Ne, Her, meni taj model takav, nizak, ne prija nikako.
Mozda zbog posla imam neke drugacije postavke kicme, Asics gelirane su mi preeeeeudobne, ono, to mi je bas bas patika za mene.
A te tanak djon, pa jbt na SVE idu, i sjajno se kombinuju, obozavam da vidim stylinge uz njih, pogotovo na suknje, samo brate mili, ja i takve tike, ne mozemo zajedno.
Mozda vidim preko da uzmem kad odem, posto imam opciju vracanja, totalno drugi sistem za reklamacije je, pa da uzmem bas specijalke i probam neki dan po stanu, mozda bude nesto od nas.
Adidas je moja ljubav, malom smo kao prve patike zivotne uzeli court bele sa crveno plavim lajnama, moj maksimum kod ravnih je postmove se, ali cak i ne na svakodnevno nosenje, nemoguce mi je. Trudila sam se i onda kukala danima sa nogama na plafonu :D
Ne, Her, meni taj model takav, nizak, ne prija nikako.
Mozda zbog posla imam neke drugacije postavke kicme, Asics gelirane su mi preeeeeudobne, ono, to mi je bas bas patika za mene.
A te tanak djon, pa jbt na SVE idu, i sjajno se kombinuju, obozavam da vidim stylinge uz njih, pogotovo na suknje, samo brate mili, ja i takve tike, ne mozemo zajedno.
Mozda vidim preko da uzmem kad odem, posto imam opciju vracanja, totalno drugi sistem za reklamacije je, pa da uzmem bas specijalke i probam neki dan po stanu, mozda bude nesto od nas.
Adidas je moja ljubav, malom smo kao prve patike zivotne uzeli court bele sa crveno plavim lajnama, moj maksimum kod ravnih je postmove se, ali cak i ne na svakodnevno nosenje, nemoguce mi je. Trudila sam se i onda kukala danima sa nogama na plafonu :D