Drage clanice, da li mislite da bi zazivela moja ideja iznajmljivanja svecanih haljina i kako mislite da bi to moglo da funkcionise? Naime, drugarica i ja imamo stvarno puno svecanih, prelepih i skupih haljina, koje smo nosile samo po jednom, pa bismo ih iznajmljivale po nekim zaista razumnim i normalnim cenama. Ako ste zainteresovane i ako vam se svidja ideja, pisite mi vase savete i misljenja. Hvala unapred ❤️
Drage clanice, da li mislite da bi zazivela moja ideja iznajmljivanja svecanih haljina i kako mislite da bi to moglo da funkcionise? Naime, drugarica i ja imamo stvarno puno svecanih, prelepih i skupih haljina, koje smo nosile samo po jednom, pa bismo ih iznajmljivale po nekim zaista razumnim i normalnim cenama. Ako ste zainteresovane i ako vam se svidja ideja, pisite mi vase savete i misljenja. Hvala unapred ❤️