Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Losa saradnja, u FAQ pise da otvorim novu temu

> jacaikaja: > Her Fashion, ne mogu da iznosim detalje, admini neka proveravaju multi profile. Šta znaci kad dodje novi član i spominje drugog prodavca sa ovog sajta kao podobnog, dok napada dotičnu clanicu, a taj isti spominjani prodavac je kupovao od članice Majami parfeme i nije zeleo da joj ostavi utiske pri saradnjama?! Meni je Vukašin pisao u Inbox pre nego što je ovo eskaliralo, vezano za slonče. Dao mi je preporuke ne samo za tog Ilketa već i za neke totalno nepovezane ljude van ovog sajta, nekakve FB grupe, KP i slično. Iskreno, meni deluje da je čovek jednostavno ljubitelj parfema i da se oni svi međusobno znaju i trguju I mislim da to što ga je pomenuo ne znači apsolutno ništa. Možda grešim, ali eto, takav dojam ostavlja. Inače sam od Ilketa poručila Slonče, I još napisala preporuka od Vukašina i čovek je maksimalno iskulirao.(Da je multi vrv da bi sam sebe uzdizao, bar prokomentarisao nešto tipa "A da, Vukašin, super lik", bilo šta)
2024 02 17
Zaista, najobjektivnije moguće, mislim da se ovde ništa ustvari ni ne dešava. A što se tiče Ilketa i Majami, to je već pitanje za njega. Ali stvarno mislim da Vukašin nema veze sa tim.
2024 02 17
> DzoDzo: > U krajnjem, sto bi neko izneo podatke prodavca koji je VRATIO novac, pritom je stari clan sa skoro 400 saradnji? > Ocigledno je nekom bitno da clanicu prodavca ukalja u ovome, samo izgleda nije ocekivao da ce imati podeljene reakcije oko situacije. > Moze svako da iznese misljenje, nikom nije zabranjeno da misli, ali vrlo je bitno znati i za te parfem mafija momente na sajtu i to vrlo moze da promeni samo glediste na situaciju ko to zna. Već sam odgovorila na ovo donekle u "eseju", ali samo da dodam. Mislim da je iznošenje podataka bilo slučajno, jer je samo postavio screenshotove poruka, u kojim su između ostalog bili i podaci. Moguće da je hteo da "ukalja" obraz članice zbog uvreda koje mu je uputila. Realno gledajući, iako je vraćen novac, ako te neko naziva "jajarom" i ostalo nakon toga, onda je to loša saradnja. Lično, ne bih se bavila time i ostavljala negativan jer me mrzi. Ali mogu da shvatim da bi neko odreagovao na ovaj način, sujeta je čudo, a svi znamo da je muška sujeta priča za sebe. Slažem se za deo o "parfem mafiji", i realno donekle mi je ta priča "uzdrmala" stav, samo sam htela da objasnim @jacaikaja da ne mislim da je to jedini mogući kontekst u celoj priči i da postoji i drugi ugao. Pa treba sagledati iz oba, a ne samo reći "Nisi bila tu, nemaš pravo na mišljenje". I dalje mislim da su oba scenarija vrlo moguća, ali naginjem ka ovom gde je u pitanju "sujeta i slučajnost".
2024 02 17
Ja sam sa Ilketom imala dve saradnje, oba puta sam kupovala parfeme i bila zadovoljna. Ostavila sam mu utisak za drugu saradnju, ali on meni nije. I Majami rece da joj on nije ostavio utisak. Bilo mi je cudno, pa sam i ja obrisala svoj. Za prvu saradnju se ne secam da li smo razmenili utiske.
2024 02 17
> Her_Fashion: > > > Već sam odgovorila na ovo donekle u "eseju", ali samo da dodam. > Mislim da je iznošenje podataka bilo slučajno, jer je samo postavio screenshotove poruka, u kojim su između ostalog bili i podaci. > Moguće da je hteo da "ukalja" obraz članice zbog uvreda koje mu je uputila. Realno gledajući, iako je vraćen novac, ako te neko naziva "jajarom" i ostalo nakon toga, onda je to loša saradnja. Lično, ne bih se bavila time i ostavljala negativan jer me mrzi. Ali mogu da shvatim da bi neko odreagovao na ovaj način, sujeta je čudo, a svi znamo da je muška sujeta priča za sebe. Khm, kad je nesto slucajno i kada se to i kaze, onda se odmah uradi edit, a ne posle pozivanja na sluzbena lica. ;) Generalno, zadovoljna sam resenjem, clanici je obrisan negativan, jer i nema razloga da stoji s obzirom da je izvrsila reklamaciju u vidu vracanja novca, a ubuduce naravoucenije, da snima sta salje sa sve procesom pakovanja, bukvalno snimak u detalje. Lepa pakovanja samo onima koji su joj u mislima lepi unapred, ostalima uredno i to je to.
2024 02 17
Što ste se nakačile na devojku kao neke hijene, ne razumem zaista, sve što je napisala je u pravu. Her_Fashion, ne razumem šta imaš da se pravdaš bilo kome pišeš traktate, pa još i iznosiš detalje iz privatne prepiske i šta si od koga poručila, OMG gde ode ova tema a glavni akteri se češkaju i glume svemirce...
2024 02 17
> srebrna: > Što ste se nakačile na devojku kao neke hijene, ne razumem zaista, sve što je napisala je u pravu. > Her_Fashion, ne razumem šta imaš da se pravdaš bilo kome pišeš traktate, pa još i iznosiš detalje iz privatne prepiske i šta si od koga poručila, OMG gde ode ova tema a glavni akteri se češkaju i glume svemirce... Ne Srebrna ne ceskam se, upravo sam se vratila iz grada, clanica je kupila dva parfema, samo mi je problem sto nam je to cetvrta ili peta saradnja zbog utisaka cisto da se vidi.
2024 02 17
Super, bas si dugo bila u gradu, jedno 2-3 dana, after ovo ono, malo pijaca, ali mi je drago sto si se javila konacno da se malo samoreklamiras, 4. Ili peta saradnja za parfeme. Pa posto si resila da nisi svemirac, mozda objasnis ovo? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7ee7880a75d6ef54114bfbd78fc312e5.jpg) Zaokruzeno, nije tvoj? A realno ne moras nista jer tema vise nije o tebi, obrisana ti negativna nego je sada tema da se stare clanice lose ponasaju prema novim. Kiss, ubuduce slikaj sve
2024 02 17
> srebrna: > Her_Fashion, ne razumem šta imaš da se pravdaš bilo kome pišeš traktate, pa još i iznosiš detalje iz privatne prepiske i šta si od koga poručila, OMG gde ode ova tema a glavni akteri se češkaju i glume svemirce... Iskreno da ti kažem, ne razumem ni ja što mi je trebalo da se raspisujem na 5 strana. Ne volim da ostanem nedorečena, a nije mi bila namera da se pravdam bilo kome već da odbranim svoj stav. Ustvari, da odbranim pravo da imam stav I nezavisnu misao jer mi je dirketno rečeno da to ne treba da imam. Što se tiče iznošenja privatne konverzacije itd, nisam morala, ali eto relevantno je za temu i ide u prilog mom mišljenju o istoj. Na kraju će još da ispadne da je Vukašin Ilke, a da sam ja baba tetka od Ilketove zaove, pa me plaća vintage slonovima da se "zalažem" po forumu za njega. 😂 BTW vezano za onu drugu temu, poručila sam i na KP novo slonče pa ti javljam utiske ako odlučiš da kupuješ (čekam da stigne do 22.)
2024 02 17
Ma jok, ti si od zaovinog deteta kumica, mlada si za baba tetku. Baš bih volela da mi majami odgovori na poruku kako parfem nije njen (nije naše, nasli smo!), ali no way, Jose, mozda se drugi svemirac ukljuci, Vukasin da razjasni kako to parfem nije njen posto je taj deo bio ocigledno audio... posto je vec cela tema agent Bond 007. Elem i svima za nauk, nikada kupiti vintage parfem online od prodavaca i preprodavaca bez licne provere. Slazem se sa Dzo da su citava mafija a sta se mene tice sve je samo muljaza, vintage parfem mozete poznati nosom samo ako ste ga vec imali a to sto pisete kao + za sve njih sto odmah vrate novac, pa da znam da mi prskalica radi, da sam sve poslala kako treba a ne bi bilo sile da me neko ubedi u suprotno, sanse ne bi bilo. Kako ne shvatate da svi oni pa i sto je Vukasin rekao za tog Ilketa odmah vrate novac, bez pogovora kao i majami sto je... I ona i taj Ilke i xxx njih valjaju, muljaju, pretacu i stacu i jesu teska mafija jer vintage parfem moze znati samo onaj koji ga je imao, koristio ili ga je imala njegova/njena mama, baba, nastavnica, tetka pa su ga nekada osetili, pomirisali i onda nema zabune. U original flasice se toce kopije na angro. Prazne se prodaju i ovde i svuda. Naravno, provuce se i poneki original ponekada ali od 100 posto ponude, 80 posto su kopije iz tocionica. Trosite nove formule, najskreniji savet a flasice ko voli moze i sam da skuplja.
2024 02 17
rekoh i ja da mi se čini da fale neki delovi u tom razgovoru koji je vukašin okačio, ali to više nije ni važno. ovo je otišlo predaleko, nepotrebno, i tema je za katanac.
2024 02 17
> Her_Fashion: > Tehnički, to vređanje članova nije dozvoljeno. S druge strane, poruke poslate van samog sajta (sms, viber itd.) se uglavnom ne uzimaju u obzir od strane Admina, barem tako piše u jednoj od tema. > Ne znam šta želite da postignete prijavom, s obzirom da Vam je novac vraćen? > Mislim da je negativan utisak dovoljan, i da Admini neće ništa uraditi povodom ovoga iz gore navedenih razloga. A sta kada je nesto placeno i ta osoba je jednostavno prestala da se javlja? u pitanju je BG-shoping, za koju mi je receno da ima vise naloga (verovatno zato naj nalog vise nikada nije online) U pitanju je SnezanaGrlici iz Zemuna. Pazite je se svi. Salje pokvarene predmete ili pokrade (iskreno ne znam sta je gore) Usput- kako mogu da otvorim temu na forumu da obavestim ljude da navede i ocigledno njena drugarica, sa kojom nisam ni imala kupo-prodajnu transakciju, me je bukvalno ispljuvala u recenziji??? Bukvalno sta nije u redu sa svim tim bolesnim ljudim, osim sto su ozbiljno oboleli mentalno
2024 02 17
> IvaJe84: > > Her_Fashion: > > Tehnički, to vređanje članova nije dozvoljeno. S druge strane, poruke poslate van samog sajta (sms, viber itd.) se uglavnom ne uzimaju u obzir od strane Admina, barem tako piše u jednoj od tema. > > Ne znam šta želite da postignete prijavom, s obzirom da Vam je novac vraćen? > > Mislim da je negativan utisak dovoljan, i da Admini neće ništa uraditi povodom ovoga iz gore navedenih razloga. > A sta kada je nesto placeno i ta osoba je jednostavno prestala da se javlja? u pitanju je BG-shoping, za koju mi je receno da ima vise naloga (verovatno zato naj nalog vise nikada nije online) U pitanju je SnezanaGrlici iz Zemuna. Pazite je se svi. Salje pokvarene predmete ili pokrade (iskreno ne znam sta je gore) > Usput- kako mogu da otvorim temu na forumu da obavestim ljude da navede i ocigledno njena drugarica, sa kojom nisam ni imala kupo-prodajnu transakciju, me je bukvalno ispljuvala u recenziji??? Bukvalno sta nije u redu sa svim tim bolesnim ljudim, osim sto su ozbiljno oboleli mentalno ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d0254ce16e9089f2da27b8476f3451c2.jpg) vi'te ovo rozLo dugme, kliknete na njega i dogodi se magija. btw, jedva čekam temu, ovo je za ozbiljnu analizu. 8-)
2024 02 17
😂😂😂 SaĆemo na drugi serijal, izvinjavam se svim clanicama kojima smetam, al’ prosto me vuče sto će Esbebe da ucestvuje sa svojim britkim sarkazmom, a ja sam saradjivala sa dotičnom ljubiteljkom parfema čak dva puta na dva njena profila i eto, nekako se osećam pozvanom 😊 Kakva drugarica i koja recenzija?
2024 02 17
Negde smo već čitali o toj Bg-shopping, podsetite me gde? 🤔
2024 02 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9