Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Pomoc! Nail Artisti, imam problem...

Kratko cu. Stalno radim nokte, ali nikome u mojoj okolini se nije desilo. Od novembra nisam skidala nokte, samo korekcija i sinoc kad sam isla da radim nove, na jednom noktu ispod svega je zeleno. Moj nokat je zelen! Devojka koja mi radi nokte misli da je povreda, ja znam da nije. Stavicu sliku, ako neko zna o cemu se radi, pisite molim vas... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/03b68c3f83caad2161b81fbebb70a827.jpg)
2024 01 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/62e5139ac5d33f5ffcdb0bb7df3214a5.jpg)
2024 01 21
Mozda ti se digao gel i doslo do gljivica, mozda ona nije sterilisala pribor lepo pa ti prenela od neke, a moze biti i povreda, nije iskljuceno.
2024 01 21
> DzoDzo: > Mozda ti se digao gel i doslo do gljivica, mozda ona nije sterilisala pribor lepo pa ti prenela od neke, a moze biti i povreda, nije iskljuceno. 100% su gljivice jer da je do povrede bio bi ljubicast. Imam nokte vec 3-4 godine, i desilo se mojoj drugarici da je isla kod neke devojke ds joj uradi nokte medjutim ona nije imala najbolju higijenu, nije sterilisala. Pozeleneo joj je nokat pa je morala da ih odmori malo. Moj savet je da skines na par meseci da se oporave
2024 01 22
Ja sam imala maleni zeleno od udarca, ali bas je bilo sveze, bukvalno sam se zveknula malcice pre termina. Ako su gljivice, sto je vise verovatno, moze biti da ti je negde dignut nokat bio pa usla vlaga i eto ih, a moze biti pre da je neko pre tebe "doneo" gljivice, ova nije sterilisala turpiju i eto problema tebi ni krivoj ni duznoj. Svakako, na takav nokat ne sme da se radi nikakav gel sada, moze da ti truli od samog korena nokta i da za par meseci ostanes bez celog. Ako ti je uradila nokete i pored toga, nije trebala ni smela, jer i da je udarac kao meni sto je bio, treba par dana da se to sredi da bude 101% sigurno da je samo udarac, to kaze Nevena, menjace boje onda i to ispratis, pa kad se smiri, onda radis gel.
2024 01 22
Nisam radila druge nokte, skinula sam sve. Ja sam se bas bila istraumirala. Da je povreda, znala bih. Sve mi znamo kako je kad se udari nokat 😁 Pre je do higijene, mislim da ona ono retko kad sterilise, samo gleda da sto vise zena odradi...
2024 01 25
Odmah poradi na terapiji, uradi bris i vidi dalje sta ces na osnovu rezultata. Bukvalno ti moze otpasti nokat, a sama nekontrolisana kandida u organizmu ti moze uticati na rad organa na razne nacine. Ne mora da sterilise, ali onda svaka devojka, novi set turpija, sto ta tvoja sigurno ne radi. Opusteno, takve ne traju dugo jer se brzo prosiri vest o zarazama, zatvore se same jer nemaju posla, onda sednu da razmisle gde su pogresile kada ostanu bez prihoda.
2024 01 25