Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Birkenstock Office je fejk

Nemam teoriju, sve je moguće. Meni se New Balance patike nigde u prodavnicama nisu dopadale što se kvaliteta tiče, kopija mi je kvalitetnije izgledala.
2024 07 29
> DoliBlack: > Nemam teoriju, sve je moguće. Meni se New Balance patike nigde u prodavnicama nisu dopadale što se kvaliteta tiče, kopija mi je kvalitetnije izgledala. Zavisi i od modela New Balance. Kupila sam u Buzzu 550 i isti je kvalitet kao po radnjama u Engleskoj. 530 npr. deluju kao fejkovi koji se prodaju na buvljaku, u Engleskoj a i ovde, jednostavno je kvalitet loš. Kupila sam na kraju 9060, njih nisam videla ovde u radnjama da uporedim, samo online. Neko je spominjao Office Shoes UGG, i meni su delovale nekako jadno, kao da će se raspasti posle nekoliko nošenja, ali pitanje je da li su fejk ili nama stiže škart ovde. Poslednji put sam kupila UGG u njihovoj radnji u Engleskoj pre nekih 5 godina, i definitivno su mnogo mnogo kvalitetnije od ovih u Office Shoes-u, ali i tu se postavlja pitanje da li je možda kvalitet jednostavno opao u medjuvremenu, kao što je kod recimo Converse, Dr. Martens itd. Što se LiuJo patika tiče, mislim da je njihov kvalitet generalno loš, slično Guess-u itd. U principu, izvikano smeće (nije mi namera da uvredim kupce, već hoću da kažem da ovi brendovi prodaju smeće po cenama koje bi trebalo da obećacaju kvalitet).
2024 07 29
I da dodam samo za te LiuJo patike pocepane nakon 2 nošenja. Takodje postoji mogućnost da lageruju stare kolekcije koje stoje negde po magacinima itd, pa se same od sebe "troše". Kao kad kupite novu torbu od skaja pa krene da se ljušti posle prvog nošenja (jer je kolekcija iz recimo 2019).
2024 07 29
U Buzzu smo kupili dva para patika pre izvesnog vremena. Original su. Izgleda da ipak uvek treba biti na oprezu i prvo pogledati odokativno kvalitet. Pa potom pogledati i video fake vs original i uporediti. Factcool su originali?
2024 07 29
Da, ne kažem da te New Balance nisu original, samo kažem da je loša izrada, tipa vidi se lepak, guma nije najbolje sečena i sl.
2024 07 29
> Her_Fashion: > I da dodam samo za te LiuJo patike pocepane nakon 2 nošenja. Takodje postoji mogućnost da lageruju stare kolekcije koje stoje negde po magacinima itd, pa se same od sebe "troše". Kao kad kupite novu torbu od skaja pa krene da se ljušti posle prvog nošenja (jer je kolekcija iz recimo 2019). Hvala na komentarima! Ovaj model je bio u pitanju! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/621f880c117fe5a2d0d84b37e67da0ff.jpg)
2024 07 29
A ja bas pre dva dana porucila kod njih jedne Liu Jo i to sva srecna sto sam ih konacno nasla a dugo sam ih trazila i sad vidim ovo. Divno 🤦🏽‍♀️ Jesu iz nove kolekcije ali se iskreno nadam da ce sa njima biti sve u redu i da se nece raspasti… odmah 😄
2024 07 30
1 2