Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevara u planu

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f4f06c04a9d6be1e1976069e6c0281ec.jpg) andrehita se ne javlja, nije ostavila ni negativnu, a bannym ponovo ima u omiljenima oglas prevarantkinje. :|
2024 01 11
> Esprit21: > > AppleRed: > > Zezaš me Esprit21, pa po koji put. Prosledila sam njene podatke Vandi. Koji profil koristi sad, za koga sakuplja novac ovaj put? > Poslala sam u DM, ne znam da li da kacim javno? Jel' isto sve kao i pre? Ima u temi okaceno pa citiraj ako jeste. Ja ne mogu da verujem da neki mediokritet sa pola razreda osnovne skole uspe da izvara devojke na ovako ocigledne stvari. I ovo cu verovatno pisati jos nekoliko puta na ovoj temi.
2024 01 11
Jao ovo mi toliko neki strah izaziva da necu nista kupiti skoro hahaha, pre neki dan sam od clanice sa 20 utisaka porucila cismize one kao ugg, bile su tipa 2000 i uplatila sam novac i vidim nema je na sajtu. Onda sam nasla broj od neke clanice i lepo kulturno napisala, dobro vece kada mogu da ocekujem paket i naravno dobijem blok, onda joj napisem poruku sa drugog broja kako cu objaviti njene slike i adresu na forumu jer je preveranat i zamislite ONA MENE NAPADNE. Kako treba da me bude sramota i kako je njoj sada ispod casti da mi posalje cizme, sve u svemu vratila mi je novac ali su ljudi postali ludi totalno.
2024 01 11
> miroslavakrpice: > Jao ovo mi toliko neki strah izaziva da necu nista kupiti skoro hahaha, pre neki dan sam od clanice sa 20 utisaka porucila cismize one kao ugg, bile su tipa 2000 i uplatila sam novac i vidim nema je na sajtu. Onda sam nasla broj od neke clanice i lepo kulturno napisala, dobro vece kada mogu da ocekujem paket i naravno dobijem blok, onda joj napisem poruku sa drugog broja kako cu objaviti njene slike i adresu na forumu jer je preveranat i zamislite ONA MENE NAPADNE. Kako treba da me bude sramota i kako je njoj sada ispod casti da mi posalje cizme, sve u svemu vratila mi je novac ali su ljudi postali ludi totalno. Morate paziti, ja kupujem ovde do besvesti pa me nije niko još prevario (ustvari jeste mi jedna uvalila oštećenu torbu ali to je jedna od 100 kupovina). Uglavnom gledam da kupujem od članica sa što više utisaka, pogledam lepo profil I druge predmete koje prodaju (uporedim pozadine slika da vidim jel sve slikano na jednoj lokaciji itd.) Kad kupujem od članica sa malo ili bez utisaka gledam da su to neki manji iznosi koje mogu da prežalim, jer ipak treba biti spreman na mogućnost da je prevara u pitanju. Par puta sam kupila I skupe stvari od članica sa manje utisaka, ali u tim slučajevima jedino ako je iznos preko 5000 I isključivo uplata na tekući račun. Dosta puta mi se nešto baš dopadne pa ne kupim jer mi profil ne deluje pouzdano. Jednostavno mora da se obrati pažnja, problem je što se svi zaleću da kupuju Monu I Zaru po nerealno niskim cenama od profila bez utisaka I uopšte im ne padne na pamet da malo uključe mozak. Taj Vaš slučaj mi deluje kao da je članica verovatno htela da pošalje čizme (jer Vam je vratila novac), ali je neodgovorna što se slanja i komunikacije sa kupcem tiče, verovatno je napravila frku jer se uvredila što ste je optužili za prevaru. Neki ljudi prosto nisu za ovo, zna se da se kupac mora obavestiti o tome kada se šalje paket, poslati dokaz da je poslat itd., a oni prosto nemaju svest o tome.
2024 01 11
Ja vala, nista ne zelim da prezalim. Iz principa. Danas mi je clanica sa negativnim ocenama ponudila popust za predmet koji prodaje, a koji je u mojoj listi zelja. Lepo sam napisala, da, zelim da ga kupim, ali s' obzirom na njene ocene i moj imidz, moze samo ako mi posalje predmet bez otkupa i uplate, pa ako je sve u redu, ja joj uplacujem pare. Imala je neke fejlove sa robom koju je slala pre, ima i dve nepravedne negativne ocene, ali ostalih pet negativnih se meni ne dopadaju jer deluju opravdano i necu da moja dodje kao jos jedna opravdana. Znaci, moze, ali neke situacije nisu ok, i iako zaista zelim taj predmet, ne moze to ici po nekom uobicajenom nacinu. Dva dinara necu da prezalim nikome ako hoce da me pljacka, dajem sakom i kapom svima, i necu da me neko na forice nizih razreda osnovne skole pravi budalom. Nego, da se vratimo na Sabanku. Ima li leka ovim nekim nepopravljivim kupcima? Realno, ocekujem da neke zezne i dvaput sa vise naloga. Ja nemam vise snage sa glumim idiota, im deset+ strana upozorenja sa slatim linkom teme, znaci neee moguuuuuuuu.
2024 01 12
Her Fashion, sad si i ti naivna, nije dotična clanica neodgovorna, čim je blokirala Miroslavakrpice kad joj je pronašla broj i pitala za slanje čizama, nego joj je vratila novac da joj ne objavi lične podatke i prosula priču da joj je ispod časti da pošalje uplaćen predmet, da ispadne ona ugrožena; čist primer proste manipulacije. Kako moze da ti bude ispod časti da pošalješ predmet za koji ti je neko već uplatio novac? Prodala je već nekome cizme i htela da se napravi luda, jer neke oštećene članice se nikad javno ne oglase i često ne ostave ni negativnu
2024 01 12
> jacaikaja: > Her Fashion, sad si i ti naivna, nije dotična clanica neodgovorna, čim je blokirala Miroslavakrpice kad joj je pronašla broj i pitala za slanje čizama, nego joj je vratila novac da joj ne objavi lične podatke i prosula priču da joj je ispod časti da pošalje uplaćen predmet, da ispadne ona ugrožena; čist primer proste manipulacije. Kako moze da ti bude ispod časti da pošalješ predmet za koji ti je neko već uplatio novac? Prodala je već nekome cizme i htela da se napravi luda, jer neke oštećene članice se nikad javno ne oglase i često ne ostave ni negativnu Htedoh da napisem na kraju "Naravno postoji mogucnost da je ona htela da prevari pa se uplasila od pretnji i vratila novac", ali nisam imala vise mesta u poruci pa me mrzelo posle da pisem jos :') Mada ima i slucajeva da clanice ne salju predmet na vreme, ne javljaju se, itd. Ja sam tako jednom kupila ranac, trazila PE a ona poslala CC, ne javlja nista, ja joj pisem, ona ne odgovara. Trazim broj posiljke par dana kasnije a ona mi kaze "Poslat je kao CC zato sigurno kasni i ne da mi broj za pracenje". I na kraju stvarno dobih ranac, a eto sve vreme je delovalo kao da me zavlaci.
2024 01 12
Ti Dzodzo nisi u obavezi, niti treba da se iscrpljujes i da vodis posao administratora, ni policajca. Dovoljno je sto si i javno u temi i u inbox odredjene članice obavestila u slučaju da ne ulaze na forum i saznala za prevaranta ko je i šta je, objavila.. Od tebe i više nego dovoljno. Prevarantima se ne moze na kraj stati, dokle god im se moze, dok im se ukazuju ovakve fantastične prilike i ljudi nasedaju ko babe na Vučića. Možemo da se konsultujemo na forumu i proverimo neke profile, da upozorimo i to je to. Kao sto se neće kriminal povuci sa ulica, tako neće ni na sajtu, mi možemo samo svoju decu vaspitavati i baviti se njima, usput donekle uticati i na neku decu iz okruženja, a starijim prevarantima se ne moze stati na put opomenama, već je to posao policije i suda. Ako se ne obaveste nadležni organi, ceo trud uzalud
2024 01 12
Kao prvo da se zahvalim @DzoDzo, koja pored bebe uspeva da nadje vremena da raskrinkava prevarante. Kao drugo, malo devojaka cita forum , pored upozorenja one ipak budu prevarene. Kao trece, ne znam da opisem ali nekako osetim prevaranta . Ako nece licno preuzimanje, predmet nov sa etiketom i nekom poznatom markom , smesna cena, pali mi se lampica. Jos ako ima nula utisaka, ja se povlacim automatski. Sam nacin komunikacije mi salje signale da nesto tu nije ok. Ove bljuvotine koje smo procitale i nestale su, obrisane , zeludac mi se okrenuo, lepo mi je bilo muka. Gledala sam emisiju s Tamarom. Znaci, sve se zna. Gde zivi, kako izgleda, ime prezime.. Sta cekaju prevarene devojke? Pravac policija u Brusu. Ja bih tako, ne bi se ona meni tako lako izvukla.
2024 01 12
Nisam u obavezi, ali nekako osecam moralnu odgovornost. To je onaj level, da setam po sumi i da ipak ne gazim po cvecu iako je izraslo samo i nicije je, ali necu ici patikom tuda nego preskociti. E, tako i ovo, mene nece zavrnuti, ali mi je zao nn devojaka koje hoce iako mi dodje da kazem, e nek vas otrese kad ne mislite. Ovaj sajt je cudna stvar, nekako smo svi vezani za njega, ja realno vise kupim nego sto prodam, pravi mi vecu stetu nego korist, ali eto... Esperansa, dobila sam poruke prepiske sa jednom clanicom. Ona se poziva na nacionalnu manjinu i kako njih ne sme niko da dira. Znaci, ona vrlo svesno koristi svoje poreklo da iskoristava i pljacka narod. To je onaj momenat kad pomislim Yo, idiote, sto si jos u ovoj drzavi u kojoj svako osim normalne legalne osobe ima neko svoje pravo koje vrlo koristi i kome se obaveze brisu, ali ih ti kao apsolutno legalna osoba imas i moras da izvrsavas iste bez dana zakasnjenja. Bezite svi odavde iz Srbije na prvu malenu opciju da negde drugde budete, nema ovde nikad poboljsanja, kad svaka šuša ima pravo da gazi po drugima koji sve rade posteno i na vreme, po protokolu i zakonu. Ni to samo vidljivo iz ovog gore sta sam navela, to je u svim porama ove drzave.
2024 01 12
Evo jedna pesma da se oraspolozimo malo na temi, ali do daljneg, necemo je siriti dalje. ;) Spojte iza yt linka, malo za dobar dan svima sa teme youtube. com/watch?v=LB3GtfHxC4Y
2024 01 12
Nazalost, u pravu si. Ovde drzava reketira gradjane pa onda razne politicke sekte taj novac koriste kako bi novac opljackan od gradjana kroz razne izmisljene poreze usmerili izmedju ostalog i na neradnike koji zive od socijalne pomoci, koja inace treba da posluzi samo privremeno dok se osoba ne snadje, a ne da sluzi neradnicima kao plata. Pa im se daje kroz socijalu, ucenjuje socijalnom i placaju se glasovi. I onda oni koji su odrasli tamo gde se ne radi nego parazitira na grbaci drugih misle da je to obrazac po kome treba ziveti, dodju recimo ovde i cede pojedince. I poziva se na neko pravo? Da mi je znati koje to pravo, zakon stiti lopove ma koje vere, nacije i boje koze bili? Lopov je lopov i mora da odgovara.
2024 01 12
Koji je ishod na kraju ispao s ovom osobom,zna li neko ?
2024 01 14
Epilog je da sam saznala da ce od advokata dobiti opomenu pred tuzbu za povracaj novca koji je otudjila. Sudski se proverava od strane druge clanice.
2024 01 14
> DzoDzo: > Epilog je da sam saznala da ce od advokata dobiti opomenu pred tuzbu za povracaj novca koji je otudjila. > Sudski se proverava od strane druge clanice. Daj Bože.
2024 01 14
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 14