Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Cekanje CC paketa-Zavlacenje

Pozdrav svima! Do koliko dana ste najduze cekale CC paket? Clanica je rekla da ce poslati broj posiljke vec nakon slanja cim stigne kuci (to je bilo proslog petka), ali posto ga nije bilo, pisala sam joj u ponedeljak za to, nije odgovarala, u utorak sam pisala opet, odgovorila je da ce 'vratiti mojih bednih 500 dinara ako ne stigne', tvrdeci da je poslat. Nije velika suma u pitanju,ali mogla sam detetu da kupim nesto za to, prosto ne volim da me neko zavlaci, a ni da tako kominicira, ne znam zasto je bio problem poslati broj, 2 minuta posla. Uvek to obavim odmah nakon slanja. U bezveznoj sam situaciji,da li da saljem podatke za vracanje novca ili da sacekam jos neki dan, mozda stigne?
2024 03 14
Obicno cim ne posalju broj posiljke nisu ni poslale paket, sta znam ja cim posaljem odmah saljem i broj tako da nemam problema ovo kad kao poslace bla truc 99% nisu ni poslale paket. Inace CC kad god saljem ili narucujem nesto uvek stigne za 2 dana osim ako neko bas zivi negde gde se posta isporucuje jednom nedeljno
2024 03 14
To i meni pada na pamet. Mada mi je malo nelogicno da me neko zavlaci za tu sumu, pritom takav ton, , koliki god da je novac, ja sam ga uplatila po dogovoru, a na robu cekam. Nikad mi se nije desilo da ovoliko cekam.
2024 03 14
Najduze 3 dana ako je preko sajtova ako je aksa u pitanju zna da se vuce paket i po 7 dana ima fora daa kada se posalje posle 17 h onada je nesto duze cekanje tipa 3 ili 4 dana svakako ako imate br posiljke pratite stanje na svakih 3 sata jer se menja, u posti kuriri rade i 3 smenu pa da znate trebalo bi da paket stigne 3 do najkasnije 5 dana ako vas uhvati vikend okrenite postu jer meni su urucivali i subotom 😊
2024 03 14
Nemam nazalost, zavlaci me za broj posiljke. Sutra bi bio 5.radni dan, ne racunajuci dan kad je poslat, tako da, sacekacu do sutra da vidim. Hvala.
2024 03 14
Ton joj je za automatsku negativnu. Nije mi jasno to pravilo za ostavljanje ocena, gde možeš da ostaviš negativnu samo ako te neko prevari, a ako ti stigne paket a članica je drska I bezobrazna u komunikaciji, sve ok. Imala sam dosta situacija da ne slikaju tu potvrdu pa opet stigne paket, ali CC mi skoro uvek stigne za 2 dana, najduže 3. Šta da Vam kažem, srećno, i na Vašem mestu bih joj ostavila neutralnu sa obrazloženjem o "komunikaciji", naravno pod uslovom da Vam uopšte stigne taj paket.
2024 03 14
Po mom iskustvu, kad mi ne posalju broj odmah, nisu ni paket, nego kad vide da ne pustam to tako, posalju naknadno. :D Mada mi se desilo to mozda 3x ukupno. Takve saradnje nisam ni ocenila pozitivno. Hvala puno. :) Ja svakako poruke cuvam. Licno me jako nervira to 'nemanje vremena' da se uslika potvrda, polazim od sebe, ako pored posla i malog deteta imam vremena, imaju i drugi. Ko nema, neka se sajtom ne bavi. Pritom, 90 posto ljudi ne ispusta telefone iz ruku.
2024 03 14
Prošle nedelje (ponedeljak)sam poslala jedan paket,kod članice je tek stigao u subotu.Znači oko 5 dana je čekala. Od 5-7 dana najviše. Nakon toga ako je stvarno poslat treba da kontaktirate poštu.
2024 03 14
> Majce91: > Nemam nazalost, zavlaci me za broj posiljke. Sutra bi bio 5.radni dan, ne racunajuci dan kad je poslat, tako da, sacekacu do sutra da vidim. Hvala. Ako kaze da je poslao prodavac pre 5 dana mozda postoji mogucnost po imenu prezimenu i mestu stanovanja da ga nadjete preko poste, bas se ne razumem u to jer realno gledano moze biti bilo ko iza br telefona ali ime i prezime na koji ste uplatili ako je posta ne moze podici novac bez licne karte a ako je bankovni racun jedino da ga sacuvate pa u policiju ako suma prelazi 5 hiljada drugo bas nisam sigurna da vas najbolje posavetujem. Ne znam kako ljudi mogu tako da varaju, meni je zena na rec uplatila 7 hiljada za kozni mantil i celu noc nisam mogla da spavam dok sutradan nisam poslala kako je bilo dogovoreno. Samo jednom nisam ispostovala clanicu 😢 devojka je cekala od novembra jer sam imala bas puno privatnih problema zato u znak izvinjenja i strpljenja to sto je zelela da kupi sam ostavila da joj poklonim i to je od srca ispala je fer jer nekako sve tako razmisljam dobro se dobrim vraća, ok novac jeste potreban ali sto nekoga varati za sitnis od koga se nece obogatiti 😑 ko zna ko je kako taj novac zaradio neko se mucio radio, isao po kisi da ustedi i pocasti sebe neko moje razmisljenje ☹️ cuvajte se clanice sta drugo da kazem nemaju svi savest 😢😢😢
2024 03 14
Suma stvarno nije velika, ali sam se razocarala u samo ponasanje.Prvo je receno da je poslato u petak, pa u subotu, kad sam ukazala na to, greska je u kucanju. Danas sam opet zamolila da mi posalje ili broj da vidim gde je paket ili novac nazad. Nije neko kriv ako paket kasni, ali jeste ako ne dobijam broj posliljke evo vec sedmi dan,kako ja da znam da je poslat paket? Da je zalutao? Redovno narucujem ovde i kad je poslato po dogovoru stigne nakon 3 dana najkasnije. Predmet sam planirala da nosim za jednu priliku sad za vikend, i cak nema veze i da zakasni, nosicu za drugu priliku, ali me nervira neizvesnost, sto ne znam sta je sa predmetom koji je placen.
2024 03 15
Kad se vec potegla tema oko cc paketa, da li bi neka od vas mogla da mi objasni kako se dalje cc paket? Hvala unapred 💕
2024 03 15
https://mojekrpice.rs/forum/t/589617/cc-paket-slanje-sta-je
2024 03 15
Ja sam uplatila novac da bi mi bio poslat cc paket, uz reč da će sutra poslati i od tada ja moram da joj pišem svaki dan da li će da pošalje paket i pritom neće ni da odgovara, stvarno ne znam sta da radim ne volim da sam nikome dosadna ali da me je ispoštovala kada je prvi put rekla da će poslati ja ne bi ni sad pisala ovo.
2024 03 16
> Majce91: > Suma stvarno nije velika, ali sam se razocarala u samo ponasanje.Prvo je receno da je poslato u petak, pa u subotu, kad sam ukazala na to, greska je u kucanju. Danas sam opet zamolila da mi posalje ili broj da vidim gde je paket ili novac nazad. Nije neko kriv ako paket kasni, ali jeste ako ne dobijam broj posliljke evo vec sedmi dan,kako ja da znam da je poslat paket? Da je zalutao? Redovno narucujem ovde i kad je poslato po dogovoru stigne nakon 3 dana najkasnije. Predmet sam planirala da nosim za jednu priliku sad za vikend, i cak nema veze i da zakasni, nosicu za drugu priliku, ali me nervira neizvesnost, sto ne znam sta je sa predmetom koji je placen. Verujem da ste prevareni nazalost i jakl mi je zao zato sto sada ste doziveli negativno iskustvo gde cete uvek traziti paket po uzecu a mi koji smo prevareni bas sto paket nije preuzet mi cemo traziti novac pa slanje i tako u krug zbog neodgovornih ljudi. Veomao mi je zao jer ste kuoili nesto za neku vasu priliku na koju necete otici u zeljenom predmetu. upisite clana/clanicu u prevarante kako bi drugi bili upoznati sa doticnom osobom, admin vam nece pomoci za novac moze samo blokirati profil 😑
2024 03 16
Update: Clanica je obrisala predmet (Imala sam ga u omiljenim, vidim da ga nema), na poruke od petka ne odgovara. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6694db351c5955af5627621fa6d517dc.jpg)
2024 03 17
1 2 3