Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hajde, hajde...

> .pahuljica.: > Kada pišem na papir, ako pogrešim jedno slovo ili mi se malo razlije hemijska, ne mogu da brišem korektorom, već moram prepisati celu stranu (makar to bilo i poslednje slovo)... 😶‍🌫️ Istooooo! 🥺😀 Znači, nisam jedina.
2023 11 22
> .pahuljica.: > I da, svakodnevno razvaljujem vrata stana da bih se uverila da sam dobro zaključala. 😅 Isto 😂 a kada idem negde na duze, obavezno slikam uticnice, ako me uhvati ono "da li sam sve iskljucila" samo pogledam sliku 😂
2023 11 22
Kad sam bila mladja, ucila sam hodajuci napred ,nazad bilo unutra ili vani.I sad kad nosim nesto,recimo sklapam stvari, imam potrebu da 16 puta nosim to po kuci sto bi realno mogla poneti odjednom.I devojcica se kad je umorna krece isto tako kroz kucu.
2023 11 22
Idem po kući i tražim šta ima sve da se baci. To je glavna misija - pronaći što više smeća- i pritom ako nisam našla naročito onda znam da se skenjam.😅 Zatim gašenje svetla za sobom (a i drugima). X puta mi se desilo da ugasim svetlo za sobom, iz navike, iako ima još ljudi u sobi. A sinoć sam ugasila i kod svekrva na slavi. Lagano ustala sa stola, otišla do sobe da ugasim svetlo i vratila se da jedem. 🥴 Imam još neobičnih navika ali se ne mogu setiti sad, a ove su baš specifične.
2023 11 22
Bravo za temu 👏🏻
2023 11 22
> DankaDa: > Sajt su preplavile rasprave, uvrede, ponižavanje, ismevanje, pa i pretnje. Pojedine teme su (bile) baš teške za čitanje. Hajde da na trenutak skrenemo misli, da "pričamo" o nečem drugom, da se nasmejemo... 😄 Napišite nešto neobično o sebi, npr. neku svoju naviku, rutinu i sl. Počeću ja. Ne mogu da legnem uveče, a da prethodno ne izduvam nos (i kad ima i kad nema potrebe). Nastavite niz... 😊 Jao isto 😄 takodje pre nego sto koristim gel za umivanje, tacno 9 puta bacim vodu na lice, levo, na sredinu i desno i tako 3 puta 😁
2023 11 22
> Isto 😂 a kada idem negde na duze, obavezno slikam uticnice, ako me uhvati ono "da li sam sve iskljucila" samo pogledam sliku 😂 A šporet? 😂 Proverim da li je sve na nuli, pogledam opet da li sija neka lampica, a onda ispipam ringle za svaki slučaj. 🫠🤭
2023 11 22
> Jao isto 😄 takodje pre nego sto koristim gel za umivanje, tacno 9 puta bacim vodu na lice, levo, na sredinu i desno i tako 3 puta 😁 Ja nekad brojim korake ili gutljaje vode, ali samo nekad. 😃 Rafael Nadal bi nam pozavideo... 🤣
2023 11 22
Milica9933, Enjdzi, hvala. 🥰 Drago mi je da vam se sviđa tema. A baš ima zanimljivih i blesavih navika. :)
2023 11 22
> DankaDa: > > Isto 😂 a kada idem negde na duze, obavezno slikam uticnice, ako me uhvati ono "da li sam sve iskljucila" samo pogledam sliku 😂 > A šporet? 😂 Proverim da li je sve na nuli, pogledam opet da li sija neka lampica, a onda ispipam ringle za svaki slučaj. 🫠🤭 Slikam i to, i prozore, da vidim da li sam ih zatvorila 😂
2023 11 22
Ukljucujem migavce i kada nema nikoga x-)
2023 11 22
> DankaDa: 😄 Napišite nešto neobično o sebi. mogu da pipnem vrh nosa jezikom. o:)
2023 11 22
Ja npr. nikako ne mogu da se uspavam bez asmr videa🥹
2023 11 22
> Danijela234: > Ja npr. nikako ne mogu da se uspavam bez asmr videa🥹 Takodje, i to najčešće zvuci četkanja kose 😁
2023 11 22
I ja imam supermoć da jezikom dodirnem nos, pitam se je li mi dugačak jezik ili velik nos..ili i jedno i drugo 🥰 Kafu i uveče hladnu, naravno. Šporet, grejalice..proveravam, naravno. Svetla ne gasim po kući kad ne izlazimo, za to bih prste polomila muzu kad gasi 😊. Opsednuta sam mirisima, pa otud i parfemima, kuću ne ribam non stop, ali čupavi veliki tepih od 30 kg moram da istresem, a malo sam teza od njega- imam trip da usisivac ne odradi posao. U busu se sklanjam od krupnih ljudi da ne padnu na mene kad vozač zakoči; kola neću da vozim, jer ću se lako navici, neću šetati i ugojiću se, pa ću postati depresivna i razboleću se 🤓. Bez ukljucenog tv-a se vrlo teško zaspi, maramice uvek i svuda za svaki slučaj i rešim pre neki dan da ne budem opsednuta- izadjem napolje i ni jedne maramice, a nos stvarno procureo 🥹. Posto sam numero 3, nijanse mat ruževa kad nema testera idu uglavnom 03, 12, 93, 102...svi izabrani tako mi budu top. Ako nešto biram, bude treće uglavnom. Imam troje dece i drugog muža.. mora da vodi računa.. OKP ima svrhu 🥳
2023 11 22