Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za jak i postojan parfem

Pozdrav Ukoliko znate za neki bas jak i postojan parfem,volela bih da napišete. Ja dajem primer Libre Intense.
2024 02 05
Sledi roman 😊 Mancera Aoud Vanille i većina Mancera, kao i Montale. Ovaj spominjem, jer sam tražila intenzivnu orijentalnu vanilu koja nije slatka i takoreci ga ne koristim, jer mi je bas intenzivan sa samo dva sprica, a inače mi je skoro sve poprilično slabo. Narciso Poudre je nežan, a postojan, umalo se ogreših pri kratkom korišćenju da je slab, ceo dan sa garderobe isijava. Narciso for her edt mozda i intenzivniji od edp varijante, ima sličnosti sa Agent Provocateur edp koji je takodje intenzivan. Good Girl edp iz 2016 bas intenzivan Boucheron Quatre izuzetno postojan i intenzivan, ali nije zagusljiv, stoji ceo dan na garderobi i koži. Shalimar Guerlain edp, za razliku od mnogih starih parfema nije mnogo reformulisan i traje, intenzivan je i dalje. Jimmy Choo Blossom je vrlo intenzivan i sočan voćni. Mugler Aura sensuelle je postojana i dobrog intenziteta. Novi losioni Victoria Secret iz kolekcije Bare Vanilla su odlični, čini mi se i većina mistova Bath and body works. Većina Lelas parfema bas postojana, njihov klon Baccarat Rouge 540 ubija od intenziteta i meni preteran. Anna Abiyedh Lattafa izuzetno postojana i intenzivna. Hacivat Nanshe nisam mogla sa ruke da skinem, smetao mi intenzitet, ocekivala sam puder, a dobila neku zbrku na koži. Tesori Byzantium parfimisani dezodorans ima trajnost na garderobi i isijava kao pravi parfem. Zara Violet Blossom poprilično dobar i ima mi sličnosti sa Givenchy L’interdit Rouge, koji je bas intenzivan i postojan. M. Micallef Ananda Tchai užasno intenzivan, meni smeta. Cavalli Paradiso kolekcija je jako dobra- Gemma di paradiso traje do pranja, sutradan na džemperu isijava kao da je tek stavljena, Assoluto paradiso na toploj koži razvije vrlo intenzivnu notu, meni predivnu. Asdaaf Shamah Ward je vrlo intenzivan i postojan puderasto cvetni, klon Oud Satin Mood MFK. Oud Saphire Blend Oud bas intenzivan i postojan
2024 02 05
Zaboravih C.H.Good Girl iz 2016, čini mi se da je sad slabiji
2024 02 05
Kenzo Jungle Elephant je večni parfem, ali je dosta specifičan i ne odgovara svima. Ne znam da li ga i dalje ima po parfimerijama ili je diskontinuiran. Ja imam jednu kožnu jaknu na kojoj se oseti još uvek, posle nekoliko godina 😅 PS. Ako neko zna neku parfimeriju u kojoj ga ima, javite. Ostalo mi je baš malo.
2024 02 05
Slažem se za unisex koje ste naveli! Kod ostalih mi miris ne odgovara ,a od Zarinih mi bude muka. Kenzo Junge je na listi za probati,upravo jer sam cula iste komentare. Hvala puno.
2024 02 05
Ako ga nadjete negde u prodaji, javite, molim Vas, jako mi je bitan parfem jer ga je moja mama koristila. Ja sam kupila ovde na sajtu jedan, ali je Vintage i skroz izlapeo, tako da preživljavam sa tom malom količinom koja mi je ostala od njenog. Tražila sam na netu, ima ga na Originalni Parfemi i sličnim sajtovima, ali ne znam da li su to zaista originali.
2024 02 05
Ja sam ostatak Kenzo Jungle prodala, odgovarao mi je njegov intenzitet, ali nekako nisu bile moje note. Sad ću pogledati ponudu, pa šaljem link. Svakako, negde stoji da ga ima na stanju, ali ga nema u ponudi. I on je reformulisan, pa nije bas preterano intenzivan kao ranije, ali je opet medju intenzivnijim, s obzirom na mnoge druge parfeme. Mislim da je taj sajt validan, pratila sam forume za preporuke u vezi prodaje parfema
2024 02 05
Ne mogu link da postavim, stoji ponuda na Coco parfimeriji, pa se raspitaj odmah; ja htedoh tamo Valentinu Poudre da uzmem, ali se prodala, dok sam pretraživala da uzmem još nešto. Na tri parfema je besplatna dostava. Kod clana Mix na Kupujemprodajem imas u tester varijanti po ceni od 52 evra, proveri cenu, moze da bude malo više i verovatno je bez poklopca, od njega sam uzimala par parfema. Stoji na stanju i kod MarinaBg, treba proveriti ima li ga
2024 02 05
Hvala, sad cu da pogledam :")
2024 02 05
Meni su Zadig&Voltaire najbolji i stvarno traju 100 godina ali su moj omiljeni izgleda prestali da proizvode (just rock) 😭 Zara mi je bas hit or miss, neki su mi stvarno bili odlicni npr cherry smoothie koji je dupe za Tom Ford Lost Cherry i cak drzi duze od originala, a neki izlape i pre nego sto izadjem iz stana. U lily su pre bili Magic Perfume, male bocice tipa 230 dinara, kopije poznatih parfema i mene su bas sluzili, taman velicina za torbu a i mirisi su skoro identicni originalima. Kopija Burberry, koju su isto povukli iz prodaje, mi je bio mnogo bolji od originala koji mi je jedva drzao pola sata
2024 02 05
Uf da,bas se razocaram kad nađem parfem da mi odgovaraju note,i da prelepo mirise a nije postojan ,onda mi nije vredan tih para.
2024 02 05
Lost cherry sam testirala par puta i jedva sam ga osećala na ruci, tako da Zara sigurno ima neke bolje parfeme, koliko god to smešno zvučalo. Stara Zarina Gardenia je bila odlična, ovo sad nije isto, a ima par solidnih- koliko para, toliko muzike, sto bi u slučaju Tom Forda bilo bacanje novca, jer je tresnja stvarno izgubljena. Tomov najbolji mi je Tobacco vanille od korišćenih i probanih..mada ima toliko dobrih arapskih parfema, da ne bih uzdizala preskupe parfeme. Imam jedan iz Koton radnje retro puderast koji je odlican, vise ga nema u ponudi, a drugi iz Defacto isprobavam već nekoliko puta i ne verujem da ostane fin i kasnije za celih 600 dinara. Far away Avon kolekcija je izgleda dobra, ljubičasti Rebel sam osetila na jednoj ženi kad se naprskala- pravac Hererina stikla, Cavalijeva Gemma i Gold probala- dobar je, ali meni slab. Verset parfeme obavezno probajte kad naidjete u apotekama, uradjeni su kao kopije poznatih, ali neki su bas trajni i nijedan ne ode u onu stranu da vam pripadne muka, kvalitetni su
2024 02 05
Nista od arapskih nisam još probala a vidim da su sad bas aktuelni. Imam neku listu sta sledeće kupiti (između ostalog Poudre -iako nije moj tip mirisa ali je jedinstven i drugačiji od svega što imam,Arabians Tonka-slatkoca i neverovatna postojanost, L’interdit Rouge Ultime-to mi je poslednja opsesija) Bas ću obratiti pažnju na Verset. Samo imam problem ako imam kopiju nekog parfema ,ja original vise ne mogu ni da primirisem,jako mi brzo dosadi miris.
2024 02 05
L’interdit rouge ultime je dosta nežniji od prethodnog, meni lično je slabija neznija varijanta. Od Verset ako nadjes testere, probaj kopije Narcisa- For her edt- je Andrea For her; i bele kockice edp je Vivian, kao i kopiju Libre- Preziose. Kući imam ova dva Narcisa i stvarno su Verset dobro odradili. Verset Rouge je bas postojan i dopadljiv, mada mi nije bas kao Hypnotic Poison. I ja imam problem da mi dosadi parfem, neke sam ponovila i shvatila da mi nisu potrebni, a i stalno izlaze novi
2024 02 06
> MojMaliKutakNS: > Pozdrav > Ukoliko znate za neki bas jak i postojan parfem,volela bih da napišete. > Ja dajem primer Libre Intense. Fantastican Womanity Thierry Mugler ali original da nabavite, nema ko me nije pitao za parfem u prodavnici ili na ulici. Alien je isto dobar, imam oba pa ih koristim naizmenicno. D&G Sicily kazu da se vise ne proizvodi, mada ga ima na aerodromu u Kataru cena 250 dolara. Imala sam dva potrosila ih brzo. Toliko je dobar da mi se place sto ga vise nemam.
2024 02 06
1 2 3