Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Molba za prodavce sa sajta

Okrenite NORMALNO fotografije na oglasima. Ok, potrudile ste se da fotkate najbolje sto mozete. Neke kao nokiom 3310 da fotkate. Neke okacite jednu vrljavu fotku pa moramo kao potencijalni kupci jos milion pitanja da vas pitamo, da ne kazem, smorimo, jer je ili mutna ili mracna ili fotkana kao iz aviona pa jos i vrat da krivimo kao kanarinci. Sram da nas bude. Ali da neko okaci jednu fotku i ne okrene je, da nema volju da posle kacenja predmeta pogleda kako izgleda nalog, proveri oglas, to ne mogu da razumem. Ne moze vama da stoji fotka normalno, a mi da vidimo sa strane. Ne moze. Ako nemate volju da proverite svoje oglase kako nama potencijalnim kupcima izgledaju, sta cete ovde? Kakve saradnje ocekujete? Lake, brze? Sto bi bilo lako da vam ostavimo podatke za slanje i uplatimo pre istog kada se ne trudite da nam olaksate da uzmemo bas vas predmet? Vidite i same da je sajt pun svacega, nisu vase stvari Bogom dane da cekaju samo na nas kupce da kliknemo pune srece sto nam "cinite". Ne cinite nam nista nebrigom o tome kako vas nalog izgleda. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cfab51225c297fa715bfe69c5d70a6fc.jpg) Citajte ovako pa zamisiite kako nam je kada gledamo ovako i vase predmete. Hvala na paznji.
2023 11 02
😂 Okrenula sam telefon, ali slažem se🙃
2023 11 02
👏👏👏👏
2023 11 02
Jos ko gleda predmete sa racunara, ma prelepo za gledati. Jedino da legnemo na sto/krevet pa da pregledamo sajt. Apsolutno sam za to da Admin brise takve oglase, beskorisni su. Pa jos i negativna uz upozorenje o gasenju naloga. Hoces pare od prodaje, a ne pazis kako izgleda predmet u prezentaciji, evo da onda fotkamo na strokavom autu, na asfaltu ispred zgrade/kuce... Sta fali? Razumem da pre nije bilo ovog problema, ali ne razumem da neko sedi ususkan na besplatnoj platformi i misli da je dovoljno samo da kako god okaci oglas. NECE se naci kupci u meri u kojoj treba, neko i nema problem da uzme posle takvog gledanja predmeta, ali po temama se cesto provlaci ovaj problem. Zatrpavaju sajt i preglednost predmeta zbog svoje lenjosti. Nisu ni moji svi predmeti perfektno fotkani, ali se vidi sta treba, ne mogu ja teget ili crvenu da ubodem kako treba, ne moze niko ko nije profi. Iako imam i reflektor i bela svetla u sobi, neke boje prosto iziskuju mnogo vise da bi se savrseno prezentovale. Isijas od ovih lencuga da se dobije, bre.
2023 11 02
Nemas mirnu ruku da fotkas jer ti je pao secer? Popij nesto slatko, pojedi bananicu pa onda fotkaj. Ne stavljaj fotke iz izlaska gde ti flasa vodke zaklanja haljinu, boli nas uvo sto si cka kosmicka bila u izlasku, kada je nevidljivo da li prodajes haljinu ili sebe koliko je mracno. Pa jos okaci samo tu jednu fotku.🙄🙄 Vencanje/krstenje je drugo, cak podrzavam te fotke, vecinom su zaista prelepe, nisu zaklonjene i mracne. I jos kad vidim da te profike napisu u opisu naloga "ne klikci dugme zelim ako neces da kupis". Stvori uslove da mozes tako da urlas, za pocetak dobru prezentaciju predmeta, ispisane mere odmah u predmetu i onda imas pokrice da glumis ludilo i drugima osim mami koja te tako (ne)vaspitala.
2023 11 02
> DzoDzo: > Okrenite NORMALNO fotografije na oglasima. > Ok, potrudile ste se da fotkate najbolje sto mozete. > Neke kao nokiom 3310 da fotkate. > Neke okacite jednu vrljavu fotku pa moramo kao potencijalni kupci jos milion pitanja da vas pitamo, da ne kazem, smorimo, jer je ili mutna ili mracna ili fotkana kao iz aviona pa jos i vrat da krivimo kao kanarinci. > Sram da nas bude. > Ali da neko okaci jednu fotku i ne okrene je, da nema volju da posle kacenja predmeta pogleda kako izgleda nalog, proveri oglas, to ne mogu da razumem. > Ne moze vama da stoji fotka normalno, a mi da vidimo sa strane. > Ne moze. > Ako nemate volju da proverite svoje oglase kako nama potencijalnim kupcima izgledaju, sta cete ovde? > Kakve saradnje ocekujete? > Lake, brze? > Sto bi bilo lako da vam ostavimo podatke za slanje i uplatimo pre istog kada se ne trudite da nam olaksate da uzmemo bas vas predmet? > Vidite i same da je sajt pun svacega, nisu vase stvari Bogom dane da cekaju samo na nas kupce da kliknemo pune srece sto nam "cinite". > Ne cinite nam nista nebrigom o tome kako vas nalog izgleda. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cfab51225c297fa715bfe69c5d70a6fc.jpg) > Citajte ovako pa zamisiite kako nam je kada gledamo ovako i vase predmete. > Hvala na paznji. 😆😘
2023 11 02
Nije na odmet ni da se pregleda tekst oglasa pre kačenja istog, tačno se vidi ko radi preko one stvari i samo da otalja a žale se što nema prodaje... Ako si u tolikoj "žurbi" životnoj, onda zašto visiš na krpicama, posveti tome što ti je prioritet a ako si već ovde onda se potrudi da ti oglasi na nešto liče...
2023 11 02
Naslov oglasa: Nova haljina Fotka bocno, komada jedan, mutnjikava i tamna, ne znas jel' crno ili tamno sivo prljavo kao bas prljavo, ne kao nijansa. Opis oglasa: nova haljina Tagovi: zara, guess, primark, waikiki, newyorker Ok 😂😂😂😂
2023 11 02
Stanje predmeta: kao na slikama A na toj jednoj, mračnoj slici se ništa ni ne vidi.🫣🤔
2023 11 02
Nastavak ima i ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/609140/molim-vas-prodavci-kupci-prestanite
2023 11 02
Daaaa, bukvalno moze da se napravi niz zgadarija. Tema je odlicna. Ja sam pokusala da naglasim horizontalu, juce i danas sam malo vise provela vremena u potragama nekih predmeta i iskrivih se cela, a ne nadjoh sta trazim. Onda mi iskoce clanice koje dobiju negativnu od Admina za petu fotku sa neta, ali je izgleda ok ruinirati sajt jednom ukrivo fotkom i raditi na isijasu potencijalnih kupaca. Toliko je bilo bocnih fotki da mi je konacno upalo u oci, a trudim se svestrano da gledam sve jer svi imamo neke svoje nacine fotkanja i ovo mi bas i nije islo, prosto, smeta kada se ciljano pretrazuje. Izgubih vreme koje trenutno imam na pretek da nadjem skoro nista. Mogla sam da spavam to vreme, makar nesto korisno, eto. Apsolutno sam za negativne za ove bocne fotke, izbacivanje sa sajta posle upozorenja da se isprave. Mozda je surovo, ali ako se ovo nastavi, drugim normalnim prodavcima ce biti jos losije usled ovako skaradnog zatrpavanja predmetima, a kupci nece da treniraju vise strpljenje. I dobicemo beskorisnu gomilu postavljenih predmeta na sve nacine.
2023 11 02
Povlačim reč ukoliko su u pitanju noviji oglasi, ali ukoliko su stariji, pamtim period kada je na sajtu postojao problem pa su fotografije automatski bile postavljene bočno i neke su mogle da se isprave neke ne. Bilo je užasno iritantno iskustvo. Kvalitet rezolucije takodje van kontrole s vremena na vreme. Dešavalo mi se da okačim fotografiju (iphone 13, dakle kameri nista ne fali), postavim predmet, rezolucija u kockicama. Cropujem fotke u 16 varijanti..rezolucija pak i dalje u kockicama. Znam da na sajtu ima svega i svakojakih, ali u nekim slučajevima je i do trenutnog stanja sajta. Just sayin...
2023 11 02
Dzo, nije surovo. Npr. meni je neshvatljivo da neko ocekuje da proda predmet fotografisan u (polu)mraku ili sa okacenom mutnom fotografijom.
2023 11 02
> Kfashionista: > Povlačim reč ukoliko su u pitanju noviji oglasi, ali ukoliko su stariji, pamtim period kada je na sajtu postojao problem pa su fotografije automatski bile postavljene bočno To se i dalje desava, valjda je do dimenzija fotki pa sajt obrne.
2023 11 02
A sta cemo sa ovom opcijom? Jel' tesko i komplikovano? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ea5da6df0d009682ff34910f1d9e3fdb.jpg) Nije da nema resenja za okrenute fotke. Opravdanja nema za drzanje fotki bocno. Osim lenjosti.
2023 11 03
1 2 3