Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc-kako ponistiti slanje paketa

Devojke potrebna mi je Pomoc, devojci Sam Danas slucajno poslala pogresan paket da li postoji mogucnost da obustavim slanje paketa dok Jos nije stigao do nje ❤️ poslala sam postom Hvala vam unapred
2023 11 25
Na sajtu poste proveri pracenje posiljke. Ako je posiljka i dalje u tvojoj posti, budi tamo odmah po otvaranju i povuci slanje paketa. Ne znam da li ce naplatiti ako paket nigde nije posao
2023 11 25
Pise da je bila otprema tako danas u 3, svakako bih platila duplu postarinu samo da moze da se obustavi da ne komplikujem devojci jer ima otkupa
2023 11 25
Placa se ta usluga nesto sitno, oko 50-60 dinara plus dupla postarina. Mislim da moze da se povuce ako nije vec predato kuriru koji raznosi.
2023 11 25
Nije jer to je danas bilo, samo mi je bilo bitno da postoji ta mogucnost ❤️
2023 11 25
Poslali ste kao cc paket ili PostExpress?
2023 11 25
Postexpres
2023 11 25
On je danas otisao iz vaseg grada verovatno, u ponedeljak ujutru ce ga tamo zaduziti kurir. Zato pozurite u ponedeljak rano. Ja sam stopirala cc paket, ali on putuje dva dana, tako da sam imala dan lufta da to odradim.
2023 11 25
Da li ste stopirali u posti ili preko call centra posto call centar radi I nedeljom pa da ih pozovem
2023 11 25
Ja sam isla u postu, dali su mi tamo da popunim zahtev i platim tu uslugu
2023 11 25
Postoji i opcija,ako su voljni da preusmere na drugu adresu umesto da vracaju nazad, meni su jednom tako preusmerili.
2023 11 26