Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li nam TEMU ugrožava prodaju ovde?

> Zlatna2020: > > Zorana333: > > Kolika je pp ako ispadne paket 7 hiljada? Zna li neko koliko posta uzima 😂 > Posta ne uzima nista imaju ugovor sa njima, dostava je besplatna za sad Top porucila sam neke gluposti meni zanimljive pa reko da me ne oderu sa pp 😂 hvvala nna info 🥰
2024 07 28
> Zorana333: > > Zlatna2020: > > > Zorana333: > > > Kolika je pp ako ispadne paket 7 hiljada? Zna li neko koliko posta uzima 😂 > > Posta ne uzima nista imaju ugovor sa njima, dostava je besplatna za sad > Top porucila sam neke gluposti meni zanimljive pa reko da me ne oderu sa pp 😂 hvvala nna info 🥰 Nije proverena informacija, tako sam makar čula da se paketi preko 50€ carine, nikada nisam poručivala u toj vrednosti pa ne mogu odgovorno da tvrdim 🤔
2024 07 28
Da li na tom sajtu ima iceg od viskoze? Ima bas lepih suknjica i haljinica, ali sve poliester. Viskoze nema cak ni da se izabere na filteru. Ili je oni drugacije nazivaju?
2024 07 28
Postarina i carina su besplatni ako se poruci u iznosu od 1700 dinara. Placa se karticom unapred, stigne ispred kucnih vrata kao i sve. Stize cak i za 10, 12 dana, nekome za 20, uglavnom mnogo brze nego sa alija, i sve poruceno bude u jednom paketu a ne rasparcano kao tamo. Sto se tice nakita, maskica, kucnih potrepstina i svakakvih sitnica, super je. Sto se tice garderobe, kao i svi kinezi. Ne znam zasto bi pored toliko second handova, domacih brendova, sajtova i aplikacija sa garderobom, neko kupovao tamo ne znajuci kakav je konkretno materijal ili kakve su im velicine. 🌸
2024 07 28
Prodaju ovde više niko i ništa ne mogu da ugroze. Ona je sasvim propala. 😁
2024 08 01
> Esprit21: > Samo nam je falilo jos vise kineskog otrovnog otpada, bez kontrole, propisa i carina. Valjda nam je malo ovih trenutnih deponija sto se pale, medicinskog otpada iz EU koji se ovde unistava pa nam je vazduh najotrovniji i najzagadjeniji u Evropi (a industrije skoro nigde) jer smo pristali da budemo smetliste za otpad i Kineza i EU. Slazem se. Tuga...
2024 08 02
> Zorana333: > Kolika je pp ako ispadne paket 7 hiljada? Zna li neko koliko posta uzima 😂 Ako kupujete prvi put, kao registrovani kupac, imate free shipping. Moja drugarica je narucila bas dosta stvari, i sve je stiglo kao na slikama. Nema promasene velicine. A sto se tice kineza, ja stvarno ne znam da se kod nas prodaju originali, tipa Guess, Fendi, Prada, Nike... Sve to rade kinezi....
2024 08 03
> Budha Bar: Mislim da vi brkate nesto so "rade kinezi" u smislu kineska jeftina radna snaga kao i ostali po zemljama treceg sveta, i nesto sto neka kineska firma ili pojedinci proizvedu kao kopiju, jer te dve stvari nisu iste.
2024 08 03
Ne, ne ... Ne brkam ja apsolutno nista.... U zabludi ste..
2024 08 04
> Esprit21: > > Budha Bar: > Mislim da vi brkate nesto so "rade kinezi" u smislu kineska jeftina radna snaga kao i ostali po zemljama treceg sveta, i nesto sto neka kineska firma ili pojedinci proizvedu kao kopiju, jer te dve stvari nisu iste. Videla sam kopije nekih gothic stvari na temu sajtu. U pravu ste, postoji razlika u jeftinoj kineskoj radnoj snazi i onog drugog.
2024 08 04
Generalno mislim da je bas zasad zbog temu-a ovde prodaja isparila bar je takvo moje iskustvoNadam se da ce kada prodje ovaj prvi talas i to prestabe da bude nesto novo ipak biti ovde ponovo ok
2024 08 04
Temu je bukvalno AliExpress, ista roba se prodaje, skuplje (iako je na Temu jeftina, na Aliexpress-u je jeftinija), isti princip je i Shein. Samo su malo bolje to prepakovali da izgleda kao "online prodavnica" i nekakav "brend" i više je user friendly. Ali bitna stavka je da je roba ista. Što se ugrožavanja prodaje tiče, kao kupac se ne slažem. Naravno da bi svi, pa i ja, da kupe povoljnije, ali ja ovde kupujem i po punim cenama kad nadjem nešto, npr. da mi je promaklo u radnji i sl. Takodje kupujem isključivo kvalitetne, prirodne materijale. To na Temu neću naći sigurno.
2024 08 04
@Budha Bar U svakoj prodavnici kod nas se prodaju original stvari. Ne lupajte gluposti i ne sirite srbijanske teorije zavere,
2024 08 04
> pipeline: > @Budha Bar > U svakoj prodavnici kod nas se prodaju original stvari. Ne lupajte gluposti i ne sirite srbijanske teorije zavere, Devojcice, ti si neka opasna ... 😂😂 Evo, bas si me oduvala sa tvojim komentarom 😂😂
2024 08 05
> lovesilver: > Ima li na temu novih h&m haljina po povoljnim cenama? Mislim da se tamo prodaju ''no name'' haljine, imate ovde na mojim krpicama i u Second Handovima puno odece sto se tice H&M-a.
2024 08 05