Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kada je najbolje objavljivati?

Kada je najbolje kaciti predmete, obzirom da u poslednjih mesec dana imam abnormalno malo pregleda na oglasima, pa sad ne znam jel to do vremena u koje ih kacim ili generalno do toga sto vise niko nista ne gleda i ne kupuje na sajtu. Hvala
2023 11 02
Sajt propao… ,:) Bez šale, jako loše funkcioniše sajt i navala je komercijalne prodaje.
2023 11 02
Ranije je bilo posle 20h ali s obzirom da sad svi kače posle 20h, 22h i bude previše novih oglasa.. Ja sam krenula preko dana čak najviše ujutru i ulovim ponekog jer duže ostane na prvoj.
2023 11 02
Mislim da svi kače kako stižu. ,:) Stvarno nema pravila… Mogla bih uporediti jer sam jutros okačila jedan i sad jedan, da ovaj drugi predmet nije kozmetika. A obično kozmetika bolje prolazi jer je u posebnoj kategoriji. Tako da ne mogu reći definitivno za danas.
2023 11 02
Da li neko ima problem da ne može da postavi predmet? Ranije nisam imala problema a sad danima ne mogu postaviti ništa.
2023 11 02
Zdravo svima! Izvinjavam se ako upadam na neodgovarajuću temu, ali nisam našla drugu koja se tiče postavljanja stvari na sajt, a imam jedno pitanje na koje bih molila odgovor. Naime, na sajtu pretežno kupujem, ali sam se nedavno odlučila i da postavim nekoliko stvari za prodaju. Tu nije bilo problema, ali ono što me intetesuje je kako se neki davno postavljeni oglasi ponavljaju sa novim, skorašnjim datumima objavljivanja? To primećujem skoro svaki dan. Da li je to dozvoljeno i, ako jeste, kako to uraditi? Unapred hvala na odgovoru i srdačan pozdrav! Ana
2023 11 03
Ja kacim kad stignem i po meni vreme kada se kaci nema neke veze kada ce se i da li ce se nesto prodati
2023 11 03
Ja i dalje mislim da je najbolje uvece…🌙⭐️🌜
2023 11 03
> OkoloNaokolo: > Zdravo svima! > Izvinjavam se ako upadam na neodgovarajuću temu, ali nisam našla drugu koja se tiče postavljanja stvari na sajt, a imam jedno pitanje na koje bih molila odgovor. > Naime, na sajtu pretežno kupujem, ali sam se nedavno odlučila i da postavim nekoliko stvari za prodaju. Tu nije bilo problema, ali ono što me intetesuje je kako se neki davno postavljeni oglasi ponavljaju sa novim, skorašnjim datumima objavljivanja? To primećujem skoro svaki dan. Da li je to dozvoljeno i, ako jeste, kako to uraditi? > Unapred hvala na odgovoru i srdačan pozdrav! > Ana Da li ste to primetili konkretno na jednom profilu ili na mestima gde su zbirni oglasi? Ako na jednom, konkretnom, profilu, to se desava kad uradite neku izmenu pa se taj oglas podigne medju novije, ali tako je pozicioniran samo na tom profilu, ne i tamo gde su svi novi. Koliko ja znam barem...
2023 11 03
Apropo teme, uglavnom kacim oko 18-19h, ali ne mogu da se pohvalim bas pregledima narocito poslednjih dana, 30 pregleda max 😐
2023 11 03
Meni se najbolje pokazalo ujutru oko 7-8, gledaju se krpice uz jutarnju kafu i uvece oko 10-11 pred spavanje. Ali svakako na broj pregleda najvise uticu fotke/koliko je aktuelan model/popularan brend 😊
2023 11 03
Evo danas recimo najviše pregleda imam u 14h. Ali mislim da pregledi ne utiču na prodaju, koliko pretraga. To što nešto ima više pregleda ne znači i da će se prodati. Jedino u slučaju da neki predmet ima naglo puno omiljenih i puno pregleda. To se obično brzo proda. Ali uglavnom opis, tagovi… Znam i sama da kada ciljano idem da kupim, pretražujem po tagovima, opisu, brendu, kroju ubedljivo najviše. Najveći problem je što u većini oglasa ne piše ništa, ni kroj, ni sastav, pa jedva nađem ono što tražim, ako nađem. Tako da dodavajte što više u opis, evo meni prvoj znači puno, pogotovo kada ciljano pretražujem sajt za neku konkretnu kupovinu.
2023 11 03
> Chillnakit: > > OkoloNaokolo: > > Zdravo svima! > > Izvinjavam se ako upadam na neodgovarajuću temu, ali nisam našla drugu koja se tiče postavljanja stvari na sajt, a imam jedno pitanje na koje bih molila odgovor. > > Naime, na sajtu pretežno kupujem, ali sam se nedavno odlučila i da postavim nekoliko stvari za prodaju. Tu nije bilo problema, ali ono što me intetesuje je kako se neki davno postavljeni oglasi ponavljaju sa novim, skorašnjim datumima objavljivanja? To primećujem skoro svaki dan. Da li je to dozvoljeno i, ako jeste, kako to uraditi? > > Unapred hvala na odgovoru i srdačan pozdrav! > > Ana > Da li ste to primetili konkretno na jednom profilu ili na mestima gde su zbirni oglasi? Ako na jednom, konkretnom, profilu, to se desava kad uradite neku izmenu pa se taj oglas podigne medju novije, ali tako je pozicioniran samo na tom profilu, ne i tamo gde su svi novi. Koliko ja znam barem... Hvala Vam na odgovoru! Primećujem pojavljivanje davno objavljenih artikala sa raznih profila koji se ponovo pojavljuju među nedavno dodatim oglasima, pod novim datumom objave. Upravo sam videla predmet koji merkam već najmanje 6 meseci, a datum objave je današnji. Primetila sam da kad na svom profilu unesem promene u oglas, on se pomeri na početak profila, ali se ne pojavi na glavnoj stranici gde se nalaze skoro dodati oglasi, pa sam zato i pitala kako se to postiže, ako je dozvoljeno, jer nigde ne vidim način da se oglas ponovo objavi. Očigledno je moguće, ali ne kapiram kako. Možda se pojavi neko ko zna, pa nam reši misteriju! ;) Hvala još jednom! Ana
2023 11 03
> OkoloNaokolo: > > Chillnakit: > > > OkoloNaokolo: > > > Zdravo svima! > > > Izvinjavam se ako upadam na neodgovarajuću temu, ali nisam našla drugu koja se tiče postavljanja stvari na sajt, a imam jedno pitanje na koje bih molila odgovor. > > > Naime, na sajtu pretežno kupujem, ali sam se nedavno odlučila i da postavim nekoliko stvari za prodaju. Tu nije bilo problema, ali ono što me intetesuje je kako se neki davno postavljeni oglasi ponavljaju sa novim, skorašnjim datumima objavljivanja? To primećujem skoro svaki dan. Da li je to dozvoljeno i, ako jeste, kako to uraditi? > > > Unapred hvala na odgovoru i srdačan pozdrav! > > > Ana > > Da li ste to primetili konkretno na jednom profilu ili na mestima gde su zbirni oglasi? Ako na jednom, konkretnom, profilu, to se desava kad uradite neku izmenu pa se taj oglas podigne medju novije, ali tako je pozicioniran samo na tom profilu, ne i tamo gde su svi novi. Koliko ja znam barem... > Hvala Vam na odgovoru! Primećujem pojavljivanje davno objavljenih artikala sa raznih profila koji se ponovo pojavljuju među nedavno dodatim oglasima, pod novim datumom objave. Upravo sam videla predmet koji merkam već najmanje 6 meseci, a datum objave je današnji. Primetila sam da kad na svom profilu unesem promene u oglas, on se pomeri na početak profila, ali se ne pojavi na glavnoj stranici gde se nalaze skoro dodati oglasi, pa sam zato i pitala kako se to postiže, ako je dozvoljeno, jer nigde ne vidim način da se oglas ponovo objavi. Očigledno je moguće, ali ne kapiram kako. > Možda se pojavi neko ko zna, pa nam reši misteriju! ;) > Hvala još jednom! > Ana Objavi se ponovo isti artikal, stari oglas tog artikla se obrise i tako se pojavi sa novim datumom kad je objavljeno 😀
2023 11 04
Meni se najvise isplatilo nedeljom poslepodne kad sam kacila, valjda vecina ljudi odmara posle rucka ako ne rade, ili ako rade nemaju puno posla u to vreme.. 😁 Ali generalno u poslednje vreme slabije ide sve, ni ja nisam nista kupila dugo, sve je skupo i garderoba i postarine.. vecinom samo gledam i stavljam u omiljene, kad dodju bolji dani 😁
2023 11 04