Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko slanja

Svaki dan šaljem 5-6 manjih paketa, u pitanju su privesci za ključeve, težine oko 30g, velicina 10x10cm. Do sad sam slala poštom, gde mi je poštarina bila oko 200 din. Sada sam primorana da šaljem Bexom, uzimaju mi skoro 600 din 😡 Da li znate neku drugu kurirsku službu koja ne dere ovoliko?
2023 11 18
Mislim da je gotov strajk, meni su danas stigli svi zarobljeni paketi
2023 11 18
Deru svi, upravo sam odrana od Dexpressa, uslugu paketomata su mi dodatno naplatili ili jedan dan ležarine, ne znam šta je bilo… Dostava koja je trebalo da izađe 360din, me je koštala skoro 700! Pošiljka je ispod 0.5 kg
2023 11 18
Takodje slogirana sam cenom bez otkupa 880rsd ..Manji paket bexom😅Iskreno rekla sam i clanicama ili licno ,nije mi problem da sacekam .Mislim da je bas previse.Pri tom se vijam sa njima nikad ne dodju kad kazu pa moram u paket shop na drugom kraju
2023 11 18
Pa da sam kokain kupovala, jeftinije bih prošla...
2023 11 18
> MissDiva: > Pa da sam kokain kupovala, jeftinije bih prošla... 🤣🤣🤣🤣🤣
2023 11 18
To sto vam naplate 700, 800 to je sa otkupom ili bez? Od firmi ili fizickog lica?
2023 11 18
Ja sam isto pre neki dan dobila paket od Aks-a koji je trebao da bude 370 bez otkupnine a ispao je 660. Naravno da uvek zaokružim cifru i da im ostavim novac. Stvarno je previše 🥶
2023 11 18
> Esprit21: > To sto vam naplate 700, 800 to je sa otkupom ili bez? Od firmi ili fizickog lica? verovatno fizicko lice jer pravni imaju ugovore i fiksirane cene. Sa firmama ne smeju da se zezaju, to samo nas nadju da jasu i pljackaju
2023 11 18
> Esprit21: > To sto vam naplate 700, 800 to je sa otkupom ili bez? Od firmi ili fizickog lica? Fizičko lice, bez otkupa naravno, skup sport moram priznati… Pri tom, žena mi je poslala račun, ne njemu je pisalo 360din. Kada sam podizala bilo je ako se ne varam 680 din, nešto malo ispod 700 din. Paket je bio jedan dan u magacinu i nakon toga sam ga poslala na paketomat. Neku su mi uslugu naplatili kao još jednu poštarinu.
2023 11 18
> MissDiva: > Pa da sam kokain kupovala, jeftinije bih prošla... 🤣🤣Istina prica..Sve kao fizucko lice lice.A na firmu sam istio hteka da pravim ugovor pre godinu dana sa D exspresom kao imate jeftiniju cenu ako garantujete nedeljno broj paketa.Tada sam videla koliko ljudi izbegava kurirske sluzbe.Najvise veruju posti em su najpovoljniji em dostavljajy svuda a paket moze da lezi 20dana i opet ga pokupite.Bas mi je drago samo da se nornalizuje to sa postom ,zauvek verna♥️
2023 11 18
Ne normalizuje se nažalost ništa u pošti, štrajk je gotov samo za medije... Nije postignut nikakav dogovor, znam iz prve ruke :(
2023 11 19
Preko poste treba da mi stigne paket narucen iz inostranstva, e sad ne znam sta da ocekujem zbog ovih informacija. Neko kaze normalizovalo se i stigli svi paketi, neko kaze strajk je i dalje u toku. To zavisi od poste do poste ili?
2023 11 19
> Esprit21: > Preko poste treba da mi stigne paket narucen iz inostranstva, e sad ne znam sta da ocekujem ili? Verovatno zavisi i od grada. Na primer u Beogradu štrajkuje glavni centar, zbog čega nijedna opština ne dobija pakete...
2023 11 19