Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Losa saradnja, u FAQ pise da otvorim novu temu

Srebrna, Wish Chopard novi ima svetliju tečnost, kad odstoji potamni i postane braonkast, imam originalni stariji koji je taman. Tako i većina starijih parfema potamni. Sto se tiče članice Majami, uzela sam jednom više parfema sebi i prijateljici i nikakav problem nije usledio, takodje je veliki poznavalac istih i ne bi sigurno problematične parfeme prodavala. S obzirom da je član Vukašin nov, a iskusno koristi forum i želi da prijavi adminu drugog člana, sto mnogi noviji članovi ne znaju da mogu, čini mi se da i nije nov ovde, a očigledno reklamira drugog clana, pa postoji mogućnost da je samo zeleo da iskoristi prskalicu i zameni mozda samo prskalicu, mozda i celu bočicu. To su neke moje insinuacije, jer sam članicu lično upoznala i vrlo je korektna osoba
2024 02 15
> jacaikaja: > Srebrna, Wish Chopard novi ima svetliju tečnost, kad odstoji potamni i postane braonkast, imam originalni stariji koji je taman. Tako i većina starijih parfema potamni. > Sto se tiče članice Majami, uzela sam jednom više parfema sebi i prijateljici i nikakav problem nije usledio, takodje je veliki poznavalac istih i ne bi sigurno problematične parfeme prodavala. S obzirom da je član Vukašin nov, a iskusno koristi forum i želi da prijavi adminu drugog člana, sto mnogi noviji članovi ne znaju da mogu, čini mi se da i nije nov ovde, a očigledno reklamira drugog clana, pa postoji mogućnost da je samo zeleo da iskoristi prskalicu i zameni mozda samo prskalicu, mozda i celu bočicu. To su neke moje insinuacije, jer sam članicu lično upoznala i vrlo je korektna osoba meni se cini da ste vi bot kojeg je gospodja poslala u manjku licne kognitivne dispozicije. ha ha
2024 02 15
> DzoDzo: > > Milica9933: > > > Jelenas108: > > > greška je što parfem nije vratio u kutiji,niko mu ne bi primio takvu reklamaciju ni u radnji. > > O cemu Vi pricate? Kutija nije od pripadajuceg parfema, vec pakovanje za transport. To sto se njoj dopada, nije njegov problem. > > > Ja sam bacila ambalazu u kojoj mi je dosao predmet koji je izlomila posta i nisu mi uvazili reklamaciju da je lom njihov. ;) > Nebitno sto je bio dzak sa onom podlogom za podove na kljucnim mestima, ali u gram bi sracunali kako je paket primljen, a kako je dosao, tj da li sam mozda ja skrsila predmet ili oni u transportu. > Tako da mi je zbog bacenih najlona propala mogucnost reklamacije. > Gramaza bi u ovom slucaju vrlo objasnila da li je parfem poslat da curi ili ne. > U tumbanju u slanju bi se desilo sigurno nesto, sto ni sada nije iskljuceno da jeste, a to bi se videlo uz pocetnu gramazu tj polaznu i dolaznu. Ako je clan kupac ovo uradio sa takvim razmisljanjem unapred pa bacio zato ambalazu od slanja, vrlo namazano, moram priznati. > Posta bez te kutije ne bi uvazila reklamaciju za moguci lom. Znam iz iskustva da najmanji deo selotejpa sa ambalaze mora da se donese na reklamaciju predmeta. Pa gospodja nije ni Posta ni radnja pa da ne prima reklamacije ako posiljka ne odgovara u gram, vec nepoznavalac parfema koji hoce da mulja i da zaradi, a potom da salje botove u svoju pomoc. Ima 390 pozitivnih ocena prodajuci odecu, a onda pokusava da provuce usput i neki neispravan parfem.
2024 02 15
> jacaikaja: S obzirom da je član Vukašin nov, a iskusno koristi forum i želi da prijavi adminu drugog člana, sto mnogi noviji članovi ne znaju da mogu, čini mi se da i nije nov ovde, a očigledno reklamira drugog clana, pa postoji mogućnost da je samo zeleo da iskoristi prskalicu i zameni mozda samo prskalicu, mozda i celu bočicu. Iskusno koriscenje foruma uglavnom samo ukazuje na informaticku pismenost i iskustvo, generalno. Meni nikakav problem nije bio da se snadjem na sajtu, forumu, da nadjem pravila i ostalo i od samog starta sam koristila forum kao da sam ovde godinama. To sto novi clanovi nemaju pojma o zivotu a kamoli forumu, samo ukazuje na njihov nivo obrazovanja, nista drugo. Iskreno, mislim da je najrealniji scenario ovo sto je @Esbebe napisala: >činjenica je da je majami odmah ponudila povrat novca, takođe verujem da momak nije eksperimentisao sa bočicom. oboje mi deluju kao razumne osobe, bez loših namera. ne znam tačno gde je pošlo po zlu, okačena prepiska nema hronologiju, kao da nedostaju neke poruke. možda će vam zvučati banalano, ali, ja ovde mirišem i jaz generacija. vukašin zvuči prilično opušteno i čini mi se da ne razume zašto je članici majami toliko bitna i kutija i reputacija, a još manje konta zašto je uznemirena kad on smatra da je oštećena strana. tema je otvorena zbog toga što je nazvan jajarom i prevarantom, a prelazi se preko toga da nije ostao dužan, pa je gospođi postavljao dijagnoze, savetovao promenu terapije i objavio lične podatke. u svakom slučaju, smatram da nema prava da joj ostavi negativan utisak, eventualno može neutralan, kao i ona njemu, a tema je za brisanje.
2024 02 15
> Her_Fashion: > > jacaikaja: > S obzirom da je član Vukašin nov, a iskusno koristi forum i želi da prijavi adminu drugog člana, sto mnogi noviji članovi ne znaju da mogu, čini mi se da i nije nov ovde, a očigledno reklamira drugog clana, pa postoji mogućnost da je samo zeleo da iskoristi prskalicu i zameni mozda samo prskalicu, mozda i celu bočicu. > Iskusno koriscenje foruma uglavnom samo ukazuje na informaticku pismenost i iskustvo, generalno. Meni nikakav problem nije bio da se snadjem na sajtu, forumu, da nadjem pravila i ostalo i od samog starta sam koristila forum kao da sam ovde godinama. To sto novi clanovi nemaju pojma o zivotu a kamoli forumu, samo ukazuje na njihov nivo obrazovanja, nista drugo. Bravo.
2024 02 15
Druga stvar je sto novi članovi ne otvaraju teme da su prevareni ako nisu, a to ne rade ni stariji članovi, tj članice, jer je ovo sajt na kom su 99,9% žene. Ovo mu generalno dodje kao problem povredjene sujete, jer parfem je vratio i dobio novac nazad. Naravno da je tema bespotrebna, kao i negativni utisci. Pismenost i inteligencija, izmedju ostalog, uslovljavaju i logičke sposobnosti da pojedinac shvati da i on gresi, ako je uputio pogrdne reči, te da u slučaju prihvatanja reklamacije i povrata uplacenog novca, zna da ne treba da se ostavi negativan utisak i otvara javno tema, pogotovo sa iznošenjem ličnih podataka.
2024 02 15
Treca stvar je ko se krije iza ovog novog profila, jer ste u istom gradu- kupac i prodavac i mogli ste da obavite kupoprodaju lično, sto bi bilo logično s obzirom da su u pitanju parfemi i da su vintage, sto iskusnom poznavaocu parfema koji traži i estetiku i miris govori da mozda sprejer slabije radi ili flasica nije u izuzetnom stanju ili je miris izgubio na intenzitetu, jer je parfem stariji i bočica prozirna i samim tim kroz nju prolazi svetlost itd..
2024 02 15
> Vukasin2709002: > > > Pa gospodja nije ni Posta ni radnja pa da ne prima reklamacije ako posiljka ne odgovara u gram, vec nepoznavalac parfema koji hoce da mulja i da zaradi, a potom da salje botove u svoju pomoc. Ima 390 pozitivnih ocena prodajuci odecu, a onda pokusava da provuce usput i neki neispravan parfem. Prvo, mene niko ne saljem niti sam iciji bot. To sto si ocekivao da ti se ide niz dlaku jer si "ostecen", e pa, nisi. Novac si dobio nazad, pitala sam lepo, jel' hoces i bubreg ili sta? Postupila je najispravnije i najkorisnije moguce, cak na svoju stetu. I onda ti dodjes ovde u svom besu da probas da je razvlacis po forumu. Ne moze. Od tih skoro 400 saradnji, naravno da ce se javiti neke clanice koje su saradjivale sa njom kao prodavcem, znamo koliko je korektna zena, koliko izlazi u susret. Naravno da Maja nije ni posta ni radnja i da treba da se manje formalno odradi reklamacija, ali u situaciji u kojoj tvrdis da parfem curi, znaci da bi i paket imao drugaciju gramazu od polazne iz njene poste u odnosu na polaznu gramazu u odnosu na tvoju postu. Za takve situacije je vrlo bitno ne praviti se mutav na pricu o kutiji i dolaznoj ambalazi. Mozda nisi ocekivao da neko i ovo pomene, ali na zenskom si sajtu, pametnije smo nego sto mislis, pogotovo sa pominjanjem drugog clana "konkurencije", jer mi koji smo ovde od pocetka znamo da postoji neka vrsta parfem mafije, znamo ko je bio sve ovde i nestao pod pritiskom drugih i kako se podmecu noge medju tom ekipom, a zapravo najvise napadaju oni koji bocice pune vodicama iz ekonomika ;) Samo istinski pokvarena osoba moze da se bavi time i jos u svojoj pokvarenosti da napada druge clanove koji prodaju zaista originale, jer ocistiti ispravne znaci i gubiti dobru zdravu konkurenciju. ;) Niko nije umeo biti toliko gadan kao neke prodavacice originalnih bocica parfema u koje je iglom aplicirana obojena tecnost izvucena iz ekonomik bocica.
2024 02 16
Ti me zovi botom koliko ti drago, ali ja tvrdim da si pokusao da ogadis ovu divnu zenu na forumu uz lagarije, da lazno bacis sumnju na nju i izdignes svog drugara, cak mozda i sebe. Slazem se oko negativnog utiska, nemas pravo na to, dobio si svoj novac nazad. Za licne podatke bih tuzila na keca, pa da se vidi ko je iza naloga i kakva se tu mreza plete po ovoj prepostenoj zeni. I nemoj izmisljati o tome sta zena prodaje. Dosao juce, a tvrdis da provuce krs parfeme pored odece. E pa, druze folirantu, nije tako. I pozdravi drugara ili sebe u ogledalu koji ima(š) samo parfeme na nalogu.
2024 02 16
Dzo, priča o gramaži svakako ne može sve i da je vraćeno u kutiji u kojoj je poslato jer su poslata dva parfema a jedan je vraćen, gramaža ne bi bila ista a i nije problem u tome nego u prskalici. Cela priča je zamršena, dokaza nema ko je šta radio, možda je ona tako poslala, možda je on manipulisao flašicom, kao što sam već napisala, istinu znaju njih dvoje, svako svoju. Ono što jeste činjenica je da je novac vraćen i da negativna treba da se obriše.
2024 02 16
A vidim da i kod članice i kod famoznog Ilketa nema međusobno razmenjenih ocena a nakupovao se parfema, što implicira da se znaju, nakupovao se i član što isto ukazuje da se znaju sa ovog ili drugih sajtova, tako da mi je sve ovo u najmanju ruku u kompletu čudno. Svakako nema svrhe više trošiti vreme na ovu temu, vi se majami obratite adminu da ukloni negativnu.
2024 02 16
Možda sam ja naivna, ali toliko mi je bizarno što se ovde provlače teorije zavere, klanovi i parfem mafije i sl. Mada evo pre neki dan je žena pisala da je imala nameštaljku za lično preuzimanje. Stvarno ne znam šta da mislim više 😂 Ja sam u startu pitala šta Vukašin želi da postigne prijavom Adminu, s obzirom da mu je vraćen novac. Opet ni u jednom trenutku nije rekao da mu je prodala fake parfem, rekao je da su oba bila u redu, osim što na jednom nije radio sprejer. Više je fokus bio na uvrede. Ne znam kako se to pretvorilo u priču da ona "mulja sa parfemima". Volela bih da verujem da je u pitanju isključivo neka povređena sujeta sa obe strane i da nisu od starta imali loše namere, ali se jednostavno pretvorilo u ovaj cirkus. Takodje sad me interesuje ovaj Hermes Caleche, što mi uopšte nije trebalo u životu 😂
2024 02 16
> srebrna: > Dzo, priča o gramaži svakako ne može sve i da je vraćeno u kutiji u kojoj je poslato jer su poslata dva parfema a jedan je vraćen, gramaža ne bi bila ista a i nije problem u tome nego u prskalici. > Cela priča je zamršena, dokaza nema ko je šta radio, možda je ona tako poslala, možda je on manipulisao flašicom, kao što sam već napisala, istinu znaju njih dvoje, svako svoju. > Ono što jeste činjenica je da je novac vraćen i da negativna treba da se obriše. Moglo je biti izmereno kuci. Npr polazna iz poste je 500g. U putu da je curelo, gramaza celog paketa bi se smanjila. Nije ni prvi ni poslednji put da se paketi bacaju kako stignu i da prodavac bude okrivljen zbog njihovih gresaka i manevrisanjem paketa od do. Her, mislim da nisi bila tu kada je bio Milance na sajtu. Divan covek, jedna grupa fejkera je posla da ga napada u najgorem periodu, kada mu je umrla zena. Podmetali noge kako su stigli, naravno, fejkeri se udruzili da bi odrzali svoje fejk ponude. Ne glodju se medjusobno iako se mrze, jer svi znaju odakle sta nabavljaju i kakvim smecima pune bocice, nesto kao precutna mrznja. Eto, Vukasinu jedan parfem dobar, jedan ne, i to je dobio pare nazad, ali bitno da glumi mangupa i ostavlja zeni negativnu iako ni malo nije ostecen, plus je vredja da je za psihijatriju. Gospodin jedan apsolutni, koji parfem oblaze kutijom od jaja. -smajlikojisekrsti-
2024 02 16
> srebrna: > A vidim da i kod članice i kod famoznog Ilketa nema međusobno razmenjenih ocena a nakupovao se parfema, što implicira da se znaju, nakupovao se i član što isto ukazuje da se znaju sa ovog ili drugih sajtova, tako da mi je sve ovo u najmanju ruku u kompletu čudno. > Svakako nema svrhe više trošiti vreme na ovu temu, vi se majami obratite adminu da ukloni negativnu. Posle jedne od kupovina sa njegove strane ja sam ga pitala zasto mi nikada nije ostavio utisak na sta je on odgovorio" ma ajde to je nebitno sta ima veze cini mi se da sam ostavio". Ja sam onda obrisala moj utisak. Znate da mozemo 2 da ostavimo, jednom kupljeno pa onda prodato. Vise ga posle nisam ni pitala. Eto toliko u vezi utisaka.
2024 02 16
> DzoDzo: > > srebrna: > > Dzo, priča o gramaži svakako ne može sve i da je vraćeno u kutiji u kojoj je poslato jer su poslata dva parfema a jedan je vraćen, gramaža ne bi bila ista a i nije problem u tome nego u prskalici. > > Cela priča je zamršena, dokaza nema ko je šta radio, možda je ona tako poslala, možda je on manipulisao flašicom, kao što sam već napisala, istinu znaju njih dvoje, svako svoju. > > Ono što jeste činjenica je da je novac vraćen i da negativna treba da se obriše. > Moglo je biti izmereno kuci. Npr polazna iz poste je 500g. U putu da je curelo, gramaza celog paketa bi se smanjila. > Nije ni prvi ni poslednji put da se paketi bacaju kako stignu i da prodavac bude okrivljen zbog njihovih gresaka i manevrisanjem paketa od do. > Her, mislim da nisi bila tu kada je bio Milance na sajtu. Divan covek, jedna grupa fejkera je posla da ga napada u najgorem periodu, kada mu je umrla zena. Podmetali noge kako su stigli, naravno, fejkeri se udruzili da bi odrzali svoje fejk ponude. Ne glodju se medjusobno iako se mrze, jer svi znaju odakle sta nabavljaju i kakvim smecima pune bocice, nesto kao precutna mrznja. > Eto, Vukasinu jedan parfem dobar, jedan ne, i to je dobio pare nazad, ali bitno da glumi mangupa i ostavlja zeni negativnu iako ni malo nije ostecen, plus je vredja da je za psihijatriju. > Gospodin jedan apsolutni, koji parfem oblaze kutijom od jaja. > -smajlikojisekrsti- Sa njim sam saradjivala jednom na Limundu, i tamo je prodavao. Da li i dalje prodaje?
2024 02 16
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9