Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ponovo oštećen predmet, ovo postaje sve gore i gore

:') 'ajde, kad su se sivi oblaci, posle pete odjave, konačno razišli, malo da se nasmejemo na temi. :')
2024 03 31
> Her_Fashion: > > cutiepie11: > > > Her_Fashion: > > > > cutiepie11 > > > > Bravo za post, istina je sve. Cim neko ima drugacije misljenje dovuce se njih 10 da mu kazu da nema pojma > > > O cemu Vi pricate uopste? > > > Otvorili ste 3 teme i pitali clanice za njihovo misljenje i onda ste svakoj od njih pojedinacno odgovarali da nije u pravu i ubedjivali je u svoje misljenje i kako je ono jedino ispravno. Uopste nema razlike izmedju toga i na primer Espirit ili Srebrne koje sad jedna drugu ubedjuju u nesto. > > Vi ste jedina osoba ovde koja druge ljude hoce da ubedi da brane lopove i uvaljivace dok sam i sama nekoliko puta dobila ostecenu robu bez da mi je to receno, jako ruzno od Vas kao i ostale optuzbe ali nije vredno komentarisanja, kao sto rece Srebrna. Ja samo ne podrzavam nasilnu komunikaciju. Ako Vi to podrzavate to je Vas problem. > Ponovo, o cemu Vi pricate? Ja uopste nisam nista ni pisala o tome :') Ne zna ni ona. Po onome sto je napisala pre toga ispalo je da je srebrna nesto napisala i onda je neka grupa napala, a bilo je zapravo obrnuto. Srebrna je mene napala jer joj se nije svidelo moje misljenje. I sad posto sam odgovorila ispadoh i ja hijena sto se branim. Smejurija. Jos kad kazes da je ova clanica otvarala temu i ubedjivala clanove da je jedino njeno misljenje ispravno sve mi jasno. Ja nemam nista protiv da svako misli kako zeli, ali ne volim da mene neko ubedjuje kako sam ja u krivu, a oni u pravu.
2024 03 31
Moram nesto zanimljivo da primetim. Kako bas niko da spomene one uvrede, te smo kao jadnik i sarlatan Miroljub, pa smo odlepljeni. Mrzi me listati opet, mozda i jos neka. Kako ste slatko selektivne kad upucujete u zakone. Srebrna ajde ne lupetaj vise kad moram tako da kazem. Dosadilo mi da odgovaram na ta laprdanja. Neko ima posao online pa radi i vise od 10 sati dnevno, buljavi oci, krivi vrat i kicmu i onda se nadje neko tu da se prosipa kako su to mali iznosi kad ga neko prevari, da to treba da se zaboravi, ili ovo da zivi na netu, a na netu mu posao. I to sto neko ima drustvenu mrezu ne znaci da zivi na njoj. A ovo da je sloboda jednako nemanje fb me nasmejalo. Dok si u sistemu rob si i nisi slobodna imala-nemala drustvene mreze.
2024 03 31
> > @Dzo i ti si ostrašćena i nemoj da praštaš i ne treba ako se tako osećaš a ako ćeš nekoga da biješ i čekaš, tvoja stvar ali, kako si napisala tzv. degeneričnih kleptomanki i kleptomana je bilo uvek i svuda, otkada je sveta i veka, evo već mesecima nasedaju ovde na prevare putem poruka, ma dragi ljudi moji, varaju vas i u radnjama dok dobro ne pogledate etiketu, kažu viskoza ili svila a ono 5% pa ne dižemo revolucije zbog toga. > Dušanov zakonik je bio u XV veku, ovo je XXI, ne bih se vraćala 600 god unazad i sigurno ne bih sekla ruku lopovu, ali da bih volela da radi društveno-korisni rad i makar skuplja mesec dana pseća govna po ulici i čisti divlje deponije, to bih vrlo rado. Ali, to se mora dokazati, pa sudski proces pa sve. > Preraspisala sam se, svako neka radi kako želi,, po svom moralu i savesti i podvlačim, sve je to rizik online kupovine. > A to što neko daje, pouzdano ili ne, nažalost nije vakcina da neće biti prevaren. Nemam nameru da nikog bijem. Postoje razne druge metode komunikacije o kojima ne bih pricala. Btw, po logici "zabranjeni plakati i drustvene mreze" ispada da je bilo koja imala pravo da tuzi ako je u grupi nekoj sa fba ili u temi prevare ovde. Ne, nije tako, ima da se nastavi sa razvlacenjem kao sline, sto i jesu, da im sutra i unucici znaju cime su se bavile u mladosti. Dusanov zakonik je sjajna stvar, kao i svasta nesto sta je imalo veze sa tim istim Dusanom. Covek bio ozbiljan ratnik, osvajac, izdigao crkvu na patrijarsiju, Srbija u njegovo vrem bila na samom vrhuncu, i sada par vekova posle kad se sve razhebalo sta je covek stvorio, neko ko zivi u robovlasnickoj Srbiji i radi za platu ili grca u svojoj firmi da nipodastava njegov zivot i delo. Ne bih se slozila. u njegovo vreme je sramota i te kako postojala, sada ne, tako da nekad ni ti vekovi iza nisu losi kao sadasnjica.
2024 03 31
> cutiepie11: > > > Bravo za post, istina je sve. Cim neko ima drugacije misljenje dovuce se njih 10 da mu kazu da nema pojma To mozda tebe dovlace kojekuda. Pogledaj kada si se ukljucila na temu clanice, pa onda shvati sta si napisala. Vi koje imate dve i po saradnje godisnje, vama nije drama kada vas neko prevari i obmane, jer nije neka drama, pa boze moj, vi ste dobre duse da delite novac olosima lopovskim. Jer bolje dati njima nego nekom ko je zaista ugrozen. I vidi sa clanicom Snekimi da ti obrise taj duplirani utisak u oba polja od 10.1., vidim da je to njen stil i ta to bas cesto radi da bi nadrndala utiske, ali to je protiv pravila sajta, mislim vi koje postujete i drzavni zakon da se lopov ne dira to nikako ne smete raditi, big no noooo, i ne ostavljaj utiske poput ovog zavlači me 6 meseci ne odgovara na poruke ignoriše pitanja menja cenu u sred kupovine koristi se ironijom i sarkazmom kada je uhvaćena u istoj Nego se zalazi za mir u svetu sa daljine onda. Clanica te svakako nije nikako stetila, sto joj kvaris prodaju :D Vidis kako si nepravedna, sizis na ovakvu glupost, a ovamo kao, ne bi digla frku da ti neko posalje haljinu za smece ili krs torbu od 16k. Vazi. I gde su te negativne za stvari koje su dosle ostecene? Cutis, mozda se jos neko za*ebe? Btw, Miroljub ima sjajne momente kada prica, pametan covek koji je malo zglajzao zarad pregleda, odlican je za podkaste.
2024 03 31
:') nedeljno skeniranje profila by džohana 8-)
2024 03 31
btw, razmišljam zašto osobe ispravnih stavova imaju potrebu da se, uopšte, brane u nekoj diskusiji? imaš pravo da misliš i radiš ono što smatraš ispravnim i da preuzmeš odgovornost za eventualne posledice, zar ne? a, psi kao psi - lajaće na karavane i točkove, to im je u prirodi. ali, ipak se okreće. 8-)
2024 03 31
Ne volEm kad neko prica o necemu, a radi obrnuto. Jbg. Posebno ovo za utiske neostavljene za krs saradnje. Znaci, negativna za smece ne moze, ali za ovu nesaradnju koja menja cenu ili ne odgovara, tu se sire kohonesi. Vazi. I onda se cude sto se neko drugi zezne. Jer idu okolo kao device Marije i sve im top, sve im super. Cute kao khm, a onda ide na teme sa jaaaaaaoj, nemoj tako grubooooo.
2024 03 31
> EsBeBe: > btw, razmišljam zašto osobe ispravnih stavova imaju potrebu da se, uopšte, brane u nekoj diskusiji? imaš pravo da misliš i radiš ono što smatraš ispravnim i da preuzmeš odgovornost za eventualne posledice, zar ne? a, psi kao psi - lajaće na karavane i točkove, to im je u prirodi. > ali, ipak se okreće. 8-) Nemojte muciti prevarante, blamirati ih kod komsija, rodjaka, oprostite im jer eto, vi ste krivi sto ste zeleli predmet koji prodaje sa savrsenim opisom i jasno pitali da li zaista nema ostecenja, a dosao unakazen jer je "kesica ostavljena sluzbenici poste" Kao i nasilje nad zenama, ti si kriva ako rucak nije dovoljno slan, izazvala si ga.
2024 03 31
Mene stvarno iz teme u temu fascinira. Pojavi se niotkuda, citira par postova sa usklicima "Slažem se!", "Bravo!" I slično, sjajan doprinos btw. Onda krene nešto da piše, ni sama ne zna šta je htela da kaže. Evo ovde konkretno je nekako mene morfovala u srebrnu i sbb, a ja ništa nisam ni pisala. Donekle mi je simpatično da neko nema sposobnost čitanja sa razumevanjem do te mere (koliko znam to se uči na časovima srpskog u osnovnoj školi). O kontradiktornosti da ni ne pričam.
2024 03 31
U nedostatku inspirativnijih tema, iz dosade uđoh da pogledam ovu...neverovatno....pomislio bi čovek da u ovom društvu sve fundamentalne stvari fantastično funkcionišu pa ljudi imaju luksuz da energiju troše na gluposti...
2024 03 31
džo, slatkica je upala ovde samo da pokuša da napakosti modi jer ju je ova kvalitetno "sahranila" na te tri prethodno pomenute teme. vidiš da nije ni ispratila fabulu radnje, samo se zaletela i - promašila osobu i post na koji se nadovezala. x-) ti je sad šalješ na kompletnu obradu i dijagnostiku, jbg. :| :D
2024 03 31
> supergaga: > U nedostatku inspirativnijih tema, iz dosade uđoh da pogledam ovu...neverovatno....pomislio bi čovek da u ovom društvu sve fundamentalne stvari fantastično funkcionišu pa ljudi imaju luksuz da energiju troše na gluposti... 'de si, bre, gago, 100 godinica! :* tačno, recimo, niko da pomene da smo juče imali špijunski balon iznad valjeva i da je prešjednik dig'o mig-ove da ispitaju stvar. zašto se o tome ćuti? :@ x-)
2024 03 31
@SBB Ovo nije prvi put, kad ona devojka nije preuzimala paket pa sam otvorila temu vezano za depozit itd, isto se ubacila sa pričom. U prvom postu napisala nešto tipa "Niste u obavezi da plaćate tuđu neodgovornost", kao podržava me. 3 posta kasnije izvlači sve što sam rekla iz konteksta i piše neku već karakterističnu nebulozu tipa "Prodavci su gladni para pa hoće da naplate odlazak u Poštu". Otprilike, usaglasi se. Što je najgore, ne sećam se da sam bilo koga "sahranjivala", ali opet, nikad ne znaš kako će drugi protumačiti napisano, pogotovo u njenom slučaju 😅
2024 03 31
normalno, 100 drama, 7 dana, a svaki kamen ima 4 litre, šta tu ima nejasno? :D
2024 03 31
1 2 ... 4 5 6 7 8