Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Losa saradnja, u FAQ pise da otvorim novu temu

Pogledaj i cep otpozadi, da li ima detalja, kakva je zavrsna obrada. Viskova i manjkova ne sme biti.
2024 02 14
Od koga si kupila tog "vintage" slona?
2024 02 14
E, da pa da i ja stavim tacku. Vukasine, verujem da ste pravi parfemoljubac ali to "previse se razumem" zaista ne razumem. Parfem kupiti online sa kupoprodajnog sajta a ne parfimerije ili ovlascenog distributera na slepo je lutrija, narocito u original bocici, jos ako se pogodi boja parfema... Zato je uvek za to bolje licno preuzimanje ili dogovor da uz kaparu se posalje parfem kupcu na proveru. Dogovor pre svega pa ako je sve ok, moze kupovina. Uostalom, veliki prodavci parfema i sa ovog i drugih kupoprodajnih sajtova vrlo olako vracaju novac kupcu, bez mnogo rasprave, upravo jer se olako uvaljuje sve i svasta. Pricam iz licnog iskustva, opekla sam se kao jako mlada i naucila. Priznajem jedino i samo da nos moze znati sta je original a sta ne, a ume kod vintidzica da provriste gornje note i on ceo i da vise ni sam ne lici ni na sta ako je lose cuvan i jednostavno previse star. Mnogo je faktora ali nos je najvazniji. Nema tu previse razumevanja.
2024 02 14
Mislim da slobodno možemo pisati ovde jer su završili raspravu a i htela sam da čujem mišljenje gospodina jer je poznavalac vintage parfema. Ja trenutno nisam kod kuće pa kad se vratim, slikaću I uporediti, pa pišem još.
2024 02 14
Predji i kaziprstom preko Kenzo potpisa. Sve treba da je ispupceno, ali gornji deo slova K nije i ne sme biti. Toliko.
2024 02 14
> Her_Fashion: > Mislim da slobodno možemo pisati ovde jer su završili raspravu a i htela sam da čujem mišljenje gospodina jer je poznavalac vintage parfema. > Ja trenutno nisam kod kuće pa kad se vratim, slikaću I uporediti, pa pišem još. Javljam Vam se porukom kad stignem kuci vezano za Kenzo i kupovinu parfema generalno.
2024 02 14
> Her_Fashion: > Mislim da slobodno možemo pisati ovde jer su završili raspravu a i htela sam da čujem mišljenje gospodina jer je poznavalac vintage parfema. > Ja trenutno nisam kod kuće pa kad se vratim, slikaću I uporediti, pa pišem još. Pisao sam Vam. Nadam se da sam unekoliko pomogao.
2024 02 14
> srebrna: Pogledaj i cep otpozadi, da li ima detalja, kakva je zavrsna obrada. Viskova i manjkova ne sme biti. Od koga si kupila tog "vintage" slona? Cepovi su potpuno razliciti. Ali kao sto rekoh, mali slon bi trebalo da je iz 90ih, 30ml, veliki je 100ml, novije izdanje. Koliko sam ja upucena, pakovanja i boce variraju i u zavisnosti od militraze, a verujem da se sigurno nesto menjalo za 20 godina. Kupila sam ga od clanice cakic82, ima dosta pozitivnih pa sam se nadala da ce biti sve ok. Glupo je i da komentarisem bilo sta kad ne mogu sa pouzdanoscu da tvrdim da li je kopija ili ne, ali svakako mi je od starta bio sumnjiv. Sto se tice kenzo "potpisa", oni su potpuno isti. Na malom slonu je plastican cep, na velikom metalan, saljem slike svakako. Inace sad dok sam slikala se ovaj plastican polomio :')
2024 02 15
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/74baa48e2b921b6d3d94b57415fcea25.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8509cb5b16e3a6af020dedfbd4255a7a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/af7229d47465d411d0427a8b49874c61.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c3b79a6be81d1a3ad6708d22dbd916c9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6dfc0fd4670a64dd8d46a5e7ddd3880b.jpg)
2024 02 15
Saradjivala sam sa clanicom. Uvek je sve bilo i vise nego korektno. I neke moje drugarice su saradjivale sa njom, isto je sve proslo savrseno. Ne znam sta je poenta teme, osim sto je odvratno da kacis necije podatke. Zena ti je vratila novac, apsolutno uvazila reklamaciju. Ne kazem da si trebao da trazis snimak u mm bocice kako izgleda, ali ovo sada je tvoja rec protiv njene, pa ko kome poveruje. Ja biram da verujem njoj zbog prethodnih saradnji, jer sam sigurna da bi fotografisala to grlo bocice da je bilo takvo. I da znas odmah, retko ko bi ti uvazio reklamaciju i vratio novac. To je vec ozbiljan dokaz o njenom postenju i tome da ce uraditi i na svoju stetu, da se kupac ne oseca ostecen. Zena je imala dovoljno uzivo preuzimanja, tako ne radi neko ko ista krije i petlja. Mislim da je ovakav linc uz iznosenje licnih podataka jeziv, mi to ovde radimo sa prevarantima kleptomanima, ne znam zasto je svrstavas u takve, novac si dobio nazad u celosti. Sta hoces jos, bubreg?
2024 02 15
Situacija jeste komplikovana ali prosto ne verujem da bi članica sa 390 pozitivnih utisaka uradila tako nešto namerno. Devojka jednostavno nije videla ,svima može da se desi.Vratila je novac i to je lepo sa njene strane.Lične podatke je zabranjeno iznositi javno i pre svega nije u redu.Njegova greška je što parfem nije vratio u kutiji,niko mu ne bi primio takvu reklamaciju ni u radnji.
2024 02 15
činjenica je da je majami odmah ponudila povrat novca, takođe verujem da momak nije eksperimentisao sa bočicom. oboje mi deluju kao razumne osobe, bez loših namera. ne znam tačno gde je pošlo po zlu, okačena prepiska nema hronologiju, kao da nedostaju neke poruke. možda će vam zvučati banalano, ali, ja ovde mirišem i jaz generacija. vukašin zvuči prilično opušteno i čini mi se da ne razume zašto je članici majami toliko bitna i kutija i reputacija, a još manje konta zašto je uznemirena kad on smatra da je oštećena strana. tema je otvorena zbog toga što je nazvan jajarom i prevarantom, a prelazi se preko toga da nije ostao dužan, pa je gospođi postavljao dijagnoze, savetovao promenu terapije i objavio lične podatke. u svakom slučaju, smatram da nema prava da joj ostavi negativan utisak, eventualno može neutralan, kao i ona njemu, a tema je za brisanje.
2024 02 15
> Jelenas108: > greška je što parfem nije vratio u kutiji,niko mu ne bi primio takvu reklamaciju ni u radnji. O cemu Vi pricate? Kutija nije od pripadajuceg parfema, vec pakovanje za transport. To sto se njoj dopada, nije njegov problem. Podaci ne treba da se iznose javno, ali mislim da clan sa 0 utisaka to ne zna, jer je otvorio nalog samo da bi izvrsio kupovinu. Vukasine ako ovo citate, mozete da izmenite objavu. Mene je prevario clan od 400 pozitivnih ocena, tako da ne verujem u utiske. Ko zna koliko se njih opeklo pre mene, ali se boje osvetnickih negativnih, pretnji i sl. Slucajni propusti su moguci, ali na ovom sajtu je odlicno resenje za nedobijanje negativnih utisaka ponudom povracaja sredstava. Ako prodje - super, ako ne prodje - vratim pare i nikome nista. Neutralne niko i ne cita.
2024 02 15
> EsBeBe: > tema je otvorena zbog toga što je nazvan jajarom i prevarantom, a prelazi se preko toga da nije ostao dužan, pa je gospođi postavljao dijagnoze, savetovao promenu terapije i objavio lične podatke. u svakom slučaju, smatram da nema prava da joj ostavi negativan utisak, eventualno može neutralan, kao i ona njemu, a tema je za brisanje. Kako sam razumela, parfem je vratio u kutiji od jaja. Odatle jajara. Vala, ni on njoj nije ostao duzan, tako da su jedan jedan. Covek je pare dobio nazad, ona je u minusu fakticki, ona ga nazvala jajarom, on nju ludacom. Mislim da je bespotrebno razvlaci po forumu, zapravo mislim da nema tu moralne satisfakcije kupca, nego da su druge stvari po sredi. Rekla bih da je u pitanju konkurencija. ;) Takodje, clanica prodavac je ispala naivna sto nije snimila detaljno predmet, proces pakovanja i zatvaranje u ambalazu za slanje. Ovako, svako sada moze da veruje njoj ili kupcu, kako kome odgovara. Ja biram da verujem njoj zbog predjasnjih lepih saradnji i sto znam kakva je kao osoba kada je prodaja u pitanju. Zena ima ozbiljne godine, nije neka balavica koja gleda da ucari kintu i zavrne nekog zarad trenutne koristi, ima obraz i cast.
2024 02 15
> Milica9933: > > Jelenas108: > > greška je što parfem nije vratio u kutiji,niko mu ne bi primio takvu reklamaciju ni u radnji. > O cemu Vi pricate? Kutija nije od pripadajuceg parfema, vec pakovanje za transport. To sto se njoj dopada, nije njegov problem. > Ja sam bacila ambalazu u kojoj mi je dosao predmet koji je izlomila posta i nisu mi uvazili reklamaciju da je lom njihov. ;) Nebitno sto je bio dzak sa onom podlogom za podove na kljucnim mestima, ali u gram bi sracunali kako je paket primljen, a kako je dosao, tj da li sam mozda ja skrsila predmet ili oni u transportu. Tako da mi je zbog bacenih najlona propala mogucnost reklamacije. Gramaza bi u ovom slucaju vrlo objasnila da li je parfem poslat da curi ili ne. U tumbanju u slanju bi se desilo sigurno nesto, sto ni sada nije iskljuceno da jeste, a to bi se videlo uz pocetnu gramazu tj polaznu i dolaznu. Ako je clan kupac ovo uradio sa takvim razmisljanjem unapred pa bacio zato ambalazu od slanja, vrlo namazano, moram priznati. Posta bez te kutije ne bi uvazila reklamaciju za moguci lom. Znam iz iskustva da najmanji deo selotejpa sa ambalaze mora da se donese na reklamaciju predmeta.
2024 02 15
1 2 3 4 5 6 7 ... 9