Koliko vam se puta desi da razmisljate d ali da saradjujete sa nekim ko ima mnogo utisaka, stranica i stranica listanja da nadjete nekih 5 medju 500 negativnih, jer vam je vazno da vidite sta je neko negativno procenio, sobzirom da su procene razlicite i da stvarno svi ostavljaju negativne utiske zbog potpuno raznolikih procenjivanja. Meni se dosta puta desilo da odustanem od saradnje jer nisam nasla negativne a nisam htela da rizikujem, dok mi se u drugim situacijama desavalo da ima negativnih i procitam nesto tipa, nije se javila clanica 3 dana, sto meni licno nije strasno ili nesto tako da kazem, meni irelevantno.
Bilo bi sjajno da mozemo da kada otvorimo utiske ako vec pise odvoje 500 pozitivnih i 5 negativnih, da kliknemo na negativne i da se oni sortiraju jedan za drugim izolovano.
Sta mislite o toj ideji?
Koliko vam se puta desi da razmisljate d ali da saradjujete sa nekim ko ima mnogo utisaka, stranica i stranica listanja da nadjete nekih 5 medju 500 negativnih, jer vam je vazno da vidite sta je neko negativno procenio, sobzirom da su procene razlicite i da stvarno svi ostavljaju negativne utiske zbog potpuno raznolikih procenjivanja. Meni se dosta puta desilo da odustanem od saradnje jer nisam nasla negativne a nisam htela da rizikujem, dok mi se u drugim situacijama desavalo da ima negativnih i procitam nesto tipa, nije se javila clanica 3 dana, sto meni licno nije strasno ili nesto tako da kazem, meni irelevantno.
Bilo bi sjajno da mozemo da kada otvorimo utiske ako vec pise odvoje 500 pozitivnih i 5 negativnih, da kliknemo na negativne i da se oni sortiraju jedan za drugim izolovano.
Sta mislite o toj ideji?