Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hajde, hajde...

U trudnocama je bilo zlo. Sve isto,zapravo 15 puta gore,i pritom nije samo prepodne vec tako po ceo dan! U prvoj trudnoci 3 i po meseca u drugoj mesec i po. Imala sam bas jezive mucnine. Islo je dotle,da kad ugledam drugara koji ceo zivot nosi jake aftersejvove,bukvalno sam ga videla iz kola i smucio mi se zivot. Zbog tog druga sam povracala 3 puta u prvoj trudnoci. Izbegavala sam ga mesecima.
2023 12 10
@lovesilver nisi sama. Meni je posle druge trudnoće bilo potrebno 7 godina da počnem ponovo da kupujem parfeme. Istuširam se za posao, stavim stik, ali kap parfema mi je izazivala mučninu. I to svih onih meni omiljenih parfema. Toliko je izraženo bilo da sam razdelila sve koje imam. Tek sedme godine sam počela da trpim neke mirise ujutru, a evo sad već uveliko ponovo obnavljam kolekciju. :) I da, pre te druge trudnoće sam mogla i po 4 meseca da ne okusim ništa slatko, a od te trudnoće do današnjeg dana sam u stanju da ne pojedem ništa slano tokom dana, ali slatkiši moraju. A krvna slika ista, sve isto kao ranije. Hormoni su čudo hahaha
2023 12 10
I ja sam uvek sumnjala da je to sa mirisima poremetio jedan davni spontani.. tajming se prilicno poklapa jer to sa mirisima nije nesto jos iz detinjstva. Inace,i moja mama nikad nije podnosila parfeme,ni ujutru ni ikad! Meni je to dok sam bila mala bilo cudno.. he! 😶
2023 12 10
1 2 3 4 5