Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Rezervacija- sta znaci?

Ako neko pita moze li rezervacija, ja smatram da to znaci da se predmet cuva dogovoreno vreme, dakle ako mene neko pita da li moze rezervacija tri dana i ja kazem MOZE, znaci da tri dana ne treba da prodam predmet nekom drugom??? Ili ja gresim? Recimo pitala sam clanicu za rezervaciju, rekla mi je da moze, trazila mi je podatke koje sam joj napisala, da bih sutradan ona oznacila predmet kao prodat. Kad sam je pitala rekla mi je da joj se javila druga devojka i uplatila joj odmah na racun. Da li je to uredu? Da je meni rekla da NE MOZE rezervacija mozda bih ja pozajmila i snasla se da uplatim odmah... Ali rekla je da MOZE. I sta sad? Da joj dam negativnu ocenu bilo bi da ne neosnovana jer nije bilo saradnje, a moje dete sto place jer sam mu obecala da ce za tri dana dobiti taj predmet, nikom nista?
2023 11 29
Razmisljam isto kao i Vi i tako sam praktikovala dok sam radila rezervacije, vise ih ne radim... U svakom slucaju, ako vec nekom rezervisem, a imam priliku da prodam, pitala bih osobu koja je rezervisala da li potvrdjuje kupovinu ili je doslo do nekih promena...
2023 11 29
Slazem se sa Ole i sa Kentaurkom. Sta treba da nabavimo cupavici da ne place?
2023 11 29
> DzoDzo: > Slazem se sa Ole i sa Kentaurkom. > Sta treba da nabavimo cupavici da ne place? 😄😄😄 💝💗💞
2023 11 29
Koliko njih je rezervisalo i nije se javilo kad je trebalo, verovatno nisam pametna sto sam čuvala predmet; uz to ako prodavci vide i negativne ocene, sigurno im pali lampicu da clanica nije sigurna. Ja bih se, naravno, držala rezervacije i sačekala, ali ne kažem da je to pametno. Da je drugarski- nije 😂 S druge strane, ako će dete da plače, onda mu ne treba obećavati, ja mojima ništa ne obećavam (može infarkt da me strefi, pa da ne ispunim obećanje), sem ono sto je lično do mene u tom trenutku- napravicu ti palačinke.. Ako bas moram predmet da imam-razmeniću evre iz šteka i odmah uplatiti, ili- u tudjem slučaju- pozajmiću. Tako ja preskačem potencijalne probleme *neophodne* kupovine 😊
2023 11 29
Ja sam se drzala rezervacije clanice koja je bila u fazonu”vidite koliko pozitivnih utisaka imam,uzimam sigurno”,razmenile podatke za uplatu/slanje,cekala je dogovorene 3nedelje i gospodja se nije udostojila da posle toga odgovori ni na jednu od 2 poslate poruke!Od sada nema vise nikakvih rezervacija,cekanja,pogotovo tih koje se pozivaju na ocene.S druge strane, 2 clanice sa 0 ocena su me zamolile da ih sacekam par dana za uplatu,uplatile i ispostovale sve.
2023 11 29
Slažem se da dosta njih "rezerviše" predmet I na kraju ne kupi, ali opet nije u redu da se dogovori rezervacija I onda proda predmet drugome. Da je rekla "ne može" ne bi bilo ove situacije. Mogu da razumem i prodavca, ali ne opravdavam. Meni se jednom desilo da je devojka recimo 10. pitala za rezervaciju do 1., ja sam rekla da može i ostala sam šokirana kad mi se 1. javila da uplati 🤣
2023 11 29
Ako se predmet reservise npr na 5 dana, sacekati da dodje 4 dan, proveriti da li sigurno uzima predmet. Ako je vec neko reservisao predmet, malo je glupo prodati ga, cemu onda rezervacija?
2023 11 29
Skoro je clanica iz NS pitala za jedan predmet, ali licno preuzimanje, sama sam navela da povremeno moze licno. Dogovorimo se da moze, ali da mora da saceka kada neko bude isao iz BP pa da ponese. Razmenimo brojeve da se ne bismo jurile ovde. Bukvalno par sati posle me kontaktira druga clanica koja hoce da kupi taj premet i jos dva. Objasnim da je taj jedan rezz. Zaista bih bila dzukela da sam pristala da prodam ovoj drugoj sva tri. Uglavnom, druga clanica na kraju nije ni kupila to za sta je poslala upit, standardno-isparila, bez hvala, ne odgovara mi, moze, sta god. Sa prvom clanicom sam posle nekoliko dana ostvarila saradnju na obostrano zadovoljstvo.
2023 11 29
Njen postupak nije korektan, ali ipak ima pravo da predmet proda kome želi. Da je bar javila da ima drugog kupca... Razočarenje u svakom slučaju, razumem Vas potpuno 😐
2023 11 29
Sto je najgore i meni se desilo da rezervisem predmet clanici, drugoj koja me je pitala kazem da je rezervisan, i ova me ispali, a druga koja je pitala kaze da je umedjuvremenu kupila... I ja na kraju nisam ni prodala predmet... Tako da od sad vise ne radim rezervacije bez kapare. Ja obicno trazim rezervaciju na par dana, do plate, i stvarno nisam nikad nikog ispalila, ali ako neko trazi kaparu, uplaticu...
2023 11 29
> DzoDzo: > Slazem se sa Ole i sa Kentaurkom. > Sta treba da nabavimo cupavici da ne place? HAHAHAHA bolje pitaj sta ne treba 😂 I nije vise cupava, sad pegla kosu na ravno 😔
2023 11 29
Odgovor prost, ako neko radi rezervacije onda treba da se drži dogovora. Ako ne želi da čeka i želi da proda prvoj osobi koja uplaćuje novac, ne treba da radi rezervacije. Dogovor je dogovor, kakav god bio. Prodavac diktira uslove, nek se onda i drži istih.
2023 11 30
> KENTAURKA: > > DzoDzo: > > Slazem se sa Ole i sa Kentaurkom. > > Sta treba da nabavimo cupavici da ne place? > HAHAHAHA bolje pitaj sta ne treba 😂 > I nije vise cupava, sad pegla kosu na ravno 😔 Videla saaaam, ali ce meni zauvek biti cupavica, ja ni figarom ili presom ne uspem da zadrzim krajeve kose na lokne. Dolazim u pon do Bga, ponecu joj nesto da stiti kosu od toplote, samo ako moze da skoci do zemunske bolnice oko 12h. 😘 Da ne kmezi za patikama, ionako su ruzne, naci cemo lepse 🙃🤗
2023 11 30
Ja mislila malo dete, a ono pegla kosu 😂
2023 11 30
1 2