Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

OBAVEŠTENJE - DOPUNITE NOVČANIK UZ POMOĆ TRUSTAPA!

Pozdrav prodavci! Odlične vesti - sada možete bez problema dopuniti svoj novčanik, a to omogućuje nama nova i korisna aplikacija Trustap! Jednostavno dopunite svoj novčanik bez dodatnih troškova i iskoristite sve prednosti naših usluga za prodavce: VIP članstvo: Otključajte ekskluzivne pogodnosti s VIP članstvom Specijalni artikli: Istaknite svoje jedinstvene proizvode među 12 limitiranih artikala na vrhu stranice Promovirani artikli: Povećajte vidljivost za bržu i uspešnu prodaju Korišćenje naše usluge je jednostavno. Evo uputstva za dopunu sredstava u novčanik: Klik na stranicu Usluge https://mojekrpice.rs/services pa na "Dopuni novčanik" Unesite Iznos: Počnite unošenjem iznosa koji želite dodati u svoj novčanik. Bez obzira radi li se o manjoj dopuni ili većem iznosu, vi imate kontrolu nad sredstvima. Nakon što unesete željeni iznos, kliknite na "Dopuni novčanik" kako biste prešli na sledeći korak. Unesite svoje podatke ili odaberite Google Pay: U ovom koraku možete odabrati kako želite završiti transakciju. Ako preferirate "tradicionalni" način, unesite podatke sa kartice. Alternativno, ako ste korisnik Google Pay-a, jednostavno odaberite tu opciju za brzu i sigurnu transakciju. Potvrda u vašoj aplikaciji: Nakon unosa podataka ili odabira Google Pay-a, poslednji je korak potvrda transakcije unutar vaše aplikacije. Proverite detalje, uverite se da su sve informacije tačne i pritisnite dugme za potvrdu. I to je to - sredstva su uspešno dodata u vaš novčanik! Ovaj jednostavan proces osigurava brzo i bezbrižno iskustvo. Ako imate pitanja ili trebate pomoć, naša podrška je ovde da vam pomogne. Uživajte u kupovini i prodaji na Krpicama! :")
2023 12 22
Pozdrav Admini! Odlicne vesti za sve korisnice ce biti kada nas zastitite od prevaranata i zloupotreba ovde na sajtu.Same se medjusobno upozoravamo na prevarante koji haraju danima i prevare na desetine clanica pre no sto ih sankcionisete Budite malo azurniji i prisutniji na sajtu,osluskujte potrebe svojih korisnica.Platicemo i clanstvo ako treba,samo da se sajt dovede u red Sve najbolje u novoj godini!
2023 12 23
Bravo Ninuskica!!!!!! Apsolutno tačno!!!! Dodala bih ,uz navedeni ozbiljan problem, da ažurnost i agilnost usmerenu prema pojedinim članovima, kada je u pitanju sankcionisanje zbog ponovljenih oglasa i upozorenje da će biti blokirane, usmerite onda i na članove koji to krše na svakodnevnom nivou. Ako vam se neko obrati sa određenim problemom,onda je za očekivati da mu odgovorite,da mu se obratite,da pomognete. Da li grešimo svi mi koji vam konstantno šaljemo kritike,molbe,predloge???
2023 12 23
Zasto bih sajtu davala podatke sa svoje kartice, kada ovde ne moze da se postigne komunikacija da pokazem da su mi nepravedno obrisani utisci? Takodje, zasto bih placala vip clanstvo kada niko nista ne preduzima da ispostuje pravila koja je sam postavio kao takva, a ticu se komercijalne prodaje i prodaje iz dzakova? Mi koji nemamo 1000 predmeta kojima manipulisemo svakodnevnim obavljanjem koje ispadne neprimetno, mozemo da placamo sta god na ovom sajtu, i opet ce nas neko "pecati" ako obnovimo predmeta na manje od godinu dana. Ako se vrati uplata preko smsa, mozda neko i uplati nekad, ovako preko podataka sa kartice, cisto sumnjam da ce iko placati. Plus, na hrvatskim krpicama se clanice zale na ovaj vid uplate, zasto bismo ispadale ovce posle njih koje su probale i nasle zamerke i gutanje novca? Ne mozete da nas zastitite od prevaranata ovde, ne blokirate clanove komercijalne prodavce, sad treba da ocekujem da cete pored svega toga da mi stitite novac na kartici preko neke snj aplikacije za uplatu, paz' da nije tako.
2023 12 23
Neće biti SMS uplata jer je to zastarjeli sistem koji zahtjeva više SMS-ova do određene cifre, a koji se nisu više dali prilagoditi. Na svaki SMS je išla provizija. Danas mnogi korisnici kupuju u internetskim trgovinama i većina posjeduje potrebnu aplikaciju za ovakvu nadopunu novčanika. Ugovor sa SMS posrednicima je raskinut i imamo nove partnere s kojima ćemo surađivati duže vrijeme na više usluga. Nijedna usluga nije obavezna ni nametnuta korisnicima, ali postoji kao mogućnost i uvedena je na sve naše stranice. Provizije za ovakvu nadoplatu novčanika nema. Prevaranata je oduvijek bilo na Krpicama, pogotovo ljeti i krajem godine pa je potrebno paziti na uplate i svoj novac tako da se uvjerite da je osoba kojoj uplaćujete stvarna i da nije prevarant. Ne uplaćujte profilima bez povratnih ocjena, profilima s negativnim ocjenama koje nisu od moderatorica, u razgovoru s osobom se uvjerite da nije bot i tek nakon toga pristupite suradnji. Ne reagirajte na linkove koje primite u inbox nego te profile šaljite modovima ili otvorite temu na forumu za prijavu i blokadu tih profila. Nikad ne unosite sve podatke s kartice.
2023 12 23
Baš me je obradovala dopuna novčanika 🙂 Uplatila sam za sekund.. bolje je i brže nego pre A i sigurno je 👍 Pozdrav svima
2023 12 28
Postovani, ja sam dopunila na ovaj nacin novcanik, iznos je odmah skinut sa bankovnog racuna, medjutim, i dalje se na MK pokazuje kao da nemam sredstva. O cemu se radi? Hvala
2024 01 05
Pitanje kako postaviti stvari za prodaju,meni nikako ne uspeva
2024 01 05
Uplatila sam nova I pise da nemam sredstava .
2024 02 01
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bb38c612319d06005817489d5f2faf7f.jpg) Ukoliko dobijete poruku ovog sadržaja, znajte da je prevara. Nemojte nikome davati podatke sa bankovnog računa!!!
2024 02 03
> Sandra2312: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bb38c612319d06005817489d5f2faf7f.jpg) > Ukoliko dobijete poruku ovog sadržaja, znajte da je prevara. Nemojte nikome davati podatke sa bankovnog računa!!! I meni je stiglo ovo, samo drugi artikal, i isto ime Anja 🤯
2024 02 07
Upravo je i meni stiglo iza isto ime i prezime,adresa. Nova sam i ne bih bas da dajem broj racuna,kako ovo uopste funckionise?
2024 02 07
To je prevara, ne ostavljajte podakte
2024 02 07
Dobar dan. Nova sam na ovom sajtu, pa ne znam baš pravila prodaje i kupovone. Imala sam sreće s prvom kupovinom, sve je prošlo ok, ali onda su počele da mi stižu ovakve poruke u vezi s prodajom. Navodno, novac je već uplaćen, samo treba da ostavim svoje podatke (što ja nisam uradila, naravno). Kako mogu da prijavim te profile? Unapred zahvaljujem...
2024 02 08
Nova sam na sajtu ,upravo mi je stigla identična poruka ,isto ime samo drugi predmet. Da li je moguće da je kupoprodaja na sajtu tako nebezbedna ?! Sreća nisam ispunila podatke ,traže stanje na računu?! Kakve to veze ima sa kupovinom između prodavca kupca i navodno Postexpress-a ?! Obratite pažnju kakve znakove interpunkcije koriste ! Sama slika MK i naziv Moje Krpice imaju nepravilne akcente . Takođe obratite pažnju na mesto odakle je subjekt : Ada. Ada je mesto u Vojvodini gde nema mnogo stanovnika srpske nacionalnosti, očigledno da su prevaranti ljudi kojima srpski jezik nije maternji . Vrlo lako se može desiti da ubuduće ovaj nedostatak reše pa pravilno napišu zato dobro obratite pažnju odakle je taj koji šalje poruku ,može biti od pomoći. Veliko razočaranje na početku, tako nebezbedna trgovina ...
2024 02 17
1 2 3