Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za jak i postojan parfem

Alien je pre bio bas intenzivan, ali sad mi se čini da je usled reformulacije oslabljen. Probala sam ga posle dugo vremena u free shopu prošlog leta. Ja ga ne volim, ali na nekome mi bas dobro stoji. Komsinica ga obožava i kad sam naprskala L’interdit rouge, nju je podsetio na Alien, mada su meni sasvim različiti. Sa Tuscany Estee Lauder sam davno imala drugaciji osecaj, nego sad sa novim, mada je i ovaj dobar, kvalitetan je, ali mi nešto fali u odnosu na stari. Dior Addict je slabiji, novi mogu da prskam dosta puta, a dekant starijeg dva puta i dovoljno. Parfem koji cesto osetim je La vie est belle i ne svidja mi se, ali je bas intenzivan. Vrlo sličan mu je Mauboussin elixir
2024 02 06
> majami: > > MojMaliKutakNS: > > Pozdrav > > Ukoliko znate za neki bas jak i postojan parfem,volela bih da napišete. > > Ja dajem primer Libre Intense. > Fantastican Womanity Thierry Mugler ali original da nabavite, nema ko me nije pitao za parfem u prodavnici ili na ulici. Alien je isto dobar, imam oba pa ih koristim naizmenicno. > D&G Sicily kazu da se vise ne proizvodi, mada ga ima na aerodromu u Kataru cena 250 dolara. Imala sam dva potrosila ih brzo. Toliko je dobar da mi se place sto ga vise nemam. Mislim da ću to malo teze naci..ono što mi se jeste svidelo je Alien goddess intense .
2024 02 06
> jacaikaja: > L’interdit rouge ultime je dosta nežniji od prethodnog, meni lično je slabija neznija varijanta. Od Verset ako nadjes testere, probaj kopije Narcisa- For her edt- je Andrea For her; i bele kockice edp je Vivian, kao i kopiju Libre- Preziose. Kući imam ova dva Narcisa i stvarno su Verset dobro odradili. Verset Rouge je bas postojan i dopadljiv, mada mi nije bas kao Hypnotic Poison. I ja imam problem da mi dosadi parfem, neke sam ponovila i shvatila da mi nisu potrebni, a i stalno izlaze novi Od L'interdit imam samo EDP,ostalo mi ne odg ,od Narcisa mi se ništa ne sviđa sem Poudre-a,a Good girl,LVEB,Black opium,Candy to ja vise na sebe ne mogu da stavim 😁 Probleme je što volim gurmanske ,orijentalne ,vanila i vanila ,i onda se uvek hvatam za isto. Od novijih sam uzela D&G Devotion ,Born in Roma Intense. Ali mislim da ću sad da se okrenem onima koje ste naveli na početku,Montale i Mancera.
2024 02 06
Ako ste top riba, sexy .. i isticete svoje obline i jako socno ih nosite ...i jako dobro ce vam stajati 332 ekonomik 😁inace jako odbojan jer ga svi nose .. ali ozbiljno kako dobro prilici "pojedinim osobama " jake zene vole jak parfem ali moraju tako i da izgledaju !!!
2024 02 07
> MojMaliKutakNS: > > jacaikaja: > > L’interdit rouge ultime je dosta nežniji od prethodnog, meni lično je slabija neznija varijanta. Od Verset ako nadjes testere, probaj kopije Narcisa- For her edt- je Andrea For her; i bele kockice edp je Vivian, kao i kopiju Libre- Preziose. Kući imam ova dva Narcisa i stvarno su Verset dobro odradili. Verset Rouge je bas postojan i dopadljiv, mada mi nije bas kao Hypnotic Poison. I ja imam problem da mi dosadi parfem, neke sam ponovila i shvatila da mi nisu potrebni, a i stalno izlaze novi > Od L'interdit imam samo EDP,ostalo mi ne odg ,od Narcisa mi se ništa ne sviđa sem Poudre-a,a Good girl,LVEB,Black opium,Candy to ja vise na sebe ne mogu da stavim 😁 > Probleme je što volim gurmanske ,orijentalne ,vanila i vanila ,i onda se uvek hvatam za isto. > Od novijih sam uzela D&G Devotion ,Born in Roma Intense. > Ali mislim da ću sad da se okrenem onima koje ste naveli na početku,Montale i Mancera. Onda najbolje mozda da uzmeš po dekant spomenutog Mancera Aoud Vanille i Chocolate Greedy, da ti ne traje deceniju cela bočica. Meni se čini da bih ovaj drugi više koristila, uglavnom osecaju nutelu, nije presladak, meni je mirisao na neki dobar kapucino sa ukusom čokolade i lešnika, spominju i jafu, tj čokoladu i pomorandzu, ja pomorandzu nisam osetila. Njega sam probala na koži i trajao je ceo dan uz izuzetnu projekciju, a ovaj sto sam kupila- na papiricu, koji je mirisao danima, tako da su oba bas intenzivna. Greedy sam osetila u jednoj velikoj radnji, kroz celu prostoriju je dopirao orijentalni prijatni miris i jedva sam detektovala sa koga, a nosio ga je stariji muškarac. Meni L’interdit edp i Alien goddess Intense ne odgovaraju bas, zbog nekog sastojka, pa u skladu s tim da Aoud Vanille slabo koristim, mozda tebi bude top, bas je zasićen i topao sa divnom vanilom, a nije agresivan, već isijava satima lagano
2024 02 07
> jacaikaja: > > MojMaliKutakNS: > > > jacaikaja: > > > L’interdit rouge ultime je dosta nežniji od prethodnog, meni lično je slabija neznija varijanta. Od Verset ako nadjes testere, probaj kopije Narcisa- For her edt- je Andrea For her; i bele kockice edp je Vivian, kao i kopiju Libre- Preziose. Kući imam ova dva Narcisa i stvarno su Verset dobro odradili. Verset Rouge je bas postojan i dopadljiv, mada mi nije bas kao Hypnotic Poison. I ja imam problem da mi dosadi parfem, neke sam ponovila i shvatila da mi nisu potrebni, a i stalno izlaze novi > > Od L'interdit imam samo EDP,ostalo mi ne odg ,od Narcisa mi se ništa ne sviđa sem Poudre-a,a Good girl,LVEB,Black opium,Candy to ja vise na sebe ne mogu da stavim 😁 > > Probleme je što volim gurmanske ,orijentalne ,vanila i vanila ,i onda se uvek hvatam za isto. > > Od novijih sam uzela D&G Devotion ,Born in Roma Intense. > > Ali mislim da ću sad da se okrenem onima koje ste naveli na početku,Montale i Mancera. > Onda najbolje mozda da uzmeš po dekant spomenutog Mancera Aoud Vanille i Chocolate Greedy, da ti ne traje deceniju cela bočica. Meni se čini da bih ovaj drugi više koristila, uglavnom osecaju nutelu, nije presladak, meni je mirisao na neki dobar kapucino sa ukusom čokolade i lešnika, spominju i jafu, tj čokoladu i pomorandzu, ja pomorandzu nisam osetila. Njega sam probala na koži i trajao je ceo dan uz izuzetnu projekciju, a ovaj sto sam kupila- na papiricu, koji je mirisao danima, tako da su oba bas intenzivna. Greedy sam osetila u jednoj velikoj radnji, kroz celu prostoriju je dopirao orijentalni prijatni miris i jedva sam detektovala sa koga, a nosio ga je stariji muškarac. Meni L’interdit edp i Alien goddess Intense ne odgovaraju bas, zbog nekog sastojka, pa u skladu s tim da Aoud Vanille slabo koristim, mozda tebi bude top, bas je zasićen i topao sa divnom vanilom, a nije agresivan, već isijava satima lagano Zapisano ✓ Hvala puno!🤗
2024 02 07
> NiiiFragrance: > Ako ste top riba, sexy .. i isticete svoje obline i jako socno ih nosite ...i jako dobro ce vam stajati 332 ekonomik 😁inace jako odbojan jer ga svi nose .. ali ozbiljno kako dobro prilici "pojedinim osobama " jake zene vole jak parfem ali moraju tako i da izgledaju !!! Konačno neki komentar da se nasmejem, onako iskren i sočan i pravo parfemoljubski kako priliči temi 💘 Od jakih i postojanih i to ozbiljno postojanih što imam i volim a da su drogerijski: Tresor Lancome, taj mi je statement i evo da nije teme ne bih se setila da ga celu zimu prsnula nisam ali nije bila prilika a za posao i svaki dan nije na meni, nikako. I reformulisan je i dalje Tresor, 30 ml mi traje po 3 do 4 god. Escada Magnetism, pravi gurmanluk, a ubice su Kenzo Jungle slon i Cacharel Lou Lou. I Chopard Cašmir je trovač. Sve neke retrice, ali tako je kako je ☺️
2024 02 07
A plačem jer se više ne proizvodi Trussardi Python za žene. Uvek se iskukam na ovako nekoj temi povodom toga. Njega osetiš na odeći i nakon što odeću opereš... Ako neko ima od keve, babe ili strine, makar 5 ml, kupujem!
2024 02 07
Magnetism sam imala ,nismo se pronasli ☺️ A ostale što kažete je nemoguće naći. A ima tu i nostalgije... Moj prvi kupljen parfem je bio JPG Classique ,ne koristim ga često ali uvek će imati to nesto da mu se vratim.
2024 02 07
> srebrna: > A plačem jer se više ne proizvodi Trussardi Python za žene. > Uvek se iskukam na ovako nekoj temi povodom toga. > Njega osetiš na odeći i nakon što odeću opereš... > Ako neko ima od keve, babe ili strine, makar 5 ml, kupujem! Ja sam ga prodala prosle godine bilo je pola bocice sigurno niste videli.
2024 02 07
Meni ovaj sad Magnetism uopšte nije upečatljiv, ni postojan, vidim da neki pišu da je reformulisan i nepostojan. Tresor se može kupiti i to je meni parfem koji uvek mogu da koristim, kao i Lou lou, a ako hocete nešto još intenzivnije, uzmite jeftinu, a kvalitetnu Lolu Alkaloid. Za Tresor varijanta je Volupte- Oscar de La Renta, savršen, da ne kažem identičan, a isto ga je stvarala Sofija Grojsman, kao i socni 360* Perry Ellis, isti pravac parfemske kompozicije, ali ne identičan Tresoru. Sto se tiče vanile, Montale ima veliki izbor na tu temu, ali od mnogih isprobanih mi je najupečatljiviji Roses Vanille, koji je više ruža, nego vanila. Mancera i Montale parfeme radi isti parfemski dizajner, razlika je u bocicama i mililitrazi. Po meni je uvek bolja neprozrna bočica, zbog zaštićenosti samog mirisa, mada vidim da ova *limenka* mnogima smeta, jer ih podseća na dezodorans
2024 02 07
Majami, ja sam od Vas kupila sa prijateljicom parfeme jednom prilikom, dosta komada. Ona Byrsa Valentine Palomba je toliko intenzivna, da je jedan spric sasvim dovoljan i meni na debelom minusu 😄 Tako da eto još jednog bas bas intenzivnog parfema. Uz to smo bili jako zadovoljni kupovinom, a ja posebno informacijama s Vaše strane o mnogim parfemima koje nisam mogla da isprobam, a nema ih ovde u parfimerijama ili se vise ne proizvode. Eto i preporuke od mene za prodavca parfema na sajtu i dobrog poznavaoca istih 🥰
2024 02 07
> jacaikaja: > Majami, ja sam od Vas kupila sa prijateljicom parfeme jednom prilikom, dosta komada. Ona Byrsa Valentine Palomba je toliko intenzivna, da je jedan spric sasvim dovoljan i meni na debelom minusu 😄 Tako da eto još jednog bas bas intenzivnog parfema. Uz to smo bili jako zadovoljni kupovinom, a ja posebno informacijama s Vaše strane o mnogim parfemima koje nisam mogla da isprobam, a nema ih ovde u parfimerijama ili se vise ne proizvode. Eto i preporuke od mene za prodavca parfema na sajtu i dobrog poznavaoca istih 🥰 Da secam se vas naravno, ja imam jos jednu Valentinu Palombu za sebe sam ostavila. Kad budem imala malo vremena slikacu vam moje parfemsko carstvo.
2024 02 08
> majami: > Ja sam ga prodala prosle godine bilo je pola bocice sigurno niste videli. :,'( :,'( :,'(
2024 02 08
> MojMaliKutakNS: > Magnetism sam imala ,nismo se pronasli ☺️ > A ostale što kažete je nemoguće naći. > A ima tu i nostalgije... > Moj prvi kupljen parfem je bio JPG Classique ,ne koristim ga često ali uvek će imati to nesto da mu se vratim. Moguce ih je naci. Tresor imas u Jasminu u redovnoj ponudi, nimalo jeftin, retko na akciji, L Elephant imas na netu, Lou Lou sam kupila ovde punu mililitrazu od devojke kojoj se nije dopao, Casmir imas u Liliju... puno toga mozes naci i na Duty free ako putujes i bude bas povoljno, ja sam skoro uzela Burberry Weekend koji mnogo koristim kao dnevni/poslovni parfem za prolece i jesen tad mi se najlepse razvije 100 ml za 50 evra, usput uzela i Cacharel Noa za 30 evra, jos se premisljam, cekam toplo vreme pa da se nadjemo ako moze. Ne bih se slozila za Alkaloid Lolu @jacaikaja, oni jesu izuzetno slicni u gornjim notama ali se razvijaju potpuno drugacije. I donje note su drugacije. Donela mi drugarica kada je isla u Makedoniju, imam ga i nisu isti, Lola je kudikamo sladja. Lou Lou znam cesto da prsnem pred spavanje, ne nosim ga napolje jer bi mi potrovao celu garderobu, ali da se ususkam cela u njega i cebe i zaspim lepo je savrsen, do ujutru ostane samo taj fini, fini puder pa ga prekrijem drugim parfemom. Nisam snob, ali citam komentare probaj ovu i onu kopiju. Zasto? To su kopije. Cim su kopije, nisu original, to nije to i ne moze biti to, nikada. Bolje kupiti Tesori di Oriente, npr. obozavam iako je i meni prejak pa ga prsnem max 3 x u godini dana Royal Oud Dello Yemen (sjajan, jak, postojan, jeftin), tzv. zlatni Tessori, volim i Iris i Daliu od L erbolaria. Ima toliko mnogo izbora. O niche parfemima da ne pricam... To je umetnost. A umetnost kosta :) JPG Classique je imala sestra, kupio joj decko, obozavala sam da joj maznem pred neki koncert pa kada je buka a neko razgovara sa tobom dobijes lep kompliment :)
2024 02 08