Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za jak i postojan parfem

@srebrna U vezi sa Kenzo Jungle L' Elephant, ja sam gledala po netu i @jacaikaja mi je prosledila gde moze da se kupi, ali ja i dalje nisam ubedjena da su to originali. Te internet parfimerije mi uopste ne ulivaju poverenje, da li imate iskustva sa kupovinom preko njih?
2024 02 08
Prvo, nemoj da mi persiras, nismo na poslovnom sastanku nego na forumu :) Da, kupila sam slona pre jedno 3 ili 4 god, ne mogu da nadjem sajt, jacaikaja ga je negde spominjala da ne rade vise, setice se ona. Imao je mali prozor za pretragu...
2024 02 08
Vidim da ima sada nekih drugih sajtova, ovde... www.originalniparfemi.rs/parfemska-voda/633-kenzo-jungle-l-elephant-633/ Nisam tamo uzela, zaboravila sam kako se zove sajt, savrsen je, trajace mi 15 god jer truje i niko ga ne podnosi osim mene x-)
2024 02 08
Ok, onda cemo na "ti" :") Ona rece "Coco parfimerija", ja sad gledam i na kupujem prodajem, ima ih nekoliko prodavaca svi sa 150, 300, 1000 ocena, ali opet i onaj sto sam ovde kupila, clanica je imala 800 utisaka pa je "izlapeo". Ne baca mi se opet novac, pa sad "studiram" sve moguce prodavce dok ne izaberem nekog. Ja sam ga kupovala mami u Duty Free-u do pre 4 godine, letos kad sam bila, devojka koja radi na parfemima mi je rekla "Nikad cula za to" :')
2024 02 08
Dior Addict ubica Ako zeli neko da menja za nesto nek se javi
2024 02 08
Naravno da cemo na ti, off od teme ali mi je hit persiranje na forumu, mozda i kao lakeji da se obucemo :) salim se, ne zameri :) forum, caskamo!!!! Sta se MK tice, sama sam ovde prodala dosta promasenih parfema i kupila/menjala puno. Moja iskustva su upravo govorila da su mi najbolje kupovine bile od osoba koje su ili promasile as myself ili imaju neku ponudu do max 3 strane, parfemoljupci. Ovi sto valjalju preko 3 pa i 10 strana parfema mislim da umeju da nabodu poneki original "iz Beč, iz Nemačku", a da ostalo samo pretacu u original flajke sa vecim ili manjim uspehom. Ogromna je steta nastala pre jedno 2 god. kada su nam zabranili prodaju i menjazu dekanta. Mnogo pravih clanica koje su zaista zivele parfemski zivot je tada otislo sa sajta i nisu se vratile. Saskabg je o tome pisala i pisala i nista, pa ako naleti na temu, saljem kiss :* Ne znam sta da ti kazem za slona. Probaj pa prezali ili se stalno oglasavaj, 1 nedeljno u trazim. Ja ga cuvam.
2024 02 08
Dior Addict više nije ubica, bar meni, a Kenzo Jungle takodje nije više ubica. To sto imate od ranije, čuvajte. Coco parfemi su imali drugi sajt, tako pisaše neke članice, Iris mu je bio naziv, tu sam kupovala parfeme, identične mojim ostacima, pa mogu da tvrdim da je Iris bio proveren. Na sajtu Kupujemprodajem prodaje dosta njih originale, članovi sa parfemima i imaju bar 500 pozitivnih utisaka
2024 02 08
> jacaikaja: > Dior Addict više nije ubica, bar meni, a Kenzo Jungle takodje nije više ubica. To sto imate od ranije, čuvajte. Coco parfemi su imali drugi sajt, tako pisaše neke članice, Iris mu je bio naziv, tu sam kupovala parfeme, identične mojim ostacima, pa mogu da tvrdim da je Iris bio proveren. Na sajtu Kupujemprodajem prodaje dosta njih originale, članovi sa parfemima i imaju bar 500 pozitivnih utisaka Moj je stari Addict.
2024 02 08
Daaaa, Iris, bravo! Malo prozorce za pretragu i kupis! Pisala si negde bila, ja sam samo tada tamo kupila.
2024 02 08
@Srebrna 🤣🤣 Baš lakeji, jeste malo bzv to persiranje, realno. Ja iskreno imam naviku da persiram, i u Inboxu tako, pa onda nekad šaltam sa Vi na Ti 🤣 Mada obično posle neke malo duže konverzacije kad se ovako dopisujemo dugo na forumu i ja predjem na "Ti" jer tad kao znam osobu 😊 Izvagaću onda taj coco I ovih par na KP, pa kad kupim javljam utiske. A realno, slon je i dalje ubica, možda ne kao originalna formula, ali npr. meni koža kao da jede parfeme, nijedan mi nije nešto postojan osim tog Slona. Bukvalno samo kad naprskam osetim i to je to. Pre neki dan sam stavila slona i ušla u Ideu da pazarim i samu sebe sam ugušila 🤣
2024 02 08
Sad se setih, bila je jedna mala parfimerija u BG-u na Cvetnom Trgu, I tamo sam ga uvek kupovala, ali nisam bila sigurno 10 godina, ne znam ni da li još uvek radi. Idem sutra svakako pa ću pogledati.
2024 02 08
Javi ako imaju u magacinu pa da 1 ide u mrak u ormar. Trazi i proviziju, nema frke, placam. Bajdvej u inboxu sam uvek Vi ako je prodaja, to je poslovno, to je normalno. Na forumu gotovo nikad, ovde valjda pricamo.
2024 02 08
Ima Tresor,Casmir,Addict,ali ne mogu vise ni da primirisem. :s Mislila sam na Jungle i Lou Lou,kojih nema svuda da se kupi a ni da se proba. Jer nisam iskreno do sad kupovala preko sajtova,istog sam misljenja kao Her_fashion,nemam poverenja. A kupovina ovde...slažem se,ali treba pogoditi. A ni sa dekantima nemam iskustvo,a često sam preko i volim da isprobavam parfem u parfimeriji na listicu,na ruci na odeći i to neko vreme ,i ako me ubedi da je to to kupujem. Mada tek mogu da ocenim da li mi lezi kada počnem da ga koristim. Ali mi je počelo bas smetati to sto nemaju tu jačinu I dugotrajnost koja meni treba ,pa otuda i tema. Skoro sam u Jasminu uz kupovinu dobila sample D&G The only one intense ,I bila sam u fazonu bolje da sam njega kupila x-) Ali vidim da nije toliko jak i postojan ,i to me onda obeshrabri za kupovinu iako mi se sam miris bas svidja.
2024 02 09
Radailic- Sto se tiče Vaseg Addicta, po kodu moze biti 2021 ili 2011, ako je 2011, trebalo bi da je intenzivniji. Ja imam iz 2022 i moj utisak je da nije bas, mada moju ćerku sa mene guši. Ja nisam merodavna po pitanju intenziteta, dok ne počne mene da guši parfem, a to retko bude, pa se oslanjam i na sud drugih 😅 Tako da zanemarite i moj utisak za slonče, tetka ga je pohvalila 😄 Za Poudre je još u dvorištu rekla- Ala mirises. Srebrna- Lola nema kasniju fazu kao Lou lou, ali pocetak je dobar i traje, za one koji nisu zaludjeni parfemima je odlican, jer je kvalitetan, ne ide u *muka mi je* varijantu (ukoliko vam odgovara početna faza), sto se često dogadja sa Zara, Avon, Oriflame, Defacto, Koton itd. Zato predlažem neke povoljne parfeme za probu, jer mnogi traže dobru jeftiniju varijantu. Duty free shop je idealan kad putujete, jer ima super ponuda od 30,40 evra. Često se zalepim za nešto sto ne nadjem tamo na snizenju, ali nadjem na Kupujemprodajem povoljnije. Majami, volela bih da vidim tu Vašu kolekciju 😍
2024 02 09
2011 je moj Addict, ne skida se cep. Na novijim se skida cep Prejak je, gusi me.
2024 02 09
1 2 3