Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Poslovi za srednjoškolce

Moji nećaci žele da rade sad preko leta za dzeparac i zamolili su me da im pomognem da nadju posao, roditelji podržavaju al neće da se cimaju Neka ideja gde bi primili s obzirom da ne mogu da ih prijave
2024 01 27
Već par godina najbolja stvar za dobre novce je definitivno težak rad na malinama. Jeste teško, ali ako sam kao klinka od 15 izdržala, ne sumnjam u momke.
2024 01 27
Veliki broj radnji u trznim centrima trazi upravo mlade srednjoskolce ili studente za slaganje robe i lepljenje cena. Npr h&m, bershka…Sajt Box poslovi cesto objavljuju bas. Kafici u letnjem periodu bas dosta traze, cesto objavljuje sajt Infostud.
2024 01 27
Preko neke zadruge.. Radila sam par puta preko oz Tragac,i upoznala devojcice 16tak god,( koje su isto dosle preko zadruge ) Sto neko gore rece, uglavnom su to poslovi sortiranja i redjanja robe.. Placa se po h, nista tesko I mozda u Meku, klinac iz kraja se zaposlio preko srednje skole (bili su kod njih u skoli i ponudili neki program) Srecno 🎈
2024 01 28
Oz Nefertiti neka se prvo uclane,ja sam radila isto u tim godinama preko njih I bila sam zadovoljna... Na Tosinom u firmi Quadra Q... salju ljude preko njih,posao nije tezak,a tada mi je taj dzeparac bas bio dobro dosao. Srecno
2024 01 28