Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hajde, hajde...

Kad pročitam koliko žena non-stop briše nešto odma' se iskompleksiram...ja samo za vikend sređujem sve a i to mi je mnogo, posle do sledećeg vikenda oporavljam leđa i ostale delove tela...a što se tiče specifičnosti - uveče kad legnem najpre sam u pozi 'pokojnika' sa rukama prekrštenim na grudima, ne znam zašto me taj položaj opušta.... a možda i ima logike :)
2023 11 23
> Danijela234: > Ja npr. nikako ne mogu da se uspavam bez asmr videa🥹 hjao, obožavam ASMR videe, ko su vam favoriti? meni latte, be brave be you (nicola) i myaling. <3
2023 11 23
Pucketanje vatre ili zvuk kiše. Obožavam kad čujem oluke dok kiša pada. 👌
2023 11 23
Ja zbog bebe slušam fen za bebe (bez reklama jedini video) i sinoć ne mogu da zaspim već 2 sata dok me niste podsetili da najviše pali šum za mene😳
2023 11 23
EsBeBe, mene Avon dama iz pedesetih (ocekivano, uvek sve vezano za 50', ja sam midcentury zaludjenica)
2023 11 23
> EsBeBe: > > Danijela234: > > Ja npr. nikako ne mogu da se uspavam bez asmr videa🥹 > hjao, obožavam ASMR videe, ko su vam favoriti? meni latte, be brave be you (nicola) i myaling. <3 Gentle Whispering ASMR, WhispersRed ASMR, Ecuador Live (ovaj kanal je mnogo simpatičan, obavezno pogledajte), i moja omiljena Tingting ASMR. U poslednje vreme, ovaj kanal mi je baš zanimljiv. ASMR video zapisi Ajar. Odmah puštam Vaše preporuke, obavezno pogledajte neki video od ovih kanala, mnogo su dobri 🫶🏻
2023 11 24
-Sve stvari u garderoberu su mi na ofingerima, ne podnosim police i ono kad izvučem jednu a poremetim 5 stvari koje na njoj stoje -Ekstremni sam minimalista, blaži napad panike dobijem od nepotrebnih stvari po kući i dekoracija koje samo skupljaju prašinu :') (neretko mi prijatelji kažu da se plaše da bilo šta pipnu jer je do te mere sve pod konac i izgleda kao da tu niko ne živi a to mi i jeste poenta odnosno estetika kakvu volim) -Religizno gasim svetlo čim izađem iz prostorije -Spavam sa otvorenim prozorom i na -10 -Ne mogu da zaspim ako mi nije uključen TV
2023 11 24
U krevet papirne, labelo i flašica s vodom. I nigde bez papirnih i labela i disreeta😄
2023 11 24
Volim da pijem kafu skoro hladnu, volim da sedim sama u kafiću, mozak odmaram gledajući dokumentarce o ubicama, misterijama i uživam u horor filmovima.💕Imam više osećanja za životinje nego za ljude.
2023 11 25
> srebrna: > Ukljucujem migavce i kada nema nikoga x-) I ja! 🤣 Kada na spisku koji sam napravila precrtam urađeno (kupljeno, spakovano i sl.), obavezno moram da precrtam i poslednju stavku pre nego što spisak bacim.
2023 11 27
Razgovaram sa životinjama, psi me stalno prate, čak i kada ih ne primetim, a bebe se često zagledaju u mene i onda se sporazumevamo mimikom
2023 11 27
> jacaikaja: > Razgovaram sa životinjama, psi me stalno prate, čak i kada ih ne primetim, a bebe se često zagledaju u mene i onda se sporazumevamo mimikom Što se beba tiče, moja drugarica često kaže da njena deca misle da sam televizor. Dok pričam bilo šta, gledaju u mene, ne trepću i smeju se. 😊
2023 11 27
😄 Ja sam ranije znala toliko da animiram mladju decu, da sam bila umorna posle predstave, ali sad prosto primetim kako neka beba iz kolica zuri u mene; doduše, obožavam bebe, možda osete tu energiju.
2023 11 27
Osećaju sigurno. Neće bebe svakom ni da se nasmeju niti da uspostave kontakt na bilo koji način. 🙂
2023 11 27
Evo i ja da podelim "ludilo". Od malena sve radim 3 puta. Npr.kad perem ruke moram da ih nasapunjam i isperem tri puta, isto je i sa tuširanjem. Kad pijem vodu, brojim gutljaje i moraju biti deljivi sa tri. I tako neke gluposti.... Sledeće, moram oprati zube svaki put kad izlazim iz kuće. Sad sam još i super, ranije sam ih prala i kad idem da bacim smeće. 🤣🤣🤣 Dalje, na pojedinu hranu se neviđeno gadim-recimo na turšiju se toliko gadim da mi je gadno da pipnem i teglu u kojoj se nalazi. I moje omiljeno: ljude koji su mi antipatični nisam u stanju da pogledam u oči. Bukvalno želim da zažmurim i čekam da nestanu hahahahaha....
2023 11 27