Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko pravila sajta

Treba mi pomoc. Ako znate smem li kao naslovnu fotografiju oglasa postaviti kolaž na kome se nalazi licno moja fotografija predmeta u kombinaciji sa fotografijom sa sajta istog tog predmeta. Posto se na njihovim fotkama svakako bolje vidi kako predmet izgleda
2024 07 02
Dobar dan🤗 Fotografije sa interneta su zabranjene, bez obzira sto bi ste postavili i svoje. Procitajte pravilnik sajta MK , sve je lepo objasnjeno.
2024 07 02
A i kolazi bese zabranjeni?
2024 07 02
Ja sam zato sa razlogom i pitala da mi neko pojasni pravila zato sto vidim da je sajt fino pun i fotografija sa neta i kolaznih fotografija 😁
2024 07 03
Zabranjeno je krasti,ubijati i varati,pa odredjeni ljudi to rade...
2024 07 03
Kolazi od dve fotografije su dozvoljeni
2024 07 03
Svakako nisam postavila pitanje i zatrazila pomoc zato da bih se objasnjavala 😊 vec zato sto mi je ista zaista i bila potrebna,a trenutno ne mogu da se snadjem gde se nalaze pravila ili mi se ne ucitava sve pa ne vidim. Ranije je bila dozvoljena slika sa neta ali uz originalne i licne fotografije predmeta. A da sam htela kao sto navedoste da kradem,varam i ostalo sto je zabranjeno,tako bih i uradila a ne trazila pomoc. Tacnije kao sto vidim da mnogi i dalje stavljaju fotografije sa neta ne mareci za pravila. O onima koji se dobrih 10-ak godina ovde bave komercijalnom prodajom i dalje,necu da govorim Hvala svakome ko je hteo da pomogne,i onome ko nije naravno 😊
2024 07 03
Sve dugogodisnje clanove izuzetno nervira i vredja to sto se redovno krse pravila od novih a redovno i od starih clanica. Cesto se i ,kad se pretera, redovno neko izrevoltiran oglasi na forumu. I sve se svede na "nepravda pa to ti je". Ne kazem da treba da varas i krades,to je vrlo pogresno izvuceno iz konteksta. Poenta je bila da to sto neko krsi pravila,i to mu prolazi,ne znaci da treba da mu se pridruzis. Uvek si slobodna da prijavis krsenje previla,i to se uvek blagovremeno i sankcionise. Ne instant,jer je nemoguce,ali blagovremeno uvek. Mene licno ne zanimaju posebno pravila o kacenju jer sam iskljucivo kupac,secam se par nekih od pre 10 godina. Ako ne mozes da nadjes pravila sajta,bilo koja clanica ti ih moze poslati,cak i admin, ako pitas.. Gledanje u ostale oglase ti nece puno pomoci,jer kao sto i sama vidis dosta njih ih svrsno krsi.
2024 07 04
> ElenaPt: > Treba mi pomoc. Ako znate smem li kao naslovnu fotografiju oglasa postaviti kolaž na kome se nalazi licno moja fotografija predmeta u kombinaciji sa fotografijom sa sajta istog tog predmeta. Posto se na njihovim fotkama svakako bolje vidi kako predmet izgleda Ovo stoji u pravilniku - stavka 23. Kolažne slike (dozvoljeni su kolaži od DVE slike!)
2024 07 04