> lovesilver:
> > Her_Fashion:
> > Niko ne prica o ovim dzakarosima sto postavljaju po hiljade predmeta na dan. Ja evo od sinoc gledam nekog Dejana u "Vip artikli korisnika" koji objavljuje nove predmete do besvesti, sinoc samo preko 100 komada, pa je sad nastavio.
> > Pa kako i da prodamo nesto.
> > Ja sad razmisljam da postavim nesto ali ce me obrisati sa prve strane u roku od 5 sekundi i nece niko ni da vidi oglas.
> > Smucili su mi se vise.
> > Ima ona jedna sto prodaje obucu iz smeca, ne znam sad kako se zove, ali ima tipa 3000 predmeta od kojih pola toga krsi pravila sajta jer je za kantu. (Fun fact, javio mi se jednom neki fetisar da me pita jel imam nosenu obucu, i ja mu kazem evo ti ovaj profil pa biraj, cak i on kome je fetis prljava obuca je na to rekao "Fuj")
> > Pa onda onaj sa igrackama i knjigama, nikad kraja.
> Nemoj da se brines za nove predmete,nista ne gubis! Ja sam odustala od novih predmeta jos u novembru (mislim). Stranicu novih predmeta mi ucitava izmedju 15 i 30 sekundi! Nekad i vise. Proverim jednom nedeljno ali se nista ne menja! A to mi je bila jedna od omiljenih aktivnosti na sajtu. Kad ukycam neki pojam u pretrazivac,stranice mi ucitava normalno. Takodje kad kod prodavca listam stranice isto radi normalno. Nove predmete nkako.. Ne bi mi tesko odem na hr krpice kao ono i tamo isto!
To za listanje da, ali mogu bar 5 minuta da budem na vrhu bez da na svaki moj jedan predmet oni postave po 100. Ne samo ja, nego svi mi.
Ja placam VIP vec 2 godine, oni do skoro (dok nije uvedena ta kategorija na vrhu stranice) nisu ni pomislili da plate ovde bilo sta, a sad kad su uveli to, svi odjednom uplacuju i spamuju za sve pare. I ajde sto spamuju nego prodaju krpe i smece, ne mogu niti da prodam niti da kupim bilo sta.
> lovesilver:
> > Her_Fashion:
> > Niko ne prica o ovim dzakarosima sto postavljaju po hiljade predmeta na dan. Ja evo od sinoc gledam nekog Dejana u "Vip artikli korisnika" koji objavljuje nove predmete do besvesti, sinoc samo preko 100 komada, pa je sad nastavio.
> > Pa kako i da prodamo nesto.
> > Ja sad razmisljam da postavim nesto ali ce me obrisati sa prve strane u roku od 5 sekundi i nece niko ni da vidi oglas.
> > Smucili su mi se vise.
> > Ima ona jedna sto prodaje obucu iz smeca, ne znam sad kako se zove, ali ima tipa 3000 predmeta od kojih pola toga krsi pravila sajta jer je za kantu. (Fun fact, javio mi se jednom neki fetisar da me pita jel imam nosenu obucu, i ja mu kazem evo ti ovaj profil pa biraj, cak i on kome je fetis prljava obuca je na to rekao "Fuj")
> > Pa onda onaj sa igrackama i knjigama, nikad kraja.
> Nemoj da se brines za nove predmete,nista ne gubis! Ja sam odustala od novih predmeta jos u novembru (mislim). Stranicu novih predmeta mi ucitava izmedju 15 i 30 sekundi! Nekad i vise. Proverim jednom nedeljno ali se nista ne menja! A to mi je bila jedna od omiljenih aktivnosti na sajtu. Kad ukycam neki pojam u pretrazivac,stranice mi ucitava normalno. Takodje kad kod prodavca listam stranice isto radi normalno. Nove predmete nkako.. Ne bi mi tesko odem na hr krpice kao ono i tamo isto!
To za listanje da, ali mogu bar 5 minuta da budem na vrhu bez da na svaki moj jedan predmet oni postave po 100. Ne samo ja, nego svi mi.
Ja placam VIP vec 2 godine, oni do skoro (dok nije uvedena ta kategorija na vrhu stranice) nisu ni pomislili da plate ovde bilo sta, a sad kad su uveli to, svi odjednom uplacuju i spamuju za sve pare. I ajde sto spamuju nego prodaju krpe i smece, ne mogu niti da prodam niti da kupim bilo sta.