
Mislim da je skroz ok jedna poruka naravno, ali ne cim neko stavi predmet u omiljene, vec kad prodje malo vremena… Tako bar ja radim…
2023 11 01
> JovanaBli: > Zdravo, da pitam za misljenje? 🙂 Ukoliko je neko kliknuo da mu se svidja moj predmet, da li je u redu da korisnici posaljem poruku sa nizom cenom? Da li to nije "gusenje"? I da li vama lično ne bi smetalo? Cilj nam je da prodamo i da nam stvari ne stoje, naravno, ali ne bih da "napadam" potencijalne kupce 🙂 Meni ne bi smetalo. Ono sta mi smeta je da me neko "podseca" da je njegov predmet u listi zelja bez ikakvog popusta. Ima i takvih. Tipa, ako zelite da kupite, u Srbiji sam jos 3dana ili slicna poruka. Takve momentalno izbacujem iz liste. Ne vidim poentu toga.
2023 11 01
Ja javim posle određenog vremena, dam dodatni popust osobama koje imaju stvar u Omiljenim i kao što reče članica gore - dosta puta sam tako nešto prodala. Ali ja pošaljem jednu poruku i uvek se izvinim na smetnji pošto potencijalno će nekome smetati. Koliko članica je na taj način kupilo kod mene, toliko ih je izbacilo iz Omiljenih posle te poruke al Bože moj 😄 Volim i kad meni neko javi, ono što ne volim je kad mi se random članice javljaju da imaju popuste a profil prvi put vidim, kamoli da imam nešto njihovo u Omiljenim
2023 11 01
Hvala puno na savetima 🙂
2023 11 01
Ja kao kupac kazem da je to super! Najvise stvari sam kupila tako. Od poslednjih 15 krpica, najmanje 10 sam kupila zbog ponudjenog popusta. E sad,meni je lista omiljenih bas velika,a jedno 20% su prioriteti. Ako ubode da neko ponudi bas neki od drazih u omiljenim pa jos ponudi lepu cenu-uzimam sigurno. Po meni je stvarno ok ponuditi,ne znam zasto bi nekom smetalo? Isto tako je ok odbiti ponudu i zahvaliti se na ponudi. Meni je to isto kao kad bih u butiku probala haljinu koja mi se ocigledno svidja i prodavacica mi kaze da ce mi spustiti 20/30/50% . Sta je tu lose? Isto tako mugu reci - hvala na popstu,ali cu pogledati jos negde. Ako mene pitate,nudite popust,ali isto tako se nemojte ljutiti ako neko odbije ili ne odgovori.
2023 11 01
Ja nudim popust i uspem da prodam nesto tako. A volela bih da i meni neko ponudi, nazalost jos mi nijedna poruka nije stigla za stvari koje sam ja stavila u omiljeno
2023 11 01
> ubavkam: > Ja nudim popust i uspem da prodam nesto tako. A volela bih da i meni neko ponudi, nazalost jos mi nijedna poruka nije stigla za stvari koje sam ja stavila u omiljeno Bilo bi lepo,kada bi svi tako radili.
2023 11 01
Meni nikada ne smeta čak se i obradujem.
2023 11 01
> Jelenas108: > Meni nikada ne smeta čak se i obradujem. Isto. 👍
2023 11 01
To je u redu, retko ko daje popust, a ukoliko pitaš za popust članice se smrtno uvrede, ono što me nervira jeste kada se raspituješ za predmet i u omiljenima ti je, ali još uvek nisi sigurna za kupovinu ili nemaš novca trenutno i zahvališ se i kažeš da ćeš razmisliti, a onda ti članica piše kako taj predmet nigde nećeš naći osim kod nje po toj ceni i svaki dan ti šalje poruku da li si razmislila jer baš pet članica bi da kupi taj predmet a ona tebe čeka da se odlučiš.....
2023 11 02
1 2