Ovo nista ne funkcionise. Zasto placamo ... da li postoji vise neki administrator ...
Ja sam na 3 adrese poslala e-mail, niko nista ne odgovara, ovo sam napisala
Poštovani,
Obraćam vam se povodom učestalih tehničkih problema sa funkcionisanjem sajta mojekrpice.rs, koji traju već mesecima, uprkos tome što je uvedena obavezna naplata postavljanja oglasa.
Kao korisnik koji uredno plaća vaše usluge, smatram neprihvatljivim da proces postavljanja jednog oglasa traje nerazumno dugo zbog tehničkih grešaka, sporog učitavanja i čestih padova sistema. Plaćena usluga podrazumeva i adekvatnu tehničku podršku i funkcionalnu platformu, što trenutno nije slučaj.
Molim vas da me obavestite kada planirate trajno rešenje ovih tehničkih problema. Takođe, s obzirom na to da plaćenu uslugu ne možemo da koristimo na adekvatan način, zanima me na koji način planirate da obeštetite korisnike (npr. produženjem trajanja oglasa ili povraćajem kredita).
Srdačan pozdrav,
Nadam se da se vecina slaze sa ovim!
Ovo nista ne funkcionise. Zasto placamo ... da li postoji vise neki administrator ...
Ja sam na 3 adrese poslala e-mail, niko nista ne odgovara, ovo sam napisala
Poštovani,
Obraćam vam se povodom učestalih tehničkih problema sa funkcionisanjem sajta mojekrpice.rs, koji traju već mesecima, uprkos tome što je uvedena obavezna naplata postavljanja oglasa.
Kao korisnik koji uredno plaća vaše usluge, smatram neprihvatljivim da proces postavljanja jednog oglasa traje nerazumno dugo zbog tehničkih grešaka, sporog učitavanja i čestih padova sistema. Plaćena usluga podrazumeva i adekvatnu tehničku podršku i funkcionalnu platformu, što trenutno nije slučaj.
Molim vas da me obavestite kada planirate trajno rešenje ovih tehničkih problema. Takođe, s obzirom na to da plaćenu uslugu ne možemo da koristimo na adekvatan način, zanima me na koji način planirate da obeštetite korisnike (npr. produženjem trajanja oglasa ili povraćajem kredita).
Srdačan pozdrav,
Nadam se da se vecina slaze sa ovim!