Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Problem u postavljanju oglasa

Ćao svima, pokusavam da postavim farmerke na prodaju, ispunim sva polja, i onda uzaludno stiskam dugme “postavi” ali sajt ne reaguje uopšte. Sad je treći put kako sam probala iznova sve, sa pauzama izmedju, medjutim i dalje neće da postavi. Da li se još nekom slično dešavalo? :) Sonja
2023 12 08
Radi sve najnormalnije, možda imate previše tagova, tipa za boju mogu dva, onih drugih pet, ili niste sve ispunili od polja koja su predviđena.
2023 12 08
Zdravo! Ni ja ne mogu da postavim oglas, i tako mi je nedeljama unazad. Sve je uredno popunjeno, nema previse tagova i nece 😐
2023 12 12
I mislim da ne sme u naslov srce ili tako nesto da se stavi, nekad pre su pisale devojke da su imale problema sa postavkama ako tako rade.
2023 12 12
Zdravo! 👋 Upravo sam postavila nekoliko predmeta. Ne pišem ovo da Vam stajem na muku, nego da Vam kažem da nije problem sa sajtom.
2023 12 16
I ja imam problem sa postavkom,sva polja popunjena ,neka su crvenim slovima,ali ne moze drugačije...intetesuje me gde grešim😢
2023 12 23
Pozdrav i ja vec jako dugo ne mogu da postavim ni jedan artikal,ispunim sve i pritisnem "postavi" i nista se ne desava.Jel ima neko na ovom sajtu ko moze da nam pomogne ili nas bar posavetuje sta da radimo?
2023 12 23
Imam isti problem. Sve popunim i nista se ne desava. Nista ne mogu da objavim
2023 12 23
Pre jedno 5 godina sam bila clan i niste brissli nista Zssto sad sa 4 strsnica, danas na jednu i po smanjeno. I plus odjutros ssm dodala kzmetiku 5 oglasa, obrissli ste popdbe nedelja je. Mozete li ki odgovoriti u mejlu, posto me Admin prati, hvala unapred
2024 03 10
> Shopmanias: > Pre jedno 5 godina sam bila clan i niste brissli nista > Zssto sad sa 4 strsnica, danas na jednu i po smanjeno. I plus odjutros ssm dodala kzmetiku 5 oglasa, obrissli ste popdbe nedelja je. > Mozete li ki odgovoriti u mejlu, posto me Admin prati, hvala unapred Verovatno su vam istekli oglasi ako su stariji od dve godine, to svima brišu, a za kozmetiku imate uputstvo za postavljanje na forumu. Moraju se slikati i napisati u oglasu batch kodovi zbog roka trajanja.
2024 03 11