Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pošta, pomoć

Zdravo drage članice potrebna mi je pomoc oko poštinog paketa koji mi je stigao ali ne mogu ja licno da ga podignem jer nisam u tom gradu. Pa me zanima da li mogu clanovi moje uže porodice da ga preuzmu( rodjeni brat) unapred hvala na odgovorima❤️
2024 01 05
Zvanično može samo lično uz ličnu kartu, ali ako vas poznaju u pošti, daće i bratu ako lepo objasni situaciju. Uslikajte mu ličnu kartu, pa da može u pošti da prikaže.
2024 01 05
Ja sam podizala paket za svog oca, trazili su samo moju licnu kartu (iako sam ponela i njegovu). Ne znam da li mora biti isto prezime, ali moze svakako da pokusa.
2024 01 05
Cao, evo i ja sam bila u drugom gradu pa sam poslala decka da podigne paket. Ne treba ni isto prezime samo necija licna karta i broj paketa je pokazao i to je to. ☺️
2024 01 05
Obično izađu u susret kada Vas poznaju ili ako naletite na normalnu šaltersku sluzbenicu.
2024 01 05
Puno Vam hvala na odgovorima❤️
2024 01 05
Ja u Arandjelovcu poznajem pola poste. I to par njih bas dobro. Ne smeju to da rade nikako. Ni najrodjenijem. Prepar godina sam probala,ne znam samo da se nije nesto promenilo u poslednje vreme..
2024 01 06
Skoro sam cula razgovor u posti, dosao je muz da podigne paket na zenino ime i rekli su da moze, ako je ista adresa i isto prezime
2024 01 06
Moj muž redovno diže pakete poslate meni, samo je potrebno da ima svoju ličnu kartu kod sebe.
2024 01 08
Kao i za sve ostalo, zavisi kako su raspolozeni u posti 😄
2024 01 08
Meni je danas svekar preuzeo paket, s' tim sto je radnica iskomentarisala da ce ovog puta dati paket ali naredni put ne i da naredni put mora podici paket cije je ime navedeno. Slazem se sto se tice da sve zavisi od njihovog raspolozenja. 😊
2024 01 09
> ZVEZDANA015: > Zdravo drage članice potrebna mi je pomoc oko poštinog paketa koji mi je stigao ali ne mogu ja licno da ga podignem jer nisam u tom gradu. Pa me zanima da li mogu clanovi moje uže porodice da ga preuzmu( rodjeni brat) unapred hvala na odgovorima❤️ Ako je paket sa otkupom, može i neko drugi da podigne,sa brojem pošiljke. Ako je plaćen paket , zavisi ko radi i kakvog je raspoloženja. Paket stoji u posti 20 dana. Nadam se da sam pomogla.
2024 01 10
Poslednji pasus ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7b80c5629660677517b1ab2857a2c018.jpg)
2024 01 10
Mislim da vazi samo za tu novu opciju, a za ostavljen izvestaj je mogao do sada bilo ko sa svojom licnom kartom. Meni muz redovno uzima, mada ga i poznaju, jednom je radnica rekla da je cilj da se plati ptt a da li ce otac, majka, brat ili sestra podici nije bitno, samo je pozeljan broj posiljke.
2024 01 10