Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cime se ljudi bave

Zdravo svima, samo da iznesem svoje zapazanje o jednom postupku clanice koje mi je u najmanju ruku bezveze. Okaci neki ranac po skroz ok ceni, sa dosta lajkova ja se javljam da ga kupim, kaze rezz do sutra. Da bi ga potom obrisala, podigla duplo cenu verovatno videla da ce joj proci. Postupak mi je bas bezveze, pritom ranac je imao vidna ostecenja. Sta vi mislite o tome?
pre 15 dana, 16:48
Ja sam jednom prodavala sivenu haljinu, bas unikatnu za 2500, javilo mi se preko 30 članica za nju, nisam joj menjala cenu, ali mi je bilo posle bilo malo krivo jer sam možda stvarno mogla da je prodam za duplo, pošto su mi zaista trebale pare i to za hranu, ali opet, bolje da stavi na aukciji nego da menja cenu.
pre 15 dana, 17:19
Sve razumem, prodala sam omiljenu Mona torbu a mogla sam komotno jos da dodam 5000 na nju otisla bi, ali ne radim to jako mi je glupo i bezveze. Pogotovo sto me zena slagala da je rezervisana jer je videla da ima dosta omiljenih na taj ranac.. preglupo zaista
pre 15 dana, 17:33
Ja sam pre izvesnog vremena dodala jednu stvar u omiljene isti dan kada je prodavac stavio na profil i onda mi se ucinilo da je cena promenjena pa sam pogledala i videla da je dosta njih stavilo stvar u omiljene sto je moguci razlog promene cene. Ili je doslo do greske u ceni prilikom postavljanja predmeta, ko zna.
pre 15 dana, 17:45
Znači slagala je. Svaka prevara i laž su nekorektne. Pa valjda ako se postigne neki dogovor u skladu sa postavljenom cenom nema naknadnog dizanja cene…
pre 15 dana, 17:46
Ma krajnje glup potez, uzela bih ja njega i po duploj ceni ali ima ostecenja sta ce mi😅 Znala je ona zbog cega je prvobitna cena bila tako niska, bas zbog toga sto je ranac ostecen.. pa kad je videla da moze da šiša daj da digne cenu😂
pre 15 dana, 17:49
Ne lupetaraj gluposti , niti je oštecen niti je bilo šta od navedenog sto kazeš ... A razlog neču da ti kažem zasto ga bas nisi ti dobila i zasto je cena promenjena . Caoo
pre 15 dana, 21:29
I ja da se nadovezem...U pitanju je torba Mona,vrti se dugo na sajtu,preko 100 clanica su dodale torbu u omiljene predmete,ja sam odavno pitala za tu torbicu i dobila odgovor da je rezervisana...medjutim vidim je cesto u istaknutim oglasima! Mislim ne bih je kupila da je zlatna,ne razumem poentu !
pre 15 dana, 22:02
Ketrinmoon, drago mi je sto pratis🤗 Tvoji razlozi me ne zanimaju, jer su nekorektni ocito. Ranac ce jos moci da se nosi do prvog vetra i kise, posle kanta. Nemas ti bez razloga 7 negativnih, pozdrav🤗
pre 14 dana, 07:02
> Sapisa: > I ja da se nadovezem...U pitanju je torba Mona,vrti se dugo na sajtu,preko 100 clanica su dodale torbu u omiljene predmete,ja sam odavno pitala za tu torbicu i dobila odgovor da je rezervisana...medjutim vidim je cesto u istaknutim oglasima! Mislim ne bih je kupila da je zlatna,ne razumem poentu ! Mozda sebi tako dizu cenu i drze profil posecenijim uz neku stvar koja je trazena, u svakom slucaju cim je tako, onda mi to ni ne treba😅
pre 14 dana, 07:03
Mene zanima zašto ( par slučaja) kažu da je predmet prodat a onda ga drže još par meseci na profilu sa sve cenom?? 🤔🤔🤔
pre 14 dana, 07:30