Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dzakovi Odece Iz Inostranstva

Dakle, vidim da ima sve vise profila koji ocigledno preprodaju odecu, obucu i torbe kupljene na dzakove i cini mi se da im bas lepo ide, jer vidim da utisci brzo stizu, a i garderoba se stalno postavlja nova. Sve su originali i sve to lepo izgleda. Ocuvano, uredno.. Torbe u ekstra stanju, cene relativno povoljne.. Pitala sam jednom drugaricu koja ovde prodaje original Gucci, Pradu, CK itd. da ne nabrajam, gde nalazi sve te stvari, kaze da uzme dzak na slepo, ali dzak ima svoju tarifu. Ako hoces neke obicne marke tipa 500€, ako hoces visu klasu, onda to kosta dosta vise, naravno. Uglavnom, nikad nisam saznala preko koga i kako to radi, a bas me zanima... Iz ciste radoznalosti... Zna li neko gde se sve to nabavlja?
2023 12 09
Vidjala sam ih na kupujem prodajem, ali ne znam koji je tacno kvalitet odece. Mene zanima gde instagram stranice koje se bave prodajom vintage odece (ugl dizajnerski i sportski brendovi) nabavljaju sve to da uzmem sebi za nosenje😂 cene su im oko 2000-4000 po komadu znaci nabavna cena je dosta niza
2023 12 09
Vintage IG stranice 2000-4000? Ja nailazim na dosta skuplje, neki prodaju sakoe do 10000, dzempere oko 6000. Kucala sam na google-u bas da vidim te dzkove i nasla sam na primer neku krem klasu (to je valjda novo bez etikete, sa etiketom i sl.) koja kosta 11eur po KG, i onda neko to kupi i prodaje meni i slicnim ovcama za 6000 po komadu? Sad, da li je to cenovnik za markiranu garderobu, ne znam, ali svakako verujem da je neka smesna cena naspram onog sto kasnije napalcuju.
2023 12 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/faa0dee81531a7dc2c1a22ac8c48f27a.jpg) Evo ga neki cenovnik, ukucajte samo polovna garderoba na KG, izacice Vam milion rezultata
2023 12 09
To Vam je ipak kocka, mozda kupite sebi dzak od 10- 20 kg i zatrpate se stvarima a ne nadjete nista za sebe. Ja iskreno, kad bih kupila jedan dzak morala bih da se iselim da bih imala gde da stavim to, i ovako sam zatrpana odecom :')
2023 12 09
Ja sam sa drugaricom imala nameru da pocnem to da radim jer sam bila na porodiljskom i nisam planirala da se vracam na posao. Uzela sam krem klasu, ne znam koliko je kg bilo ali platile smo ga oko 30.000. Preko nekog profila na insta sam videla i na slikama sa profila ta odeca je top topova izgledala, znaci ja licno bih sve zadrzala za sebe toliko mi se svidelo. Takodje milion utisaka na njihovom profilu gde prodaju na veliko kako su prezadovoljni bla bla sami reci hvale. Medjutim, kada je stigao dzak ja sam bez da ga otvorim shvatila da je garderoba katastrofa. Da, bilo je stvari sa etiketom ali te stvari ni malo nisu bile moderne, nisu licile na one stvari sa instagrama. To je sve kupovina na slepo gde ne postoji mogucnost biranja na komad. Postoji i to negde al ne znam gde. Uglavnom, nekim cudom i posle malo ubedjivanja zena mi je vratila novac i poslala sam joj stvari nazad. Vec mi nije bilo dobro sta cu s tim stvarima ne znam da l bih 10% stvari uspela prodati. E sad meni nije jasno kako su svi vrh zadovoljni a meni zapale ruzne i staromodne stvari, neke kosuljetine muske nove, kravate, kais koji je bio popularan 2000.godine. Negde dole iz Srbije su ovi prodavci na veliko i znam da daje mogucnost da se ode i da se vidi kakva je roba, pa tamo da se kupi ali ja nisam mogla na taj nacin jer sam skroz na severu Srbije i sa malom bebom. Ako nekog zanima ipak profil nek mi pise u inbox. Nasla sam na fb profil OSKAR TRADE, tamo vidite na snimku veci deo odece i odmah se proda paket uglavnom.
2023 12 10
Da, znam da ima profila koji se time bave... Drugarica ne zeli da kaze preko koga nabavlja, a kamoli da mi da kontakt. Covek je proveren, dugo radi sa brendiranim stvarima i one budu bas lepe, ocuvane... Kontam da je ulog ozbiljan sto se cifre tice, ali da se isplati.
2023 12 10
> Da, znam da ima profila koji se time bave... Drugarica ne zeli da kaze preko koga nabavlja, a kamoli da mi da kontakt. To ti nije drugarica.. 😞
2023 12 10
Jeste, primetila sam na limundu najcesce takav vid prodaje tj preprodaje odece, mada mi se cini da ima i na krpicama. Pratim par ljudi koji uvek imaju lepu i novu odecu, a stalno postavljaju nove licitacije, i bas sam se pitala gde pronalaze tu odecu, ima i standardnih brendova u ponudi, ali nadje se i po neka markirana stvar. Zaista je kvalitet odlican, jer sam i sama uzela par puta preko njih nesto : )
2023 12 12
Znam za slučaj džaka sa potpuno mokrom garderobom na primer i to je iskustvo žene koja je godinama držala malu prodavnicu sa nižom kategorijom polovnih stvari. Mislim da je za domaće velike preprodavce džakova glavni izvor bio u Mađarskoj. A finija kataloška prodaja novih stvari na palete propraćena čak i opisom i fotkama je bila u Poljskoj. Međutim, to je whole sale, bave se samo velikim porudžbinama koje dalje idu u preprodaju....Možda se nešto promenilo, ali jedno je sigurno - kao i u svemu najmanje zaradi i najmanje bira onaj koji je poslednji u nizu...U Bg sad se sada second handom ozbiljno bavi ekipa iz Grčke, iz Atine. Otvorili su za pola godine u centru grada desetak prodavnica i njihove stvari su navodno iz Italije.Nemaju on line prodaju, nisu na instgr, a u Atini zauzimaju ceo tržni centar. Tako da, mala bara, puno korokodila :D
2023 12 13