> MarianneMary:
> Da li to znaci da od sada mogu da se postavljaju knjige? Direktno na profil?
Bilo bi lepo da se neko oglasi povodom toga, i napiše da postoje nove kategorije a i pravila za postavljanje predmeta, ali da, ako postoji kategorija, onda postoji i mogućnost.
Vidim da Vas je obradovala vest, ali samo da znate, da će da se pojave oni sa kupinda i sl. sa 800 hiljada knjiga, tako da Vam svakako neće ništa značiti ta mogućnost. Kao i za sve ostalo ovde. Otvorili su vrata za još više komercijale na sajtu, kao da nam nije već preko glave.
> MarianneMary:
> Da li to znaci da od sada mogu da se postavljaju knjige? Direktno na profil?
Bilo bi lepo da se neko oglasi povodom toga, i napiše da postoje nove kategorije a i pravila za postavljanje predmeta, ali da, ako postoji kategorija, onda postoji i mogućnost.
Vidim da Vas je obradovala vest, ali samo da znate, da će da se pojave oni sa kupinda i sl. sa 800 hiljada knjiga, tako da Vam svakako neće ništa značiti ta mogućnost. Kao i za sve ostalo ovde. Otvorili su vrata za još više komercijale na sajtu, kao da nam nije već preko glave.