> MissDiva:
> Vidite, svaka žena je duuuužna prema samoj sebi, da jedan deo novca uloži u sebe! Dosta više tog patrijarhata i da se žene odriču raznih stvari za porodicu.
Uh, gledanje na ove situacije je drugacije kada imas dete.
Ja imam srecu sto mi prilicno prija sampon kopriva, a neka mora da uzima profi linije da bi joj kosa licila na nesto i bez frizera.
Kroz kozmeticki posao sam se nagledala svacega, naslusala tek...
Neke zene zaista imaju visoke potrebe da bi izgledale pristojno, i kada je u igri i dete, nisu u mogucnosti da isprate svoje visoke troskove za osnovno.
ili prosto nemaju vreme kao opciju. Eto, ja zadnjih godinu dana retko perem kosu preko dana, perem je uvece i legnem tako pa onda nije to dobar pad dlake na glavu jer nisam izvukla cetkom 20x, a pre bebe sam prala kosu, susila i isla napolje tako sveze sredjena, da ne kazem voluminizirana aka Marijana Mateus.
Opet, cesto kazem da samo porodilja ima opravdanje za izlazak sa pundjom na vr' glave, ali ne znam sta moze da me doceka za npr 5, 7 godina, i mi imamo specificnu situaciju sa boravkom na dve adrese i cesto odvojeni, ja jos uspevam da punim kadu sa malim, ali meni to nije onda gust za mene, dok mali skace i baca mi penu u oci i preko maske na licu. Svekrva treba da renovira kupatilo, rekla sam da MORA da ostavi kadu, jer onda mogu da odem kod nje sa malim, natopim se lepo sama sa sobom, jer kuci-to je u dvoje.
A pozoriste, 5 i po meseci je imao, isli smo zajedno. Andjelka se sokirala kad je videla, bukvalno zaustavila monodramu zbog nas. :D
> MissDiva:
> Vidite, svaka žena je duuuužna prema samoj sebi, da jedan deo novca uloži u sebe! Dosta više tog patrijarhata i da se žene odriču raznih stvari za porodicu.
Uh, gledanje na ove situacije je drugacije kada imas dete.
Ja imam srecu sto mi prilicno prija sampon kopriva, a neka mora da uzima profi linije da bi joj kosa licila na nesto i bez frizera.
Kroz kozmeticki posao sam se nagledala svacega, naslusala tek...
Neke zene zaista imaju visoke potrebe da bi izgledale pristojno, i kada je u igri i dete, nisu u mogucnosti da isprate svoje visoke troskove za osnovno.
ili prosto nemaju vreme kao opciju. Eto, ja zadnjih godinu dana retko perem kosu preko dana, perem je uvece i legnem tako pa onda nije to dobar pad dlake na glavu jer nisam izvukla cetkom 20x, a pre bebe sam prala kosu, susila i isla napolje tako sveze sredjena, da ne kazem voluminizirana aka Marijana Mateus.
Opet, cesto kazem da samo porodilja ima opravdanje za izlazak sa pundjom na vr' glave, ali ne znam sta moze da me doceka za npr 5, 7 godina, i mi imamo specificnu situaciju sa boravkom na dve adrese i cesto odvojeni, ja jos uspevam da punim kadu sa malim, ali meni to nije onda gust za mene, dok mali skace i baca mi penu u oci i preko maske na licu. Svekrva treba da renovira kupatilo, rekla sam da MORA da ostavi kadu, jer onda mogu da odem kod nje sa malim, natopim se lepo sama sa sobom, jer kuci-to je u dvoje.
A pozoriste, 5 i po meseci je imao, isli smo zajedno. Andjelka se sokirala kad je videla, bukvalno zaustavila monodramu zbog nas. :D