Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Izvinite ako nije ovde mesto

Nadam se da mi neće niko zameriti, sto ovde pisem. Porodila sam se proslu subotu, u 6.nedelji. Beba 750g. Nalazi se u Tirsovoj. Bila je stabilno, zatim joj je puklo crevo, uradjena operacija, uspesna..drugi dan stanje stabilno i za dlaku bolje. Ali juce ponovo kritično, jer je pocela da krvari tu gde je operisana. I od tad ne znam nista, cekam do 13h ne bih li dobila neku informaciju. Da li je neko rodio prevremeno, sta je u tom slučaju radio sa mlekom, prekidao ili ?.... ili radi u Tirsovoj, da mogu cesce informacije da dobijam? Hvala. Ovo je moja mrvica Milica ❤️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fb6d28d3f4a94e6deaf0f30d408b7545.jpg)
2024 03 03
Mislite u 6.om mesecu? Nadam se da ce se ovde naci neko ko ce moci da Vam da korisnu informaciju… Budite jaki 💖💖💖🙏🙏🙏
2024 03 03
Bog nek vam je upomoc. Zelom vam svu sreću 🍀🍀🍀❤️❤️❤️❤️❤️ Malena Milice budi jaka i budi borac ❤️kao i vi mama budite jaki i nadam se da ce se neko javiti da vam pomogne, srecno 🍀❤️❤️❤️❤️
2024 03 03
6.mesec, izvinjavam se, 26.nedelja. Hvala vam ❤️❤️
2024 03 03
Tražite od sestara informaciju sto pre u vezi mleka, jer znam da se skuplja mleko dojilja da bi se bebe hranile, tako da bi bilo najbolje da se izmuzate, da održite mleko i da ne dodje do upale kanala, mastitisa. Ukoliko već danas ne dobijete odgovor, tražite dežurne lekare da Vas upute. Nadam se da će sve proći dobro, u dobroj ste ustanovi, Milice su jake, držimo joj palčeve da se sto pre oporavi ❤️
2024 03 03
Oni su mali, ali su veliki borci! 😊 Bice sve dobro! Samo vera i snaga! 😇
2024 03 03
Sestra moga muža je rođena u 6om mesecu, danas ima 34 god, živa i zdrava, ima decu. Svekrva se podvezala, jer su je čekali 3 meseca, tada verovatno nije bilo pumpica, ali se savetuje da se izmuzavate što više možete, mada opet ništa nije strasno ni da bude na ad mleku. Želim Vam svu snagu i ljubav na ovom svetu. ❤️ Samo budite jaki, i verujte, danas je bar tehnologija mnogo bolja nego pre 3 decenije.
2024 03 03
Probajte da dobijete odgovore od Hallo beba. Imaju sajt, pogledajte na gogle. Pre par godina su dobro funkcionisali. Javljali su se i na telefon i odgovarali na mejl svaki dan. Dok neko drugi ne odgovori ovo što ja znam je: Ako imate mleka morate se izmlazati da ne dobijete mastitis ( bolnu uplu mlečnih žlezda). Za izmlazanje je potrebna pumpica, a patronažna ili neka druga medicinska sestra može da vam pokaže kako, čak i bivša dojilja koja je to radila. Ako hoćete mleko da čuvate morate imati odgovarajuće posude i kese. Na duže od dana čuvanja mleko se zamrzava. Posude i pumpica se kupuju u apoteci i tamo će vas informisati. PS Verovatno na nekim "mamećim forumima" imate šta je najbolje, najskuplje i sl.
2024 03 03
Želim vama i vašoj bebi svu sreću ovoga sveta.Ona jeste mala ali je snažnija nego što mislite ❤️
2024 03 03
Zelim Vama i Vasoj bebi svu srecu i snagu da prebrodite ove teske trenutke!!!! Bice sve u redu!!!! ❤️❤️❤️
2024 03 04
Podrška i želja da nam se javite sa najlepšim vestima.
2024 03 04
Verujem da Vam je ovo najteži i najlepši trenutak u životu, ne mogu ni da zamislim kako se osećate. Samo Vam želim reći da Vam šaljem mnogo ljubavi i želim Vam da uskoro držite svoju bebicu. ❤️ Da sam na Vašem mestu, obraćala bih se i verovala isključivo lekarima. Na internetu zaista možete pročitati svašta, čak veoma loše stvari koje će Vas samo dodatno uznemiriti. Sigurno na klinici na kojoj se bebica nalazi, ima i dobrih ljudi i profesionalnih lekara koji Vam mogu pomoći. Svedočimo svakog dana da ima i loših i neprofesionalnih, ali u moru takvih uvek se pojavi neko ko je dobar i pošten. Uvek verujte takvima! Želim Vam zaista i od srca sve najbolje! ❤️
2024 03 05
SREĆNO MILICI! Samo mogu da podržim dole sa juga! Sve najbolje vam želim iskreno!!! Pišite i na face, instagam..Sigurna sam da ima dobrih ljudi.
2024 03 05
Hvala svima na recima podrške, saljemo zagrljaj moja Mica i ja ❤️❤️❤️
2024 03 06
🍀🍀❤️❤️❤️ Srecno Brankice i Milice!
2024 03 06