Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hajde, hajde...

I da: ako prilikom zaključavanja stana ne kažem samoj sebi "zaključala si stan" ja sam bukvalno izgubljena i ne znam da li su vrata zaključana. Jednom sam se tako vratila kući sa pola puta ka poslu jer mi je to bilo lakše nego da ceo dan razbijam glavu da li jesu ili nisu 😆
2023 11 27
> I moje omiljeno: ljude koji su mi antipatični nisam u stanju da pogledam u oči. Bukvalno želim da zažmurim i čekam da nestanu hahahahaha.... Pa hit! 🤣 I skroz Vas razumem...
2023 11 27
> DankaDa: > > I moje omiljeno: ljude koji su mi antipatični nisam u stanju da pogledam u oči. Bukvalno želim da zažmurim i čekam da nestanu hahahahaha.... > Pa hit! 🤣 I skroz Vas razumem... Hahhaahaha ali bukvalno su mi kao ona tegla turšije! 🤣🤣🤣🤣 A jbg, nikad nisam naučila da se foliram kako treba.
2023 11 27
> Hahhaahaha ali bukvalno su mi kao ona tegla turšije! 🤣🤣🤣🤣 A jbg, nikad nisam naučila da se foliram kako treba. I nemojte. Ja niti mogu niti hoću. Kod mene se jasno vidi kada mi neko ne prija. 🙂🙃
2023 11 27
Moja najmladja cerka ne sme da pipne bananu, gadi joj se lepljiva tekstura valjda, ne jede je od trece godine i ne dodiruje ni neoljuštenu. Materijale proverava vrhovima noktiju da li moze da ih nosi- na mekane dukseve teddy fazon se ježi, pamučne čarape nije nosila godinama, nosi sokne/grilonke i sad mora zbog treninga deblje pamučne- čim stigne kući, izuva. Da bi nosila *normalne* čarape, kupili smo brendirane koje je želela, da joj idu uz patike, posto ulazi u pubertet i drma je, ali opet teško izdržava par sati u školi u pamucnim, sto meni nije logično
2023 11 27
Ajaaaao čarape. Sećam se da sam pakao prolazila zimi kao dete kad mi mama naredi da obučem hulahopke ispod pantalona. Taj odvratni osećaj brrrr i danas ga se sećam. Dan danas bih pre prihvatila da umrem od smrzavanja nego da obučem bilo kakve čarape ispod pantalona.
2023 11 28
Ne mogu da zaspim dok se lepo ne namestim, koliko god bila umorna, deo jastuka mora da mi bude izmedju ramena i glave, jedna ruka ispod jastuka naravno, i kolena ne smeju da se pipaju 😆😆😆😆
2023 11 28
Kad sam bila dete, obuca je morala da mi bude komotnija da mogu prste da mrdam u istoj, a nisam ni sad bolja. Imam klaustofobiju stopala 😅
2023 11 28
> lokibg: > Ajaaaao čarape. Sećam se da sam pakao prolazila zimi kao dete kad mi mama naredi da obučem hulahopke ispod pantalona. Taj odvratni osećaj brrrr i danas ga se sećam. Dan danas bih pre prihvatila da umrem od smrzavanja nego da obučem bilo kakve čarape ispod pantalona. Loki draga moja,mrtva trka koja li je ćaknutija od mene i tebe! Sad te posebno volim zbog unihopki ispod pantalona! Jedva da mogu da nabrojim par psihoza gorih od unihopki ispod pantalona.
2023 12 01
> Jedva da mogu da nabrojim par psihoza gorih od unihopki ispod pantalona. Hajde setite se bar jedne. 🙂
2023 12 01
Ja sam ih nosila, imala sam 30 kg sa sve krevetom i uvek mi bilo hladno 😄. Nisam volela sneg ko sva ostala deca, jer će sneg da se topi i ja ću ubljuzgana da se vraćam iz skole, mokar kraj pantalona- noćna mora 😅 Ja sam starija od većine clanica ovde i nije bilo kao sad raznih modela- da obuces uske farmerke sa elastinom i uvuces u duboke cizme. Sad mi sneg ne smeta
2023 12 02
Hahahahaah.......ako postoji još jedan ludak mog tipa onda to znači da nisam luda 😆😆😆😆 Šalim se, ali taj osećaj čarapa ispod pantalona mogu da uporedim jedino sa ulaskom u vodu u čarapama. Uh brrrrr.....
2023 12 04
Javljam se i ja za čarape ispod pantalona, nema šanse pa da je i -20 napolju. ,:)
2023 12 04
> Her_Fashion: > Javljam se i ja za čarape ispod pantalona, nema šanse pa da je i -20 napolju. ,:) ✌️ Evo i mene! 😎
2023 12 05
Stvarno mi je tesko da se setim necega sto me vise iritira od hulahopki ispod pantalona.. tu je blizu i zacepljen nokat (razume se da noktaricu i turpiju nosim uvek sa sobom..) rolka koja dodiruje,nedajboze steze vrat je isto tu negde.. I stvarno mi je na neki nacin malo lakse kad cujem da imam "koleginice".. minimum 7-8 stvari sam nasla u komentarima u kojima smo zajedno. Mada imam nesto,gde cu mozda biti sama.. Naime,pre podne ne podnosim parfeme. Mirise generalno,ali ponajvise jake mirise kao sto su parfemi. To traje bas dugo. I bas je jebitacno. Ujutru mi smeta i miris cigareta,a inace sam pusac. Smeta mi i miris cveca,a cvece obozavam! Kad vidim cvet instiktivno ga prvo pomirisem i uzivam u mirisu cveca,ali ne i neposredno po ustajanju. Cak i miris sapuna,paste za zube... Miris parfema me cak i budi ujutru. Ja ne mogu tacno da opisem osecaj,ali nesto poput mucnine,i udara mi u glavu i osecam neki bes bukvalno. Odvratno jednom recju. Ja inace kasno lezem i uvek mi je frka da se probudim,ali miris parfema me baca na noge kao ni jedan budilnik na svetu.
2023 12 10