Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li nam TEMU ugrožava prodaju ovde?

Da li ste naručivale sa TEMU sajta i da li mislite da će nam njihove cene ugroziti prodaju?
2024 07 27
Ako dosad nije AliExpress, ne vidim kako će Temu ugroziti...
2024 07 27
> sofija141: > Da li ste naručivale sa TEMU sajta i da li mislite da će nam njihove cene ugroziti prodaju? Hoće ako kupujete od njih pa podignete cenu 10x.
2024 07 27
> SvetlanaRadic: > Ako dosad nije AliExpress, ne vidim kako će Temu ugroziti... Da, u pravu si. Nego je sad ogroman hype oko njega. 🤔
2024 07 27
> Dissection: > > sofija141: > > Da li ste naručivale sa TEMU sajta i da li mislite da će nam njihove cene ugroziti prodaju? > Hoće ako kupujete od njih pa podignete cenu 10x. Da, da. Sad će biti i takvih ideja. 🤔
2024 07 27
Samo nam je falilo jos vise kineskog otrovnog otpada, bez kontrole, propisa i carina. Valjda nam je malo ovih trenutnih deponija sto se pale, medicinskog otpada iz EU koji se ovde unistava pa nam je vazduh najotrovniji i najzagadjeniji u Evropi (a industrije skoro nigde) jer smo pristali da budemo smetliste za otpad i Kineza i EU.
2024 07 27
Ja sam čula par slučajeva gde je kasnije skidao veće iznose sa kartica, bez osnove. Za sada nisu povratili novac. Prvih nekoliko porudžbina je bilo okej i sve bez problema i na nekoj sledećoj skinuli veći iznos.
2024 07 27
> Dancer: > Ja sam čula par slučajeva gde je kasnije skidao veće iznose sa kartica, bez osnove. Za sada nisu povratili novac. Prvih nekoliko porudžbina je bilo okej i sve bez problema i na nekoj sledećoj skinuli veći iznos. Ne znam da li ima u svim bankama, ali Intesa ima foru sa jednokratnom virtuelnom karticom koja traje 24h. Napravite je preko aplikacije, limitirate iznos i ona se gasi posle 24h. I da žele ne mogu veći iznos skinuti i ona je super za online plaćanja. Vi odredite iznos i možete praviti svaki dan drugu i na njoj određivati iznos
2024 07 27
> Likilit: > > Dancer: > > Ja sam čula par slučajeva gde je kasnije skidao veće iznose sa kartica, bez osnove. Za sada nisu povratili novac. Prvih nekoliko porudžbina je bilo okej i sve bez problema i na nekoj sledećoj skinuli veći iznos. > Ne znam da li ima u svim bankama, ali Intesa ima foru sa jednokratnom virtuelnom karticom koja traje 24h. Napravite je preko aplikacije, limitirate iznos i ona se gasi posle 24h. I da žele ne mogu veći iznos skinuti i ona je super za online plaćanja. Vi odredite iznos i možete praviti svaki dan drugu i na njoj određivati iznos Sjajno! Nisam znala za ovo. Hvala na savetu! o:) :o
2024 07 27
Ukoliko primetite da neko preprodaje stvari sa TEMU ili Aliexpressa, prijavite ga adminu. Banuju uvek, tako da nece biti ugrozena regularna prodaja ovde. Do sad sam prijavila desetine clanica koje preprodaju dobro poznate pushup helanke i kupace kostime i svi nalozi su banovani
2024 07 27
Slazem se… > SvetlanaRadic: > Ako dosad nije AliExpress, ne vidim kako će Temu ugroziti...
2024 07 27
👏 👏👏 > Esprit21: > Samo nam je falilo jos vise kineskog otrovnog otpada, bez kontrole, propisa i carina. Valjda nam je malo ovih trenutnih deponija sto se pale, medicinskog otpada iz EU koji se ovde unistava pa nam je vazduh najotrovniji i najzagadjeniji u Evropi (a industrije skoro nigde) jer smo pristali da budemo smetliste za otpad i Kineza i EU.
2024 07 27
Ima li na temu novih h&m haljina po povoljnim cenama?
2024 07 27
Kolika je pp ako ispadne paket 7 hiljada? Zna li neko koliko posta uzima 😂
2024 07 27
> Zorana333: > Kolika je pp ako ispadne paket 7 hiljada? Zna li neko koliko posta uzima 😂 Posta ne uzima nista imaju ugovor sa njima, dostava je besplatna za sad
2024 07 27
1 2 3