Dosadno mi je, a funkcionise samo forum... 😂
Da li se secate kada ste dosle na krpice i kako ste saznale za ovaj sajt? Da li pamtite neku saradnju posebno? Slobodno pisite sta god, da evociramo uspomene kako je bilo nekad 😊
Ja sam profil otvorila 2017., drugarica mi je rekla za sajt. Tada je bilo mnogo lepih tema na forumu, postavljale smo slike svojih novogodisnjih jelki, dekoracije, pisale o zivotu, knjigama... Niko nas nije kaznjavao za obnavljanje oglasa, kozmetiku i dekante 😁
Secam se da sam od jedne clanice dobila nekoliko knjiga na poklon, bila sam presrecna tada. Drugoj sam ja poklonila torbu, a ona mi je malo nakon toga neocekivano poslala jednu knjigu.
Pamtim i devojku stjuardesu koja mi je u rekordnom roku kupila nesto na aerodromu u Nemackoj (na poverenje, svojim novcem, uplatila sam joj tek nakon kupovine).
Evo skoro mi je devojka uplatila 500 dinara vise, kada sam joj potrazila racun da vratim, rekla mi je da sednem negde, popijem caj i uzivam.
Sve su to sitnice, koja su ostale u secanju 💖
Dosadno mi je, a funkcionise samo forum... 😂
Da li se secate kada ste dosle na krpice i kako ste saznale za ovaj sajt? Da li pamtite neku saradnju posebno? Slobodno pisite sta god, da evociramo uspomene kako je bilo nekad 😊
Ja sam profil otvorila 2017., drugarica mi je rekla za sajt. Tada je bilo mnogo lepih tema na forumu, postavljale smo slike svojih novogodisnjih jelki, dekoracije, pisale o zivotu, knjigama... Niko nas nije kaznjavao za obnavljanje oglasa, kozmetiku i dekante 😁
Secam se da sam od jedne clanice dobila nekoliko knjiga na poklon, bila sam presrecna tada. Drugoj sam ja poklonila torbu, a ona mi je malo nakon toga neocekivano poslala jednu knjigu.
Pamtim i devojku stjuardesu koja mi je u rekordnom roku kupila nesto na aerodromu u Nemackoj (na poverenje, svojim novcem, uplatila sam joj tek nakon kupovine).
Evo skoro mi je devojka uplatila 500 dinara vise, kada sam joj potrazila racun da vratim, rekla mi je da sednem negde, popijem caj i uzivam.
Sve su to sitnice, koja su ostale u secanju 💖