Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Losa saradnja, u FAQ pise da otvorim novu temu

> emilyy: > Negde smo već čitali o toj Bg-shopping, podsetite me gde? 🤔 Jel neko pomenuo da je ta clanica cudna? Da za vreme korone nije izlazila iz kuce, da voli parfeme, i da otvara nove naloge? Ili sam pomesala nesto?
2024 02 17
….i da nije sigurna u originalnost parfema, ali to ne krije. Jeste, to je to! 😆 Čini mi se da je baš Jacaikaja pisala o tome.🤔
2024 02 17
> ubavkam: > > emilyy: > > Negde smo već čitali o toj Bg-shopping, podsetite me gde? 🤔 > Jel neko pomenuo da je ta clanica cudna? Da za vreme korone nije izlazila iz kuce, da voli parfeme, i da otvara nove naloge? Ili sam pomesala nesto? Bila je jedna koja je blokirana zbog uvaljivanja fejk parfema. Ako je to Strum(p)feta
2024 02 17
Nije to ta, ovu uvek nadjem po nick-u. Čudna je, imam utisak da nije u nameri da prevari, ali uvek dobije 2,3 negativna i onda otvara novi profil. I njoj uvaljuju, pa ona prosledjuje dalje, uvek ostavi pozitivan prodavcu. Kad je pitate za redom par puta da li je poslala parfem ili sto nije, uvredi se, pa neće ni da šalje, nekad vrati pare, nekad ipak pošalje parfem, a izgleda je počela i da ne šalje ništa. Mada bih proverila da nije u bolnici mozda, mislim da ima neki opsesivni problem
2024 02 17
> ubavkam: > > emilyy: > > Negde smo već čitali o toj Bg-shopping, podsetite me gde? 🤔 > Jel neko pomenuo da je ta clanica cudna? Da za vreme korone nije izlazila iz kuce, da voli parfeme, i da otvara nove naloge? Ili sam pomesala nesto? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4feed6c9a829ac0f92d99e539094a8fc.jpg)
2024 02 17
auu, ja sam sarađivala sa bg-shopping, dobila sam original, sve prošlo ok. koji su joj stari profili? da nije i andjeobg ona?
2024 02 17
> Her_Fashion: > BTW vezano za onu drugu temu, poručila sam i na KP novo slonče pa ti javljam utiske ako odlučiš da kupuješ (čekam da stigne do 22.) Odlicno, trazi test period uz kaparu i budi pametna da te opet ne odrade za 9500, prvo proveri flasicu ako je okej, okej i ako ti slon traje na tebi preko 12 h da ga sama osetis mimo okoline u redu je, posle toga jos neko vreme bez okoline sama isto u redu i ako ti i nakon 2 dana dodje kao lagani lagani podsecaj na njega onaj predivan topao osecaj smiraja kada si skroz i zaboravila na njega a da nisi prala kosu, to je to, vintidzica slon. Srecno, ja no way da kupujem tako, opekla se, naucila. Bio je dug period kada ovde smo menjale svasta pa ti clanice posalju dekante pa sam i dobila vintidzicu Tesor Lancome i svakave niche ali to je aorist i steta sto je tako, svasta se moglo isprobati i izmenjati iz srca. Srecno u traganju!
2024 02 17
> EsBeBe: > auu, ja sam sarađivala sa bg-shopping, dobila sam original, sve prošlo ok. koji su joj stari profili? da nije i andjeobg ona? Ona uvek ima neki shop u nick-u, a stavlja i bg, pa razne varijacije postoje, imala je bar 5,6 profila. Meni je prvi put uvalila uvaljeni, pa poslala drugi *malo jedva*, a sledeći put sam kupila super parfem, koji mi je sad omiljeni. Kad parfem hvali u oglasu, onda je original, kad nije sigurna šta ima, skrta je na recima
2024 02 17
> Her_Fashion: > > ubavkam: > > > emilyy: > > > Negde smo već čitali o toj Bg-shopping, podsetite me gde? 🤔 > > Jel neko pomenuo da je ta clanica cudna? Da za vreme korone nije izlazila iz kuce, da voli parfeme, i da otvara nove naloge? Ili sam pomesala nesto? > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4feed6c9a829ac0f92d99e539094a8fc.jpg) @jacaikaja Brt kakva psihoanaliza sa sve dijagnozama i situacijom na sajtu. U najmanju ruku ovo je nepouzdan clan sa kojim ne samo ti nego vi saradjujete vise puta, je l tu ima neka realna ocena ili je to super clanica :) A i dobro je da nas obavestis od koga kupuje dopunjene flasice, posto smo sve ispravne, da se zna! Posle mafije, mafija, jaoooooo souuuu program i tamni vilajeti. Pa ova tema se bas razvila, ko bi rekao.
2024 02 17
> EsBeBe: > > IvaJe84: > > > Her_Fashion: > > > Tehnički, to vređanje članova nije dozvoljeno. S druge strane, poruke poslate van samog sajta (sms, viber itd.) se uglavnom ne uzimaju u obzir od strane Admina, barem tako piše u jednoj od tema. > > > Ne znam šta želite da postignete prijavom, s obzirom da Vam je novac vraćen? > > > Mislim da je negativan utisak dovoljan, i da Admini neće ništa uraditi povodom ovoga iz gore navedenih razloga. > > A sta kada je nesto placeno i ta osoba je jednostavno prestala da se javlja? u pitanju je BG-shoping, za koju mi je receno da ima vise naloga (verovatno zato naj nalog vise nikada nije online) U pitanju je SnezanaGrlici iz Zemuna. Pazite je se svi. Salje pokvarene predmete ili pokrade (iskreno ne znam sta je gore) > > Usput- kako mogu da otvorim temu na forumu da obavestim ljude da navede i ocigledno njena drugarica, sa kojom nisam ni imala kupo-prodajnu transakciju, me je bukvalno ispljuvala u recenziji??? Bukvalno sta nije u redu sa svim tim bolesnim ljudim, osim sto su ozbiljno oboleli mentalno > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d0254ce16e9089f2da27b8476f3451c2.jpg) vi'te ovo rozLo dugme, kliknete na njega i dogodi se magija. > btw, jedva čekam temu, ovo je za ozbiljnu analizu. 8-) Zbog tebe treba da se uvedu lajkovi ili reakcije na poruke na forumu.. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭😭😭😭😭😭
2024 02 17
:") volim da šibam, ali volim i da pripomognem katkad. o:)
2024 02 17
> Her_Fashion: > > ubavkam: > > > emilyy: > > > Negde smo već čitali o toj Bg-shopping, podsetite me gde? 🤔 > > Jel neko pomenuo da je ta clanica cudna? Da za vreme korone nije izlazila iz kuce, da voli parfeme, i da otvara nove naloge? Ili sam pomesala nesto? > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4feed6c9a829ac0f92d99e539094a8fc.jpg) Hvala, Her_Fashion, da, to je ta tema. 😊 @srebrna, razvila se tema, jer se glavni akteri ove teme ne javljaju, @majami ne odgovara na tvoje pitanje, pa dok se @Iva ne snadje da otvori novu temu, kako joj je @EsBeBe pokazala, ćaskamo na ovoj. 😆
2024 02 17
Srebrna, obradovacu te informacijama i mimo psihoanalize 🥳 kupila je od jedne članice sa bas mnogo pozitivnih ocena parfem koji je meni uvalila, tipa- clanica sa firmiranim polovnim tasnama, cipelama i mnogo predmeta.. i denuo se taj dopunjeni rakijom, pa joj je kao kupac dotična ostavila pozitivan utisak. Naravno, nije mi potvrdila, ali se u isto vreme nalazio kod jedne, pa kod druge, pa utisak nadjem. I da- ona nije parfem mafija, ona radi solo 🤩 E, sad, ako te ne mrzi, istrazuj tipa Šanelguči ili kako je već upisana, ne tvrdim da je tačno ta, tad je imala 500,600 utisaka.
2024 02 18
Ne mogu, nemam ti kad, cekam da se oglase glavni akteri ove sage, ako se uopste oglase. Gotovi su praznici, od sutra se opet radi tako da necu imati vremena da se bavim parfem mafijom ni MK a pitanje je vise bilo koja je to clanica koja nekad proda ispravan a nekada neispravan parfem, pali/gasi naloge i zasto niko nikada nije na nju upozorio a u najvece se pise o njoj gde je najmanje vazno sta je ona radila u doba korone i da li voli ili ne voli da napusta objekat stanovanja i koje zdravstvene probleme i dijagnoze ima ili nema. Da li je i ona divna clanica, divna saradnja ili je mozda nekada realno ocenjena na tim nalozima koje je imala? Clanice se ispolomise da nanovo objavljuju novo-otvorene naloge prevaranata sa garderobom, Monama, Zarama a ova gdja dakle sve vreme ispod zita prolazi i vara parfemima kojima su i nju prevarili ali, eto, posalje i poneki dobar i to se dakle, zna a ne govori se nego se ovako provuce na temi koja nije o tome. To mi nije jasno.
2024 02 18
Otvarale su se teme, kako nisu, samo nisi ispratila, vraćala je novac
2024 02 18
1 2 ... 5 6 7 8 9