Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li nam TEMU ugrožava prodaju ovde?

> kaileenakala: > Prodaju ovde više niko i ništa ne mogu da ugroze. Ona je sasvim propala. 😁 Baš! 😂😂😂
2024 08 05
> MarianneMary: > > lovesilver: > > Ima li na temu novih h&m haljina po povoljnim cenama? > Mislim da se tamo prodaju ''no name'' haljine, imate ovde na mojim krpicama i u Second Handovima puno odece sto se tice H&M-a. Znam to,bas zato sam i to napisala. Nisam pitala zato sto nisam znala,vec sam htela da kazem da ovaj sajt nema apsolutno nikakve veze sa temu i alijem i slicnim sajtovima. Ovde se mogu naci krpice opste poznatih brendova,nove ili polovne,po uglavnom nizim cenama nego u radnjama - za veliku razliku od spomenutih sajtova. Svi mi volimo par odredjenih brendova,volimo njihove kreatore,krojeve,poznajemo velicine i znamo sta ocekujemo kad kupujemo... Ovde se mozemo cenjkati,menjati.. i poenta je u kruzenju robe. Ovde zavrse nesrecno dobijeni pokloni po znatno nizim cenama od realne,pa cak i sa rasprodaja i sa necijim ugradjivanjem kupac opet prodje bolje nego u radnji. Ovde poklanjamo,usluzno kupujemo,cavrljamo na forumu,pomazemo sa savetima,stvaramo prijateljstva,fatamo lopovi,igramo se cak i kaladonta! A mozemo i na temu i ali da kupujemo jeftine kineske krpice i kuhinjske gedzete koje vecinu mozete naci u lokalnoj kineskoj robnoj kuci u vasem gradu... Volim h&m haljine,volim zara sandale,waikiki krpice za decu i hallhuber kapute. Jos kad nadjem h&m haljinu koja je u radnji kostala 7000 a ovde 1200,pa jos sa etiketom!!! Moze li to na temu? Hocemo li zaista da poredimo temu i moje krpice?
2024 08 05
> Esprit21: > Samo nam je falilo jos vise kineskog otrovnog otpada, bez kontrole, propisa i carina. Valjda nam je malo ovih trenutnih deponija sto se pale, medicinskog otpada iz EU koji se ovde unistava pa nam je vazduh najotrovniji i najzagadjeniji u Evropi (a industrije skoro nigde) jer smo pristali da budemo smetliste za otpad i Kineza i EU. Ljude je u Srbiji bas briga za vazduh i za djubre, kupuju tamo cak i igracke za decu, no name proizvode za lice i ostalu kozmetiku. Bitne su niske cene i to sto je besplatna postarina i carina.
2024 08 08
1 2 3