Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

NE SALJITE AKSOM ZA NOVI SAD! za sada

Drage clanice, Evo situacije od pre 15 minuta, i dalje ne mogu da poverujem.... Cekala sam da preuzmem posiljku u Novom Sadu u Aks magacinu, Bulevar Slobodana Jovanovica 4. Posto je guzva bila nesnosna ( 45 min sam stajala u redu) a dosao je kraj radnog vremena, zaposleni su svakom dali broj njihovog paketa i onda....... OTVORILI VRATA MAGACINA ZA SVE NAS, uz reci da sami pronadjemo svoju posiljku, i otisli kucama. Kad pronadjemo posiljku onda je donesemo u drugu zgradu na salter gde radi jedna mlada devojka, platimo sta treba, postarinu, otkup, sta god. Paketi su ostavljeni "na izvol'te svima". Dakle, BILO KO JE MOGAO DA UZME BILO KOJI PAKET I DA ODE SA NJIM KUCI, jer je salter u drugoj hali skroz.. sigurna sam da je neko sigurno iskoriatio priliku... U jednom trenutku je u hali bilo 60ak nas koji smo trazili svoj paket (mogao je lako biti i tudji) Ovo je ozbiljan problem tako da savetujem svima koji salju bilo sta za NS preko Aksa da razmisle o tome vredi li rizikovati da vas paket nikad ne stigne.
2023 11 21
budi bog s nama. :|
2023 11 21
> LooneyBalooney: > Drage clanice, > Evo situacije od pre 15 minuta, i dalje ne mogu da poverujem.... Cekala sam da preuzmem posiljku u Novom Sadu u Aks magacinu, Bulevar Slobodana Jovanovica 4. Posto je guzva bila nesnosna ( 45 min sam stajala u redu) a dosao je kraj radnog vremena, zaposleni su svakom dali broj njihovog paketa i onda....... > OTVORILI VRATA MAGACINA ZA SVE NAS, uz reci da sami pronadjemo svoju posiljku, i otisli kucama. Kad pronadjemo posiljku onda je donesemo u drugu zgradu na salter gde radi jedna mlada devojka, platimo sta treba, postarinu, otkup, sta god. Paketi su ostavljeni "na izvol'te svima". > Dakle, BILO KO JE MOGAO DA UZME BILO KOJI PAKET I DA ODE SA NJIM KUCI, jer je salter u drugoj hali skroz.. sigurna sam da je neko sigurno iskoriatio priliku... U jednom trenutku je u hali bilo 60ak nas koji smo trazili svoj paket (mogao je lako biti i tudji) > Ovo je ozbiljan problem tako da savetujem svima koji salju bilo sta za NS preko Aksa da razmisle o tome vredi li rizikovati da vas paket nikad ne stigne. Ja sam cekala nedelju dana da Aks preuzme posiljku za slanje ali se nisu pojavili a kupac je odustao.
2023 11 21
> LooneyBalooney: > Drage clanice, > Evo situacije od pre 15 minuta, i dalje ne mogu da poverujem.... Cekala sam da preuzmem posiljku u Novom Sadu u Aks magacinu, Bulevar Slobodana Jovanovica 4. Posto je guzva bila nesnosna ( 45 min sam stajala u redu) a dosao je kraj radnog vremena, zaposleni su svakom dali broj njihovog paketa i onda....... > OTVORILI VRATA MAGACINA ZA SVE NAS, uz reci da sami pronadjemo svoju posiljku, i otisli kucama. Kad pronadjemo posiljku onda je donesemo u drugu zgradu na salter gde radi jedna mlada devojka, platimo sta treba, postarinu, otkup, sta god. Paketi su ostavljeni "na izvol'te svima". > Dakle, BILO KO JE MOGAO DA UZME BILO KOJI PAKET I DA ODE SA NJIM KUCI, jer je salter u drugoj hali skroz.. sigurna sam da je neko sigurno iskoriatio priliku... U jednom trenutku je u hali bilo 60ak nas koji smo trazili svoj paket (mogao je lako biti i tudji) > Ovo je ozbiljan problem tako da savetujem svima koji salju bilo sta za NS preko Aksa da razmisle o tome vredi li rizikovati da vas paket nikad ne stigne. Ovakvo ponasanje bi trebalo da se prijavi njihovim nadleznima, sigurno ima neki broj za reklamacije ili slicno.
2023 11 21
> Her_Fashion: > > LooneyBalooney: > > Drage clanice, > > Evo situacije od pre 15 minuta, i dalje ne mogu da poverujem.... Cekala sam da preuzmem posiljku u Novom Sadu u Aks magacinu, Bulevar Slobodana Jovanovica 4. Posto je guzva bila nesnosna ( 45 min sam stajala u redu) a dosao je kraj radnog vremena, zaposleni su svakom dali broj njihovog paketa i onda....... > > OTVORILI VRATA MAGACINA ZA SVE NAS, uz reci da sami pronadjemo svoju posiljku, i otisli kucama. Kad pronadjemo posiljku onda je donesemo u drugu zgradu na salter gde radi jedna mlada devojka, platimo sta treba, postarinu, otkup, sta god. Paketi su ostavljeni "na izvol'te svima". > > Dakle, BILO KO JE MOGAO DA UZME BILO KOJI PAKET I DA ODE SA NJIM KUCI, jer je salter u drugoj hali skroz.. sigurna sam da je neko sigurno iskoriatio priliku... U jednom trenutku je u hali bilo 60ak nas koji smo trazili svoj paket (mogao je lako biti i tudji) > > Ovo je ozbiljan problem tako da savetujem svima koji salju bilo sta za NS preko Aksa da razmisle o tome vredi li rizikovati da vas paket nikad ne stigne. > Ovakvo ponasanje bi trebalo da se prijavi njihovim nadleznima, sigurno ima neki broj za reklamacije ili slicno. Aks je najgora sluzba. Od svih sluzbi ikada. Gde rade neozbiljni klinci u call centrima. Tako da ovo nije nista vidi za njih. I da prijavite nikom nista.
2023 11 21
Meni je štrajk otvorio oči po pitanju privatnih kurirskih službi. Vidite oni su i u toku korone imali brdo posla, tada možda i najviše ali ovo se dešavalo nije… Lupaju na frizička lica bez otkupa, poštarine od 600 -900 din samo zato što ne može preko pošte. Nije da nisu mogli od fizičkih lica preuzimati pakete, već nisu hteli jer su firme bile prioritet jer imaju više pošiljki, samim tim veća zarada. Apsolutno su zaradili na ovom štrajku. Njihove usluge sigurno neću koristiti osim kada moram preko određenih firmi da primam njihove pakete. Od mene svaki kurir Pošte ima da dobije debeo bakšiš, vrede više i uslužnoj i su nego sve privatne zajedno.
2023 11 21
Meni je njihov vozac nedavno rekao da sama nadjem svoj paket u kombiju, ali ovo sa magacinom, toliko ljudi i paketa... Haos! Nista me ne cudi sto paketi nestaju.
2023 11 21
Aks je definitivno najgora kurirska sluzba. Jedan paket sam čekala dvadeset dana, a drugi jos nije stigao. Jos me zovu da pitaju zasto ne preuzimam 🤡 pa Kako kad ne znam ni gde je! Deset puta zovem call centar, obecavaju sutra ce, a paketa nema. Na kraju sam bila toliko besna da sam im rekla da ubuduce vise nista neće ici preko njih.
2023 11 21
Saljite pakete Bex-om, barem ja nemam losa iskustva sa njima🤗 Godinama koristim njihove usluge....
2023 11 21
> Vanesa72: > Saljite pakete Bex-om, barem ja nemam losa iskustva sa njima🤗 > Godinama koristim njihove usluge.... I oni su katastrofa, jedan paket koji sam slala je bio isporucen nakon 10 dana, a meni je clanica slala proslog cetvrtka i stigao mi je danas. Koliko vidim clanice se zale na neke nenormalne cene dostave, meni je sve bilo ok u tom smislu, ali vreme dostave je skroz nepouzdano trenutno.
2023 11 22
I ja sam imala loše iskustvo da Aksom u poslednje vreme. Čovek mi je poslao dve knjige u iznosu od 2050 dinara. Nije mi stigla poruka od Aksa vec me je samo pozvao kurir i rekao da je to zajedno 2900 dinara. Tako da pošiljka za dve knjige ispadne 850 dinara. Ovo je stvarno bezobrazluk. Čuvajte se žene i odložite kupovinu stvari koje nisu neophodne za kraj štrajka pošte.
2023 11 22
Slala sam i Bexom i Dexom nedavno. Mnogi se zale, ali moje iskustvo je bilo ok. Ne znam kako, tek, isporuke su bile za dan, max 2. Kurira nisam cekala jer imaju paket shopove. Sto se tice poste, poceli su da rade, stigao je paket koji sam predala prosle nedelje. To bi moglo da znaci da ce se vratiti u ritam za nedelju dana, mozda?
2023 11 22
Bex je uzasan, trenutno ocekujem neki paket koji je trebalo biti isporucen jos u utorak, a kurir je kao pokusao da dostavi paket na adresu, a njega ni u prici, plus me niko nije ni zvao na telefon taj dan… na njihovom sajtu za proveru posiljaka nema navedenog razloga za povrat posiljke, ali ce je ipak vratiti posiljaocu… bas neprofesionalno, a pored toga o call centru da ne govorim niko se ne javlja i po 20 minuta
2023 11 23
I bex i aks su uzasni, toliko neidgovornosti i bezobrazluka nisam iskusila ni sa jednom drugom kurirskom sluzbom
2023 11 25
Au jbt, to ni postexpress nije radio u vreme onog najgoreg strajka kada su smenjivali onu lujku u Bgu.
2023 11 25
1 2