Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Parfemi na tocenje

Evo da podelim iskustvo, mozda ce nekome znaciti... Skoro sam cula za Nicole parfeme na tocenje i vidim na Fbu veliki broj lajkova. To mi je ulilo poverenje, pa odem na sajt, dobro istrazim sta nude i odvazim se da narucim nekoliko bocica, sto bi se reklo na nevidjeno. Kontaktiraju me sutradan preko Vibera. Nasli me. Kao da vide da li sam ozbiljna i da li stvarno zelim to sto sam porucila. Potvrdim. I stizu mi parfemi... Svi su okay, osim jednog. Mirisi drzi nekih par sati i okay su kopije, ne mogu da kazem. Medjutim, taj jedan koji sam bas najvise zelela i zbog njega i narucila od njih je sve samo ne ono sto sam odabrala. Mirise na neki jak, jeftin sapun. Kontaktirala sam ih, nikad nisam dobila odgovor, objasnjenje, izvinjenje, nista... Bas porazavajuce. Ukrali su mi tih 900 din. Ali neka im sluzi na cast. Razumem da se slucajno desi greska, pa bar bi neko odgovorio kratkim izvinjenjem. Sajt im je pun utisaka, verovatno i laznih. 😒
2024 01 03
Mislim da si dobro prošla, s obzirom da su jeftini i da ti samo taj jedan ne odgovara. Nije da su ti uvalili kopiju kopije, nego jednostavno taj nije dobar. Ja se razocaram kad probam originalan skup parfem koji ne mirise nikako, pogotovo kad kupim na slepo, zbog utisaka na Punmiris da je odlican. Moja preporuka su Verset parfemi kojih ima u nekim apotekama, pa se mogu testirati, a imaš, naravno, online da porucis. Dva Narcisa su skinuli skoro 100%, a Preziose je prelep, kopija Libre
2024 01 03
Vala bas i to sto kazete. Gde zivimo, mogla sam zapakovanu ciglu da dobijem. Taman da je olupam o glavu i da mi na pamet ne pada vise nista slicno. 😅 Ali kakve bitange, prave se blesavi, nema ih sad nista da kazu. Zamukli. Najesce se za tih 900 din.od cele porudzbine koja je bila nekoliko hiljada. Eto im ga.
2024 01 03
Ja sam uzela dva parfema kad je bio crni petak, konkretno Zadig This is her i Tom Ford Lost Cherry. Kad se pomirise sama bocica parfemi nemaju veze sa originalom, ali kada se naprska i prodje par minuta dosta njih mi je reklo da miriše isto kao pravi. Postojanost par sati. Za tu cenu sasvim ok.
2024 01 03
To je ono što se na pijaci prodaje za nekoliko stotina dinara. Konketno naš buvljak prepun tih parfema i uglavnom ih prodaju romi. Ima i malih bočica a i onih koji izgledaju kao original ali po mirisu se odmah oseti. Ne vrede ni sto dinara. Elem, kad smo već kod teme zašto su drogerije toliko škrte na testerima? Prodaju 50 vrsta a trster možda za tri vrste.
2024 01 04
Kad su testeri medicinskih kremica u pitanju je isto. Kad trazis nema. Apotekarke pokradu, nose kuci ili cak prodaju na ovakvim mestima. A i testeri parfema obicno budu prazni. Ne zamenjuju prazne bocice. Svako ko hoce, uzme, naprska se i ode, vecinom bez da kupi. Pa nije ni cudo sto ne stavljaju nove. Testeri dekorativne kozmetike se takodje kradu samo tako.
2024 01 04
Provereno znam da prodavci uzimaju testere svih vrsta za sebe. Suprug mi je narucio parfem iz Jasmina, koji je kostao skoro 11.000 i dobio jedan mali uzorak nekog bzvz parfema. Kontam da takve bezvezne i dele... U Lilliju kad god nesto porucim onlinr, uvek dobijem po nekoliko uzoraka, nebitno koliki mi je racun bio. A Lena je lepo rekla, testeri parfema se ne obnavljaju. Pricale su mi drugarice kako vikendom devojke odlaze u drogerije, nasminkaju se i naparfemisu i odu. Nije ni cudo sto mece da obnove, kad su ljudi to poceli da iskoriscavaju...
2024 01 04
U Turskoj imaju fenomenalno odradjeni parfemi u bocicama 1:1, probala sam tri koje je kupila kumina cerka i stvarno su kvalitetni da ne mozes da provalis da nisu original, u pitanju su Tom Ford, Xerjoff i Chanel. Toliko su dobri da njen dečko nije provalio muski Chanel parfem da nije original, a koristio je takav originalni. Ja sam se odusevila s Chanel Chance Tendre da mi je trajao ceo dan na koži i da prelepo mirise, cene od 20 evra do 35.
2024 01 04
Мој предлог су деканти оригинал парфема. Пробала сам скоро све друге начине и не бих се више залетала. Јако волим семполове али где то има? То је кад желиш више парфема да те жеља мине а да се не истрошиш. Такође ако желите нова искуства опет је много лепо имати парфемисани лосион или неку тако добру кремицу за руке. Можда сам склизнула са теме, ако је реч о самим продавцима… немам шта да додам све је речено у вези тога. Будимо опрезни.
2024 01 05
To su sve gluposti, 1/1 gluposti. I za tasne i za cipele i za parfeme. Kada cujem kopija 1/1 meni nije dobro i to vazi za sve, a pogotovo za parfeme jer su parfemi jedina kozmetika koja je u stanju da izazove emociju! Bolje stedeti novac ako si uopste parfemoljubac i imati original, nego bacati novac na kopije. Nisam snob i dovoljno sam matora da kopije ne podnosim. Kupi brend, kupi dezodorans, kupi Tesori de Oriente npr ali kopije jok.
2024 01 06
Srebrna, da si ove iz Turske probala, promenila bi mišljenje, kao sto sam i ja sama. I ja kad cujem kopija, ne obraćam pažnju, ali kad sam bila u Turskoj, mnogi prolaznici su predivno mirisali, a ne verujem da su svi koristili originalne skupocene parfeme. Ok, mozda nisu bile kopije, ali verovatno uljani kvalitetni. Kopije koje ovde prodaju meni nisu ok, ali ima povoljnih kvalitetnih originalnih parfema sa cenom do 40 evra. Sto se tiče Tesori kolekcije, Byzantium je bas intenzivan retro puder, a Hamam predivan i nije slab, odnos cena- kvalitet odlican.
2024 01 06
Jelena (Lena) upravo citam Vase recenzije na guglu.. Sve ruzne i lose recenzije, nista Vam se ne svidja, ostavili ste 2 negativna utiska zbog 900 dinara.. Ne znam sta da kazem osim da ne kupujete na slepo ukoliko Vam je zao da date pare na nesto.. I ona recenzija da necete vise narucivati nista iz 'Cecinog spajza' jer salju cityexpressom je bezveze razlog. Takodje, napljuvali ste kurira bez ikakvog razloga. Idem sad dalje da citam recenzije
2024 01 08
Milica "11000", Hristos se rodi! Prvo i osnovno, ja ne pljujem. Trudim se da koristim svoj govorni aparat kad je situacija za to. Kad nije, pismena sam, pa napisem. Drugo, ovo je vreme kapitalizma. Trzisna borba u maloj nam zemlji je krvava. Drustvene mreze su vid komunikacije koji biznisima, pogotovo malim, pomaze u kreiranju poslovnih strategija. Zadovoljan kupac/potrosac/korisnik usluge mora da bude na prvom mestu da bi se biznis odrzao. A samim tim i radna mesta za one koji zele da rade. Dakle, Gugl recenzije ne sluze da laprdamo gluposti iz dosade, nego da jasno iskazemo iznimno zadovoljstvo (samo zadovoljstvo se podrazumeva, pa ga i ne treba narocito iskazivati) i nezadovoljstvo. Kuriri koji se ne pojave, koji nikad "nemaju" da vrate kusur, cekanje u redovima, nemar, nehigijena, podvale i sl. sluze vlasnicima da obrate paznju na stvari koje im inace ne bi bile vidljive i poboljsaju svoju uslugu/proizvod u interesu sebe i zajednice. Ne znam iz kog ste Vi sistema, ali u svakom slucaju hvala sto pratite! 💝
2024 01 08
> Tanjica184: > Мој предлог су деканти оригинал парфема. > Пробала сам скоро све друге начине и не бих се више залетала. Јако волим семполове али где то има? То је кад желиш више парфема да те жеља мине а да се не истрошиш. > Такође ако желите нова искуства опет је много лепо имати парфемисани лосион или неку тако добру кремицу за руке. > Можда сам склизнула са теме, ако је реч о самим продавцима… немам шта да додам све је речено у вези тога. > Будимо опрезни. Ja kupujem u DEKANTLAB......zaista su za svaku pohvalu. Dekanti su tako dobro upakovani za transport i bocice su dobro obezbedjene, nema sanse da se prospe ili izlapi 😊😊😊
2024 01 10